Mafsallı Çiçekçi Tentesi

Mafsallı Çiçekçi Tentesi

Çiçekçi Tentesi Ürün Özellikleri

  • Genişlik : 375 cm – 375 cm
  • Açılım : 200 cm
  • Kumaş Cinsi : İthal Akrilik Kumaş ( docrill )

Tente Malzemeleri :

  • 40x40x2 mm Bağlantı Profili
  • Alüminyum Ön Kornej 
  • Alüminyum Saçak Çıtası
  • Profesyonel 80x20x3 mm Çift Çelik Halatlı Tente Kolu

Fiyat Almak İçin Tıklayınız

Açıklama

Mafsallı Tente Çiçekçi Dükkanı

Çiçekçi dükkanlarının ön kısmında hem dekoratif hem de kullanışlılık açısından mafsallı çiçekçi tentesi kullanılmaktadır. Manuel ya da otomatik olarak çeşitli modelleri bulunan bu mafsallı tenteler firmamız tarafından uygun fiyatlarla temin edilmektedir.

Mafsallı tente, bir binadaki giriş noktasının üzerine yerleştirilen ilave bir çıkıntıdır. Bununla birlikte, bu tente türü, sert rüzgarlardan ve yağmurdan korunmak için kendi içine katlanmasına izin veren bir mekanizmaya da sahiptir. Bir kapı veya pencere olsa da, güneş ışığına maruz kalabilecek herhangi bir yer bir tenteyi koymak için en uygun yerdir. Sundurmalar ve verandalar ayrıca sert ve sıcak güneşin gün içinde rahatsız edici hale gelmesini önleyeceğinden, geri çekilebilir bir tenteyi kullanmak için mükemmel yerlerdir.

Üst düzey tenteler az sayıda şirket tarafından imal edilmektedir. Bu tenteler diğer firmaların ürünlerine karşın daha uzun ömürlü ve yedek parça sıkıntısı yaşanmayan modellerdir. Yüksek kaliteli bu tentelerin ortak özelliği kullanılan mekana kattıkları zenginlik ve çok uzun yıllar sorunsuz kullanılmalarıdır.

Mafsallı Çiçekçi Tentesi Fiyatları

Mafsallı tentelerin fiyatları modele ve boyuta göre değişiklik göstermektedir. Tentelerde kullanılan kumaşların kalitesi, otomatik ya manüel olması da fiyatları doğrudan etkileyen unsurların başında geliyor.

Tüm bu hususlar birlikte değerlendirildiğinde en uygun mafsallı çiçekçi tentesi fiyatları firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Ödeme kolaylıkları ile birlikte en kaliteli tentelere sizler de uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Mafsallı Çiçekçi Tentesi Modelleri

İşletmenize en uygun tente modelleri Efor Tente güvencesiyle sizlere sunuluyor. Geniş model seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edebilir ve anında uygulayabilirsiniz. Dükkanınız ile uyumlu bir dekoratif tente arıyorsanız yüzlerce model arasından bulmanız hiç de zor olmayacaktır.

Çiçekçi tentelerinde kullanılan özel kumaşların pek çok rengi ve deseni bulunuyor. Güneş ve yağmur gibi doğa olaylarına karşın son derece dayanıklı olan tenteler sayesinde gölgelendirmeye sadece bir kere yatırım yapmanız yeterli olacaktır.

Mafsallı Çiçekçi Tentesi İmalatçıları

Çiçekçi dükkanınız için güzel bir tente modeli arıyor iseniz doğru yerdesiniz demektir. Zira çiçekçi tentesi imalatçıları arasında önde gelen Efor Tente kaliteli ve hesaplı hizmetleriyle biliniyor. Sizler de bu hizmetlerimizden istifade edebilir ve işletmenizi daha yukarılara taşıyabilirsiniz.

Firmamız alanında yıllardan beridir güvenle hizmet veriyor. Bu nedenle herhangi bir tereddüt yaşamadan garantili hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Böylelikle bir defa yatırım yapacak ancak sağlam yapacaksınız. İlerleyen yıllarda başınıza gelmeyecek olan sorunlar da işletmenizin kar hanesine artı olarak yazılacaktır. O halde sizler de tereddüt etmeden sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizleri 7/24arayabilirsiniz.

 

Dokun Ara