Mafsallı Balkon Tentesi

Mafsallı Balkon Tentesi

Balkon  Tentesi Ürün Özellikleri

  • Genişlik : 425 cm
  • Açılım : 250 cm
  • Kumaş Cinsi : Yerli Akrilik Kumaş ( breza )

Tente Malzemeleri :

  • 40x40x2 mm Bağlantı Profili
  • Alüminyum Ön Kornej 
  • Alüminyum Saçak Çıtası
  • Profesyonel 80x20x3 mm Çift Çelik Halatlı Tente Kolu

Fiyat Almak İçin Tıklayınız

Açıklama

Balkon İçin Mafsallı Tente

Tente fiyatları, tentenin niteliğine, boyutuna ve tente imalatında kullanılacak olan tentenin kumaşının kalitesine göre değişiklikler gösterse de Efor Tente her şart ve durumda müşterilerine en uygun fiyat garantisi vermekte ve kusursuz hizmet sunmayı amaç edinmektedir.

Tente fiyatlarının, tente modellerine göre biçimlenmesinin sebebi alıcıların satın aldıkları tenteleri farklı iklim şartlarına uygun biçimde istemeleri üzerine oluşan maliyetlerdir. Bunların yanı sıra farklı boyutlarda üretilen tenteler için de farklı fiyat aralıklarının gündeme gelmesi çok olağandır. Bazı işletmeler, kapalı alanlarda sigara içilmesinin yasaklanmasından sonra mekanlarının önlerini tenteler ile kapatarak müşterilerine sigara içme alanları yaratmış ve bu alanlar da kış aylarında yağmurdan korunmaları için su geçirmez kumaştan üretilmiş tenteler ile koruma altına alınmaya çalışılmaktadır. Su geçirmez kumaştan imal edilmiş şemsilerde diğer şemsiyelere göre fiyat farkı olması son derece normaldir. Ayrıca otomatik açılır sistemli tenteler de mevcuttur. Yine sistemsel farklılıklar dolayısı ile bu şemsiyelerin üretim maliyeti daha yüksek olduğundan fiyat farkları da ortaya çıkmaktadır.

efortente.com her türlü donanıma sahip çadırı uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile müşterilerine sunmakta ve onların işletme önlerinde kendilerine ait kalan açık alanlarını en verimli biçimde kullanmalarına olanak sağlamaktadır. Avrupa standartlarında bir kalitede üretim ve satış yapan cadirci. net her daim kolay ulaşılabilir durumdadır. İnternet siteleri olan cadirci.net’ten ve 0212 419 33 00 numaralı telefondan ulaşmak son derece basittir.

Dokun Ara