Sabit Okul Tentesi

Açıklama

Okul Sabit Tente

Esnaflar için çok tercih edilen ürünlerden olan sabit tente çeşitleri, sabit tente üreticilerinden alındığında son derece ekonomik olmaktadır.

Sabit tente üreticileri arasında sektörün liderlerinden olan Efor Tente, yıllardır birçok firmaya hizmet vermiştir. Sabit bir tente yerine açılır kapanır tenteler, körüklü tente çeşitleri ya da mafsallı tenteler tercih edilebilir. Değişik dekorasyonlarda kullanılan tente çeşitlerinde doğru kararlar vermek istediğinizde uzman bir göz sizin için en uygun çeşidi bulacaktır. Bunun için danışacağınız birçok tente çeşidi, uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla Efor Tente ile beğeninize sunuluyor. Şık ve butik bir görünüm için pastanelerde, bakkal ve marketlerde tercih edeceğiniz tente çeşitleri, en iyi koşullarda yararlanabileceğiniz alternatifler ifade etmektedir.

Tente Modelleri

Sabit tente, körüklü tenteler ve cam önü tenteler olarak farklı yerlerde kullanılan bu ürünler sınırsız ölçülerde üretilebilir. Son derece uygun fiyatlar söz konusu olmakla birlikte, uygulama sonrasında memnun kalacağınız alternatifler de bulabilirsiniz. Mekana özel dekorasyon yapmak için ölçüler, istenilen renk ve modeller müşterinin ihtiyacına göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden uygun fiyatların yanı sıra, üreticinin başarısı da son derece önemlidir. Tente modelleri tercih ettiğinizde memnun kalacağınız alternatifler elde edebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir bir çözüm bulmak istediğinizde tente modelleri arasından seçeceğiniz birçok farklı ürün memnun kalacağınız sonuçlar sunacaktır.

Ergonomik Ürün Çeşitleri

Ergonomik ve şık ürünler tercih ettiğinizde mekanınıza ciddi bir hava katacak olan tente modelleri, memnun kalacağınız alternatifler sunmaktadır. Sınırsız renk ve ölçü seçeneği söz konusu olduğu için her markaya özel hale getirilebilir seçenekler mümkün olacaktır. Tente siparişi vermek için Efor Tente markasını tercih ederek, memnun kalacağınız bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Sabit tente üreticileri arasında yer alan https://www.efortente.com ile siz de dekorunuza hareket katabilirsiniz.

Tente kumaşlarımız;

PVC Branda ( En ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester )
Yerli akrilik Kumaş ( su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı )
İthal Akrilik Kumaş ( Su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı

Bunun yanı sıra aşağıdaki tabloda genişlik ölçülerinize göre öne doğru açılım olanakları da yaklaşık olarak belirtilmiştir.

ÖN CEPHE AÇILIM
En Düşük En Geniş
250 cm 50 santimetre 300 cm
300 cm 50 santimetre 400 cm
350 cm 50 santimetre 500 cm
400 cm 50 santimetre 500 cm
450 cm 50 santimetre 600 cm
500 cm 50 santimetre 600 cm
550 cm 20 santimetre 600 cm
600 cm 50 santimetre 600 cm
Dokun Ara