Sabit Tente Sistemleri

Sabit Tente Sistemleri

Sabit Tente modelleri pek çok alanda kısa ve uzun vadeli kullanıma uygun tente modelleri olduğundan dolayı farklı fiyat aralıklarında kamelyayı bulmak mümkündür. Efor Tente olarak sabit tente sistemlerinde son derece lüks ve kaliteli, ihtiyaca yönelik üretimler yapmaktayız. Detaylı bilgi için sitemizi gezmeye devam edebilir veya 0 ( 542 ) 650 44 00 numaları telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Açıklama

Sabit Tente

Sabit Tenteler pek çok alanda kısa ve uzun vadeli kullanıma açık yapılar olduğundan her türlü fiyat aralığında kamelyayı bulmak mümkündür. Efor tente son derece lüks Sabit Tente üretmekte ve sabit tente modellerine farklı bir bakış açısı getirmektedir.

Sabit tente üretimini ve satışını pek çok firma yapmaktadır. Fakat nitelikli ve görselliğe önem vererek lüks kamelya üretimi ve satışı yapmak her firmanın altından kalkabileceği bir iş değildir. Lüks tente modellerini kolaylıkla bulabileceğiniz bir yer olan efor tente, internet sitesi üzerinden her daim satışa hazırdır. Kafanıza takılan ve sormak istediğiniz sorular için de online destek sunan efor tentet ekibi, kaliteyi ve sıradışı lüksü uygun fiyatlar ile müşterileri ile buluşturmaktadır. Özellikle ünlü alış veriş merkezleri ve hotel zincirleri tarafından açık alanlarda görsel bir kirlilik yaratmadan estetiğe önem verilerek kullanılan kamelyalar, lüks kamelya sınıfına girmekte ve sıradan bir kamelyaya göre daha donanımlı, işlevsel ve en önemlisi görsel olarak albenili olmaktadır. Görselliğin bu denli önemli olması kamelyaların genellikle lüks mekanların açık alanlarında yani önlerin bulunmasından ve mekanın havasını değiştirmesinden ötürü etkilidir. efor tente en kaliteli branda kumaşları ve dayanıklı malzemelerden muhteşem bir işçilikle müşterilerinin beklentileri ve beğenileri doğrultusunda lüks kamelya üretimi yapmakta ve satışa sunmaktadır.

tenteci her alanda olduğu gibi lüks tente üretimi ve satışında da piyasada öncü konumdadır ve müşterilerinin mekan konseptlerine uygun renk ve desenlerle tasarımlar yaparak onlara yardımcı olmaktadır.

Tente kumaşlarımız;

PVC Branda ( En ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester )
Yerli akrilik Kumaş ( su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı )
İthal Akrilik Kumaş ( Su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı

Bunun yanı sıra aşağıdaki tabloda genişlik ölçülerinize göre öne doğru açılım olanakları da yaklaşık olarak belirtilmiştir.

ÖN CEPHE AÇILIM
En Düşük En Geniş
250 cm 50 santimetre 300 cm
300 cm 50 santimetre 400 cm
350 cm 50 santimetre 500 cm
400 cm 50 santimetre 500 cm
450 cm 50 santimetre 600 cm
500 cm 50 santimetre 600 cm
550 cm 20 santimetre 600 cm
600 cm 50 santimetre 600 cm
Dokun Ara