Efor Tente, Tente ve Gölgelendirme Sistemleri

Efor Tente olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına yönelik olarak mafsallı tente, körüklü tente, çift açılır tente, sabit tente ve kamelya tente modelleri üretmekteyiz. Üreticiden tüketiciye en uygun fiyatlı tente modellerimiz için bizi arayabilirsiniz. Üretici firma olmamızın verdiği esneklik sayesinde restaurant, mağaza, balkon, plaj, dükkan önleri gibi kullanım alanlarına özel veya tamamen kişiselleştirilmiş projelerinize yönelik tente imalatı yapabilmekteyiz. Ürettiğimiz ürünlerimizde kullandığımız en iyi malzeme,kumaş ve tente yedek parçaları ile uzun yıllar gönül rahatlığı ile tentelerinizi kullanabilmemiz en önemli önceliklerimiz arasındadır.

Vizyonumuz

Efor Tente’ olarak, bugünden daha iyi bir yarın oluşturmak için, Türkiye üzerinde faaliyet gösteren her noktada çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaktır. Bu doğrultuda kalitesini ve ekonomik fiyat anlayışını korumaya odaklanan programlar uygulayarak, siz değerli müşterilerine fayda sağlayan çeşitli ürünler imal ederek, sürdürülebilir bir şirket olmak vizyonumuzun temel yapısını oluşturmaktadır.

Misyonumuz

Fayda Gözeten Üretim vizyonu doğrultusunda tente imalatı işine odaklanarak, Türkiye’nin en büyük tente üreticileri arasında yer alabilmektir. Şimdi olduğu gibi yarınlarımızda da en kaliteli tenteleri en uygun fiyatlar ile üretebilmek gayelerimiz arasındadır. Çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve faaliyet gösterdiğimiz toplumlara büyüme ve zenginleşme fırsatları sağlayarak yatırımcılarımız için finansal ödüller üretmeyi amaçlıyoruz. Yaptığımız her işin içinde dürüstlük, adalet ve bütünlük arıyoruz

Faaliyet Alanlarımız

Üretimini yaptığımız tentelerin başlıca kullanım alanları; İşyerleri, villalar, yazlıklar, teras darieler, büyük balkonlu veya camlı dairelerdir. Çift Açılır Tente veya Kartal Tente olarak adlandırılan Tente Modellerimiz ise daha fazla geniş açıklıklara sahip cafe, düğün alanı, bekleme ve toplantı alanları, açık oyun ve çalışma bahçeleri, peyzaj alanları, açılış ve bunun gibi geniş gölgelendirmeye ihtiyaç duyulan alanlarda tercih edilir. Ayrıca tenteler hızlı üretimleri, pratik kullanımları ve ekonomik fiyatları sayesinden farklı ürünlere göre tercih edilme sebeplerindendir.