Mafsallı Pencere Tentesi

Mafsallı Pencere Tentesi

Mafsallı Pencere Tentesi Ürün Özellikleri

  • Genişlik : 325 cm
  • Açılım : 200 cm
  • Kumaş Cinsi : İthal Akrilik Kumaş ( docrill )

Tente Malzemeleri :

  • 40x40x2 mm Bağlantı Profili
  • Alüminyum Ön Kornej 
  • Alüminyum Saçak Çıtası
  • Profesyonel 80x20x3 mm Çift Çelik Halatlı Tente Kolu

Fiyat Almak İçin Tıklayınız

Açıklama

 

Mafsallı Pencere Önü Tentesi

Tentelerin birçok çeşidi olmakla beraber genel kullanılan anlamıyla güneşten, yağmurdan, rüzgardan korunmak amaçlı yer ve mekan üzerine kurulmuş teknolojik bir sistemdir. mafsallı tenteler yılın her ayı kullanılabilir niteliktedir. Tanıtmada bulunursak sistem katlanarak veya sarma işlemi yapılarak açma kapama görevi yerine getirilir.

mafsallı tenteler özel bir gergi sistemi ile çalışmaktadır ve bu yüzdende kullanılan malzemenin sağlamlık ve dayanıklılığına dikkat edilmesi gerekir. mafsallı tente modellerinin tümünde kapladığı alan sabit olup ray sisteminin üzerindeki rulmanların hareketi sayesinde açılıp kapandığı için bu ismi almıştır. Pencere Önü Mafsallı Tente Kullanıldığı alanlar genelde geniş olduğu için bu alanlara göre farklı modelleri bulunur ve buna göre seçim işlemleri yapılır. Model olarak yoğun kullanıma tabii olan tentelerden biride mafsallı tente olup kullanıcılar tarafından fazla tercih edilen bir tente çeşididir. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilme sebebi belki de kolay kullanımı ve sağlam bir şekilde teknolojik olarak üretilmesidir. Tente seçimi yapılırken dikkat edilmeli ve güvenilir firmalar ile irtibata geçilmelidir. Tentenin kaliteli ve yıpranmaz malzemeden olması da kullanıcılar için büyük önem taşır. mafsallı tente modelleri ve uygulamalarında sadece blackout tente kumaşı kullanılır. Bu nedenle kötü hava şartlarına karşı dayanıklıdırlar. Alev yürümez özelliğine sahiptirler. Mafsallı tente dışında yarasa tente de tercih sebebidir.

Kullanım kolaylığı ve rahat bir biçimde açılır kapanır olması kullanım açısından çok uygundur. Tente çeşitleri seçiminde dikkatli olunması gerekmektedir.

Dokun Ara