Bioklimatik Pergola Tente ( Akıllı Çatı )

Bioklimatik Pergola

Bioklimatik pergola çeşitleri günlük yaşam sırasında veya iş ile alakalı olarak kullanılan yaşam alanlarında mimari açıdan ve kullanım açısından avantaj sağlamaktadır.

Bioklimatik pergola sistemleri, hem rahatlığı hem de dayanıklılığı ile sıklıkla tercih edilmektedir. Bahsetmiş olduğunuz yaşam alanlarında dört mevsim kullanım imkanı sağlayan bu sistemler, her geçen gün daha çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Bioklimatik Pergola Sistemlerinin Özellikleri

Açılır kapanır tavana sahip olan bu sistemler, aynı zamanda su geçirmeme özelliğine de sahiptir. Bu sayede, özellikle başta yağmurlu havalar olmak üzere hava durumunun bulunduğunuz alanı olumsuz olarak etkilemesini engelleyerek onun yerine keyifli bir ortam sunan bu sistemlerde kullanılan civata ve vidalar başta olmak üzere; tüm malzemelerim paslanmaz çelikten yapılması sebebiyle, tüm hava koşullarına karşı dayanıklı olacak şekilde dizayn edilmiştir. Oldukça kaliteli yapıya sahip sistemler olarak dikkat çekerler.

Biyoklimatik pergola sistemleri, müstakil ev ve villa gibi yaşam alanlarında kullanılabildiği gibi; otel, cafe restaurant, lokanta gibi dış kullanım alanlarında da kullanılmaktadır. Kullanıldıkları ortama modern olarak farklı bir görünüm katan bu sistemler, aynı zamanda dış mekanlara uyum sağlayacak şekilde tasarlanabilir. Hem görsellik hem de termal konfor sunması açısından mekanlara değer katmaktadır. Bu sistemlerin kullanıldığı alanlarda lüks ve şık bir görünüm elde edilmektedir.

Rolling Roof Akıllı Çatı

Rolling Roof Akıllı Çatı sistemleri, bir kumanda veya buton vasıtasıyla tek tuş ile yönlendirilerek açılır kapanır özelliğe sahip olan sistemlerdir. Sahip oldukları özellikler sadece açılır kapanır olması ile sınırlı olmayarak, istenildiği kadar açılabilir özelliklere de sahiptir. Kullanıldığı mekan ve ortamın durumuna göre uyumlu olması için sınırsız renk seçeneği ile sunulan akıllı çatıların üretimi sırasında, alüminyum ve konstrüksiyon kullanılarak bu sistemler daha dayanıklı hale getirilmektedir.

Şık tasarımlar ile karşımıza çıkan akıllı çatı sistemleri, aynı zamanda kaliteli ürünler arasında yer almaktadır. Mekanlara renk katan özellikte olan akıllı çatılar, alüminyum panel sistemine sahip olmaları nedeniyle hem yazan sıcağından hem de kışın soğuğundan korunmanızı en ideal şekilde gerçekleştirmektedir. Özellikle sert iklimlerin bulunduğu coğrafi bölgelerde, yoğun kar yağışına dahi dayanıklı olan konstrüksiyon yapısı nedeniyle kış aylarında sahip olduğunuz dış mekanları evinizin sıcaklığı ile kullanma imkanı akıllı çatılar ile sizlere sunulmaktadır.

Rolling Roof Akıllı Çatı Özellikleri

Rolling roof akıllı çatı sistemleri, panel boşluğunda sahip oldukları hava boşlukları ile birlikte yaz aylarında sıcağın, kış aylarında soğuğun emilmesini sağlayarak, sizi koruma altına almaktadır. Bu hava boşlukları isteğe bağlı olarak poliüretan dolgu malzemesiyle kapatılabilir veya boş olarak kullanılabilir.

Dış mekanlarda yılın her döneminde ve her mevsiminde ideal bir şekilde kullanım imkanı bulunmaktadır. Panellerde yer alan hava boşlukları, ısı yalıtımını önemli ölçüde arttırmaktadır. Tüm metal akşamın alüminyumdan oluşması aynı zamanda zengin renk seçeneği ile kullanılabilmesi sayesinde, dış mekanlarda farklı konseptlerin gerçekleştirilmesinde oldukça uyumludur. Motorlu otomasyon sisteminin getirdiği yararlardan biri de kumandalı ya da butonlu olarak kullanılma imkanı sunmasıdır. Güneş olduğunda panelleri kaldırarak gölgesinden faydalanabilir ve mekanı havalandırabilirsiniz. Aynı zamanda aydınlatma seçenekleri ile de uyumlu bir şekilde kullanılabilir.

Bioclimatic Pergola

Bioclimatic pergola, modern bir tasarıma sahip olmakla birlikte, dış mekanların rüzgar, güneş, kar yağmur ve diğer doğa olaylarından olumsuz etkilenmesini engelleyerek, gerekli korumayı sağlamaktadır. Dış mekan tasarımlarda uyumlu olan sistemler aynı zamanda olağanüstü bir kalitede size rahatlık ve konforu garanti etmektedir. Aynı zamanda sahip olduğu modern tasarım ve yüksek görsellik ile birlikte termal konforu da bir arada entegre olmuş şekilde sizlere sunmaktadır.

