Eczane Sabit Tentesi

Açıklama

Sabit Tente ( Eczane Uygulaması )

Eczane Sabit Tentesi  fiyatları, tentenin gösterdiği performansa göre son derece makul ve alınabilir durumdadır. Fiyatların uygun olması hususundaki en büyük etken ise çadır imalatının hızlı olabilmesi ve ürün imal edilirken çok detaylı işlemlerden geçmesine gerek kalmamasıdır.

Sabit Tenteler özellikle acil durumlarda kullanılması için tasarlanmış olduğundan üretimi seri ve minimum masraf ile maksimum verim alınması ilkesine dayanarak oluşturulmuştur. Bu sebeplerle genel kullanım için de sıklıkla tercih edilmektedir. Diğer tente türleri ile karşılaştırmalar yapıldığı zaman çok açık ve net bir şekilde görülmektedir ki Eczane Sabit Tentesi diğer tente çeşitlerine göre son derece ekonomik ve amaca yöneliktir. Bütçesi çok büyük olmayan ve promosyon ihtiyacı duyan firmalar ile mal ve hizmet satışı yapan şirketler tarafından da Eczane Sabit Tentesi olarak sıklıkla sabit tente kullanılmaktadır. Maliyeti düşük ve amacına ulaşmada en etkili yok kızılay çadırıdır. Mafsallı Tente fiyatları konusunda piyasada çok değişik fiyata rastlanabilmektedir. Bunun sebebi ise kalitesiz kumaş ve kullanılan direklerdeki malzemenin kalitesizini seçerek maliyeti düşüren düzenbaz işletmelerdir. Bu gibi ucuz malzeme ile üretim yapan firmalardan alım yapan müşteriler aldıkları üründen istedikleri performansı alamamaktadır ve ürünün ömrü son derece kısa olmaktadır. Üstelik insan sağlığını tehdit eden bir çok unsuru da içlerinde barındırmaktadır.

Efor Tente hem uygun fiyat hem de kaliteli malzemeden üretilmiş kızılay çadırı çeşitleri ile www.efortente.com adresinde satışlarına devam etmektedir.

Tente kumaşlarımız;

PVC Branda ( En ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester )
Yerli akrilik Kumaş ( su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı )
İthal Akrilik Kumaş ( Su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı

Bunun yanı sıra aşağıdaki tabloda genişlik ölçülerinize göre öne doğru açılım olanakları da yaklaşık olarak belirtilmiştir.

ÖN CEPHE AÇILIM
En Düşük En Geniş
250 cm 50 santimetre 300 cm
300 cm 50 santimetre 400 cm
350 cm 50 santimetre 500 cm
400 cm 50 santimetre 500 cm
450 cm 50 santimetre 600 cm
500 cm 50 santimetre 600 cm
550 cm 20 santimetre 600 cm
600 cm 50 santimetre 600 cm
Dokun Ara