Sabit Market Tentesi

Açıklama

Market Sabit Tentesi

İnsanların son dönemlerde kapalı alanlarda daha çok vakit geçirdiği aşikar. Sabit Tente hakkında bilgi verirken ne kapalı alanlarda ki kullanım ferahlığından, nede açık alanlarda kapalı bir alana dönüşen ürünlerden bahs etmeyeceğiz. Sabit Tenteler güzel bir mekânın süsü gibi girişlerinde parıldayan yıldızlarıdır.  Sabit Tente diğer tente modellerinde olduğu gibi açılıp kapanma yeteneğine sahip değildir.  Bu üründeki amaç Dükkan Girişlerin de, çıkışların da ev pencere ve balkonlarının üstlerinde yağmur suyunu ve güneş ışıklarını engellemektir. Ama çok şık ve gösterişli olan bu tentelerin kullanım amacı zamanla dekoratif tente haline bürünmüştür. Özellikle; sanat galerisi sabit tente, gece kulübü sabit tente, eğlence mekanları sabit tentesi, cefe sabit tente, çay bahçesi sabit tente, restaurant sabit tente, gelinlikçi sabit tente, abiye mağazası sabit tente gbi kullanım alanları vardır. Çok kalabalık giriş, çıkış olan alanlarda uygulandığında  özellikle yaz ayında veya yağmurlu bir günde insanları havanın olumsuz şartlarından koru

Yazın güneşin etkisinden sabit tente altında insanları koruyan, yağmurlu havalarda ise insanları ıslanmaktan koruyan son derece sağlam ve dayanıklı olan bu ürünler değişik renk ve modellerde bulunmaktadır. Sizlerde farklı  mekânlarınıza, farklı ihtiyaçlarınıza  cevap verecek şekilde Sitemiz aracılığıyla da sipariş verebileceğiniz bu ürünler kapınıza kadar teslim edilecektir.

Market Sabit Tente Ebatları

Tente genişliği tek parça olarak 50 cm metre ile 10’larca cm metreye kadar olabilmektedir.
Tentenin açılan kanatları sınırsız ebatlarda yapılabilir.

MarketSabit Tente Taşıyıcılar

Tente demirinin üzerine 1 cm kalınlığında gürgen ağaç çıta.
Tente taşıyıcıları 25x15x1 mm ve 40x40x2 mm gibi istenilen  her  demir profilden imal edilir.

Market Sabit Tente Kumaş Seçenekleri

Müşteri isteğine göre polyester branda, yerli akrilik kumaş, fabrika tarafından uzun yıllar solmazlık garantili ithal Avrupa akrilik kumaş seçenekleri mevcuttur. Polyester brandadan üretilen tente modelleri kışın karlı ve yağmurlu havalarda asla su geçirmezler. Akrilik kumaşlar normal yağmurlara dayanabilir ama aşırı yağışlı havalarda su geçirebilir.

Notlar: Efor tente kalitesi ve uzman montaj servis ekibi her zaman yanınızda. Firmamızdan ücretsiz keşif montaj hizmeti alabilirsiniz. Körüklü Tenteler, Market, Kafe, Lokanta, Bakkal, Büfe gibi mağazaların dışında villa, bahçe,balkon, teras  gibi alanlar içinde kullanılabilir.

Tente kumaşlarımız;

PVC Branda ( En ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester )
Yerli akrilik Kumaş ( su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı )
İthal Akrilik Kumaş ( Su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı

Bunun yanı sıra aşağıdaki tabloda genişlik ölçülerinize göre öne doğru açılım olanakları da yaklaşık olarak belirtilmiştir.

ÖN CEPHE AÇILIM
En Düşük En Geniş
250 cm 50 santimetre 300 cm
300 cm 50 santimetre 400 cm
350 cm 50 santimetre 500 cm
400 cm 50 santimetre 500 cm
450 cm 50 santimetre 600 cm
500 cm 50 santimetre 600 cm
550 cm 20 santimetre 600 cm
600 cm 50 santimetre 600 cm
Dokun Ara