Bioclimatic Pergola, sistemlerinde yer alan mekanizma havalandırmanın faydalı bir şekilde yapılmasını sağlamakla kalmayarak, aynı zamanda güneşe karşı eşsiz bir koruma sağlamaktadır. Yağmur yağdığında fazla suyun sorun olmaması için destek kanalları üzerinden sistemize edilmiş bir şekilde dizayn edilmiştir. Dünya standartlarında kaliteli pergola sistemleri firmamız tarafından üretilerek sizlere ulaştırılmaktadır. Kuvvetli rüzgarlar da bile yüksek dirence sahip olması sebebiyle gerekli koruma en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Bioclimatic Pergola Özellikleri

Standart basma kalıp çözümler sunmak yerine, sizlere kaliteyi sunan firmamız, ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde tasarlanabilen sınırsız olanaklar ile bioclimatic pergola sistemleri ürünlerini sizlere sunmaktadır. Mevcut ihtiyaçlarınız doğrultusunda bizden talep etmiş olduğunuz pergola sistemleri özel bir şekilde üretilerek, dış mekan alanlarının konforlu bir şekilde oluşturulmasını ve güvenli olmasını sağlamaktadır. Bu pergola sistemleri; paneller, aydınlatmalar, sensörler ve diğer aksesuarlar ile uyumlu bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Açık havada hayatın keyfini sürmeniz için gereken her şey en ince ayrıntısına kadar düşünerek sistemler ile uygulanmıştır.

Katlanır Çatı

Katlanır çatı modelleri, hava durumu ve mevsimlerden etkilenmeden istediğiniz her an kullanım özelliğini sizlere sunmaktadır. Dilediğiniz her an herhangi bir dış etkenden etkilenmeden dilediğiniz gibi bir dış mekan oluşturmak için katlanır çatı modelleri en büyük yardımcınız olmaktadır.  Her geçen gün daha çok kişi tarafından tercih edilen ve kullanımı yaygınlaşan bu ürünler, bir lüks olmaktan çıkarak, dündelik hayatımızın gerekli ve önemli parçalarından biri haline gelmektedir. Sadece ticari işletmelerin kullandığı bir ürün olmaktan çıkan bu sistemleri normal yaşam alanlarında da kullanmak mümkün olmaktadır.

Sahip olduğu avantajlar ve kullanım konforu nedeniyle katlanır çatı modelleri, sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Yüksek kalite standartlarında katlanır çatı sistemlerini üreten firmamız ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin kullanacağınız mekanlara uygun bir şekilde üreterek bu konudaki en büyük yardımcınız olmaktadır.

Katlanır Çatı Özellikleri

Katlanır çatı sistemler, en şiddetli esen rüzgarlara karşı dayanıklıdır. Talepleriniz doğrultusunda ışıklı ve ışıksız olarak üretime imkanı bulunmaktadır. Yoğun kar yağışında bile kar yükünü kolay bir şekilde taşıyabilmektedir. Oldukça dayanıklı malzemelerden üretilen katlanır çatılar, alev yürütmez özelliğe sahiptir. Estetik, görsellik ve mimari açıdan özel bir tasarıma sahip olan sistemler; farklı renk seçenekleri üretilmektedir. Özel kontrol mekanizması sayesinde istediğiniz zaman açıp istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Ayrıca gölgelik olarak da kullanılma özelliği bulunmaktadır.

Firmamız Hakkında

Bilindiği üzere açılıp kapanır pergola sistemleri birçok farklı şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bulunduğunuz yada kullandığımız yaşam ve çalışma alanlarının konumuna göre, istediğiniz her türlü ürünün dizayn edilmesi ve üretilmesi firmamız tarafından sağlanmaktadır. Her zaman sizlere en iyi hizmeti ve ürünü sunmak isteyen firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmaları ile ihtiyaç duyduğunuz pergola sistemlerini sizlere sunmaktadır. Firmamızın geniş yelpazedeki ürün kataloğundan zengin içerikli ürünlerimize ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ürün çeşidini bize belirtmeniz halinde gelirken hem işlemler büyük bir hassasiyet gösterilerek konusunda uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

Yukarıda tanıtımını yaptığımız ve özelliklerini belirttiğimiz tüm sistem ve ürünler ile alakalı taleplerinizin firmamıza ulaşmasının ardından, kurulum yapılacak olan alanda ücretsiz bir şekilde egzersiz çalışması yapıldıktan sonra, gerekli ölçüm ve hesaplamalar tamamlanarak sizlere en iyi şekilde üretmiş olduğumuz bioklimatik pergola sistemleri montajı gerçekleştirilecektir. Montaj işleminin tamamlanmasının ardından, konforlu ve keyifli bir şekilde bulunduğunuz ortamın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve ürünlerimizi sipariş etmek istiyorsanız, irtibat bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tek bir sonuç gösteriliyor

Show sidebar