Mafsallı Kebapçı Tentesi

Mafsallı Kebapçı Tentesi

Kebapçı Tentesi Ürün Özellikleri

  • Genişlik : 425 cm
  • Açılım : 250 cm
  • Kumaş Cinsi : İthal Akrilik Kumaş ( docrill )

Tente Malzemeleri :

  • 40x40x2 mm Bağlantı Profili
  • Alüminyum Ön Kornej 
  • Alüminyum Saçak Çıtası
  • Profesyonel 80x20x3 mm Çift Çelik Halatlı Tente Kolu

Fiyat Almak İçin Tıklayınız

Açıklama

Mafsallı Kebapçı Tentesi

Kebapçıların önünde açık alan oluşturmak isteyenler için mafsallı kebapçı tentesi ideal bir seçimdir. İşletmenin önüne yapılacak olan tentenin altına koyulacak olan masa sandalye sayesinde müşteriler için daha fazla alan açılacaktır. Aynı zamanda açık havada yemek keyfi sunulacaktır. Bu alan tente ile kapatıldığı için olumsuz hava koşullarından etkilenmeyecektir.

Başarılı bir lokanta, cafe veya restoran, müşterilerine mekanlarının modaya uygun, davetkar ve açık havada yeme içme imkanı sunmak gibi artıları ile ortaya çıkmaktadır. Güneşli havalarda kim güneş altında yemeğini yemek ister ki? Yada yağmurlu bir bahar gününde…  Kebapçı tentelerimiz mekanın dışında fazladan keyifli bir alan yaratmakla kalmaz müşterilerinize huzurlu bir ve keyifli bir yemek ortamı da sağlar. Mutlu ve keyifli bir şekilde ayrılan ziyaretçileriniz sizin daimi müşterileriniz olacaktır.

Kebapçı Tentesi Fiyatları

Kebapçı tenteleri oldukça farklı şekillerde olabilmektedir. İşletmenin önündeki alanın büyüklüğü, tente modeli ve tentenin çalışma aksamı gibi sebeplerle tente fiyatları farklılık gösterir. Tentenin otomatik ya da manüel olması fiyatı yakından etkileyecektir. Otomatik mafsallı kebapçı tentesi fiyatları daha pahalıdır. Çünkü bu tentelerde açıp kapatmak için insan gücü makine gücü yani elektrik kullanılır.

Tenteler nispeten maliyetli ürünlerdir. Bir kez aldığınız ürün onlarca yıl size eşlik edecektir. Bu yüzden mutlaka kaliteli ürünler kullanılmalıdır. Dayanıklı bir tenteyi senede bir kez temizleyerek ömür boyu kullanabilirsiniz.

Kebapçı Tentesi Modelleri

Kebapçı tenteleri direkt olarak müşterilerin gözüne hitap etmektedir. Bu nedenle kaliteli olmasının yanı sıra estetik ve şık olmalıdır. Kebapçılar için açık renk ve tek renk tenteler oldukça revaçtadır. Ayrıca müşteri memnuniyetini sağlamak için otomatik tenteler kullanılır.

Mafsallı kebapçı tentesi modelleri arasından işletmeye uygun seçim yapabilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda özel üretim yapmaktayız. Böylece tente mekan ile bütünleşecektir.

Mafsallı Kebapçı Tentesi İmalatçıları

Firmamız uzun yıllardır profesyonel olarak tente üretimi yapmaktadır. Siparişinize özel olarak istediğiniz şekilde tente imal edilmektedir. Bu sektördeki bilgi ve deneyimimiz ile en kaliteli ürünleri sunuyoruz. Kebapçı tentesi imalatçıları olarak sizlere avantajlı alışveriş fırsatı veriyoruz. Kaliteli, şık, dayanıklı mafsallı tenteler sayesinde müşterilerinizin beğenisini kazanacaksınız. Daha fazla müşteri kazanırken, müşterileriniz için açık hava alternatifi de sunmuş olacaksınız.

Dokun Ara