Mafsallı Mağaza Tentesi

Mafsallı Mağaza Tentesi

Mağaza Mafsallı  Tentesi Ürün Özellikleri

  • Genişlik : 480 cm – 500 cm – 520 cm
  • Açılım : 250 cm
  • Kumaş Cinsi : İthal Akrilik Kumaş ( docrill )

Tente Malzemeleri :

  • 40x40x2 mm Bağlantı Profili
  • Alüminyum Ön Kornej 
  • Alüminyum Saçak Çıtası
  • Profesyonel 80x20x3 mm Çift Çelik Halatlı Tente Kolu

Fiyat Almak İçin Tıklayınız

Açıklama

 

Mağaza Mafsallı Tente

Dükkan önlerinde vitrinleri kapatmak için kullanılan mafsallı tente modellerimizden bir tanesi de mağaza mafsallı tente modelimizdir.

Günümüzde sağlık bakanlığının başlatmış olduğu uygulamalarla kapalı alanlarda sigara içilmesinin yasaklanması ile tenteler sadece yaz aylarında güneşten koruma amaçlı değil, kış aylarında da işletme önlerinde müşterileri yağmurdan koruyan, sigara içilebilmesine imkan tanınan alanlar olarak kullanıma açılmıştır. İşletmeler tente kullanımı genelde restoran, kafe ve barların önlerinde yaptıklarından aldıkları şemsiyenin sağlamlığı ve güneşi yansıtma oranının yanı sıra şemsiyenin görselliğine de önem vermektedirler.mekanın konseptine ve dizaynına uyum sağlayan, mekan önünde görüntü kirliliği yaratmayan şemsiyeler her daim işletme sahipleri tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca tente üzerinde kendi firmalarının logo veya amblemlerini kullanan veya tente üzerinde kendi firma konseptine uygun renk ve desenler kullanan firmalar da çoğunluktadır.Bununla birlikte bazı işletmeler mekanlarında sundukları gıdaların reklamlarını da şemsiyeleri üzerilerine alabilmektedir. Bu reklamlar genelde alkollü veya alkolsüz içeceklerin reklamları olmaktadır. Bu reklamlar sayesinde hem işletmeciler ekstra gelir elde etmekte hem de mekanın konsepti ve hizmetini sunduğu gıdaların çeşitli kendini belli etmektedir.

Efortente.com, tente yapımına uygun kumaşlar ve kaliteli malzeme ile müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda her boy ve ebatta tente üretimi yapmakta ve kaliteyi uygun fiyata alıcılarına sunmaktadır. Efor Tente hem internet üzerinden hem de telefon aracılığı ile ulaşmak her daim mümkündür.

Dokun Ara