The Harp Mafsallı Tente

The Harp Mafsallı Tente

Mafsallı Tente Ürün Özellikleri

 • Genişlik : 525 cm – 525 cm
 • Açılım : 250 cm
 • Kumaş Cinsi : İthal Akrilik Kumaş ( docrill )

Tente Malzemeleri :

 • 40x40x2 mm Bağlantı Profili
 • Alüminyum Ön Kornej 
 • Alüminyum Saçak Çıtası
 • Profesyonel 80x20x3 mm Çift Çelik Halatlı Tente Kolu

Fiyat Almak İçin Tıklayınız

Açıklama

Mafsallı Tente ( The Harp )

Şık ve gösterişli  kullanım alanına sahip olan tente modelleri arasında özellikle mafsallı market tentesi kolay kullanımı ve sağladığı fayda nedeniyle tercih edilmektedir. Farklı boyutlarda hazırlanacak olan mağaza tentesi cafe & barların ön kısmında, ürünlerin güneşe karşı korunmasını sağlamaktadır. Marketlerde özellikle girişte konumlandırılan ürünlerin güneşten zarar görmesini engellemek veya yağmurlu havalarda dışarıda kalmasını sağlamak amacıyla tercih edilecek olan bu tenteler pratik kullanımı ile sorunsuz şekilde kullanılmaktadır.

Eğer mekanınız için tente yaptırmayı düşünüyorsanız talep edilmesi durumunda alınacak olan ölçüler üzerinden sizin için ekonomik ve uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz tente imalatı yapabiliriz.

Mafsallı Tente Fiyatları

Dayanıklı yapıya sahip malzemeler ile üretimi yapılan mafsallı tente fiyatları modellere göre değişmektedir. Kullanılan malzemenin yapısı, tentenin ölçüleri ve özellikleri fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır. Alınan ölçüler üzerinden yapılacak olan hesaplamalar dahilinde belirlenecek olan ekonomik fiyatlar ile hizmet almanı sağlamaktadır. Market önlerinde kullanılacak olan tenteler için gerçekleştirilecek olan imalat çalışmaları dahilinde taleplerinize uygun şekilde hizmet almanız sağlanmaktadır.

Mafsallı  Tente Modelleri

Market önlerinde özellikle güneşe ve yağmura karşı koruyucu etki sağlaması nedeniyle tercih edilmekte olan mafsallı tente modelleri farklı renklerde ve özelliklerde hazırlanmaktadır. Açılır kapanır özelliğe sahip olması ihtiyaç duyulabilecek durumlarda açarak veya kapatarak kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktadır. Tentelerin önünde kullanılacak olan düz saçaklar gölgelik alanın daha da fazla olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle tercih edecek modellere göre gerçekleştirilecek imalat çalışmalarıyla birebir aynı şekilde hazırlanacak olan model üzerinden kullanım olanağı sağlanmaktadır.

Marfsallı Tente İmalatçıları

Kaliteli ve güvenilir hizmet almak isteyen mafsallı tente imalatçıları arasında bulunan firma uzun yıllardır gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarda elde etmiş olduğu deneyimlerden yola çıkarak müşteri taleplerini karşılamaktadır. İmalat çalışmaları dahilinde dayanıklı yapıya sahip malzemeler ile çalışma yapılmaktadır. Hazırlanacak olan tenteler kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir.

Tenteler diğer alternatif gölgelendirme sistemleri gibi direkleri olmadığı için hem esnektirler. Hemde örnek şemsiyelerde yaşanan kaldırma, saklama, depolama gibi sorunları olmadığından oldukça pratik ve rahatsızlık vermeyen gölgelendirme sistemleridir.  İmalatını yaptığımız mafsallı tente modellerimiz yerli üretim yani Türk malıdır ve birinci sınıf dış mekan kumaşlarıyla donatılmıştır.

Teknik Özellikleri

 • 40x40x2 mm profil boru elektrostatik toz boyalı
 • 70 lik boru tente kumaşının sarılmasına yarar kanallı ve paslanmaya karşı galvaniz kaplı
 • 50x55x2 mm kalınlığında alüminyum ön kornej elektrostatik toz boyalı
 • 25 lik alüminyum tente saçak borusu elektrostatik toz boyalı
 • Tente kollarımız tamamen alüminyum olup çift çelik halatlı ve yaylı sistemdedir.
 • Tente kollarımız 9 cm genişliğinde 3mm et kalınlığındadır
 • Tente kollarımız elektrostatik toz boyalıdır.
 • Tente Montaj ayakları tavan ve duvar olmak üzere 2 ye ayrılır 15 mm kalınlığındadır.
 • Standart olmayan montaj alanları için yerinde özel ayaklar ile montaj yapmaktayız.
 • Ayakların montajında özel imalat gömlekli çelik dübeller kullanılmaktadır.

Tente kumaşlarımız;

PVC Branda ( En ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester )
Yerli akrilik Kumaş ( su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı )
İthal Akrilik Kumaş ( Su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı

Bunun yanı sıra aşağıdaki tabloda genişlik ölçülerinize göre öne doğru açılım olanakları da yaklaşık olarak belirtilmiştir.

ÖN CEPHE AÇILIM
En Düşük En Geniş
250 cm 15 santimetre 200 cm
300 cm 15 santimetre 250 cm
350 cm 15 santimetre 250 cm
400 cm 15 santimetre 300 cm
450 cm 15 santimetre 300 cm
500 cm 15 santimetre 300 cm
550 cm 15 santimetre 300 cm
600 cm 15 santimetre 300 cm

 

Dokun Ara