Sabit Tente

Sabit Tente

Mekanlarınızın mimari çizimlerine göre seçebileceğiniz ebatlarda sabit tente modellerimizi uygun fiyatlarla satın alabilir ve oldukça şık, özgün ve dikkat çeken mekanlar oluşturabilirsiniz.

Sabit Tente Nedir?

Herhangi bir hareket mekanizması ile taşımayan sabit tenteler genel olarak ev ve iş yeri gibi mekanların pencere ve kapılarının üzerine monte edilerek kullanılan tente modelleridir. Bu ürünler duvarlara uygun ölçüler baz alınarak üretilmekte böylelikle mimari ölçülerinizden dar ya da geniş olan ve istediğiniz görünümü elde edemeyeceğiniz ürünleri satın almanızın önüne geçilmektedir.

Sabit Tente Nerelerde Kullanılır?

Sabit tente genel olarak hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilen ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanım amacı pratik bir amaç olarak mekanınızı güneş, yağmur ve kötü hava şartlarından korumak gibi bir amaç olabileceği gibi aynı zamanda mekanlarınızın dış görünümünü özgünleştirerek görsel açıdan zengin bir görünüme kavuşturmak amacı ile de tercih edebileceğiniz; pek çok amaçla kullanabileceğiniz şık tente modelleridir.

Sabit Tente Özellikleri

Sabit tente modellerimizin özellikleri şu şekildedir:
• Herhangi bir hareket mekanizması içermeyen ürünlerdir.
• Eğimlerini istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz, manual ürünlerdir.
• Diğer tente modellerinin aksine tamamen görsel amaçlı olarak da kullanmayı tercih edebileceğiniz; mekanlarınıza adeta görsel bir şölen yaratabilecek nitelikte tente modelleridir.
• Rüzgar, güneş ve diğer olumsuz hava koşullarından hem kendinizi hem de mekanınızı korumanızı mümkün kılan ürünlerdir.
• Kaliteli kumaş, dayanıklı ve pratik kullanım sağlayan tente parçalarından üretilen özgün renk ve desen seçeneklerine sahip tente modelleridir.
• Oldukça pratik bir kullanıma sahip bu tente modelleri son derecede basit bir şekilde monte edilebilmektedir.
• Ekonomik fiyatlardan siz değerli müşterilerimize sunduğumuz cazip fiyat garantili ürünlerdir.
Bizimle iletişime geçerek size sunduğumuz ekonomik ve cazip sabit tente fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dokun Ara