Körüklü Tente

Körüklü Tente

Körüklü Tente ile mekanlarınıza kendine özgü bir hava katabilirsiniz. Uygun fiyatı ile ihtiyacınız olan kaliteli, dayanıklı ve özgün modellerimizi satın alabilirsiniz. Genelde ev kullanımı için tercih edilen bu ürünlerimiz körüklü bir akordeon görünümüne sahip olup birbirinden ayrı demir desteklerin bir noktada toplanması mekanizması ile oluşturulan ürünlerdir. İstenildiği ebatta ölçülendirilebilen bir model olması ürünlerimizin son derecede pratik ve tercih edilebilir bir ürün olmasını sağlamaktadır.

Körüklü Tente Hakkında

Körüklü tente, mekanlarda çok sık kullanılan, bahçe için de uygun olan tente çeşididir. En büyük farkı ise yanlarının kapatılabilmesidir. Tente yaptırmak isteyen kişiler genelde bu modelimiz ile arayışlarında karşılaşıp duymaktadır. Bu şekilde bir çeşidi olması, aslında kullanımın çok çeşitli olduğunu gösteriyor. Farklı ihtiyaçlar üzerinden geliştirilmiş olan çok sayıda tente çeşidi, günümüzde farklı kullanım alanlarında gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır. Tentemiz şekli itibariyle karpuz tente olarakta bilinmektedir. Mevsim olaylarının evinizin veya mekanınızın keyfinden en fazla verimi alabilmek, mevsim olaylarının bu keyfinize engel olmasını engellemek adına siz de körüklü tente kullanabilirsiniz.

Hareketli veya Sabit Körüklü Tente

Tentelerin kullanım alanı tentenin modelini belirleyen en önemli unsurdur. Kullanım alanı belirtildikten sonra çalışanlarımız tarafından yapılacak olan incelemeler, alınacak olan ölçülere bağlı olarak ihtiyacınızı en ekonomik ve kaliteli şekilde karşılayacak körüklü tente imal edilerek montajı mekanınıza yapılacaktır. Aslında hangi alanda kullanılacak olduğuna göre, tentenin malzemesinin ve tente türünün belirlenmesi en doğrusudur. Bu konuda kafanızda kesin bir bilgi yoksa tente modellerimizi inceleyebilir veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizden alacağımız bilgiler doğrultusunda hangi körüklü tente modelinin veya alternatif tente sistemlerinden hangisinin size daha fazla yarar getireceğine karar verebiliriz. Hareketli ya da sabit tente sunulan seçenekler arasındadır. Bunları göz önünde bulundurarak sizin için uygun olan nitelikteki tenteyi sizde seçebilirsiniz.

  • Hareketli: Kullanmak için tercih etmiş olduğunuz hareketli tente, kumanda ile kontrol edilir. Dilediğiniz zaman açıp ya da kapatarak hava koşullarına göre kullanım durumunu kontrol edebilirsiniz. Farklı şekillerde hareket ettirilmesi de söz konusudur.
  • Sabit Tente: Bu tarz tenteler ise hareket etmediği, açılıp kapanmadığı için bu ismi almıştır. Oldukça estetik görünüme sahip olmasına karşı genelde lükse mekanların en çok tercih ettiği tente modellerinin başında gelmektedir.

Kullanım Alanları

Çok yaygın ve farklı kullanım alanları olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.  Fiyatı ve kullanılan malzeme dikkate alındığında bahçelerde, balkonlarda, mekanlarda, kafe, restoran, çay bahçesi gibi pek çok alanda kullanıma uygundur.  Kış ve yaz 4 mevsim kullanıma uygundur. Hem kışın yağan yağmurdan, yazın güneşten korunmak için tercih edebileceğiniz tente çeşididir.

Körüklü Tente Fiyatları

Öncelikle tente fiyatını etkileyen en önemli unsur tentenin en olarak kaç metre olacağıdır. Arkasından tente malzemeleri gelir ve burada da tente kumaşı, tente yedek parçaları ve montaj ekipmanları fiyat konusunda belirleyici rol oynarlar. Müşterilerimizi fiyat konusunda memnun etmeye çalışan bizler, elimizden geldiğince kaliteli hizmet vererek, müşteri memnuniyetinin üst seviyede olması için elimizden gelen özeni göstermekteyiz. Elbette fiyatı etkileyen pek çok kriter var. Efor Tente olarak bizi tercih ederseniz kalite yanında direkt imalatçıdan alabilme ekonomisini de yaşamış olacaksınız.  

  • Tentenin malzemesi
  • Tente sistemi montaj parçaları
  • Tentenin montajının yapılacağı alan

Yukarıdaki bu kriterleri belirledikten sonra size elimizden geldiğince yardımcı olmaktayız.

İstanbul Körüklü Tente

Körüklü tente yaptırmak için bizimle bağlantı kurabilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesine ürün gönderimi yapsakta İstanbul Körüklü Tente adresi dendiğinde Efor Tente olarak biz tarif edilmekteyiz.

Bu ürünü sepete eklediniz: