Sabit Lokanta Tentesi

Açıklama

Lokanta Sabit Tentesi

Sabit tente , piyasa üzerinde genellikle  direk üzerine gerilmiş brandalardan oluşur şekilde bulunmaktadır. Tente çeşitleri tentelerin boyutuna, işlevine ve teknik özelliklerine göre değişim göstermekte ve bu doğrultuda da fiyatlandırmalar yapılmaktadır.

Sabit Tente pek çok alanda kısa ve uzun vadeli kullanıma açık yapılar olduğundan her türlü fiyat aralığında kamelyayı bulmak mümkündür. Efor tente piyasa koşullarına göre en ucuz kamelyaları bünyesinde barındırmakta ve söz konusu bu kamelyalara alıcının istekleri doğrultusunda eklemeler yaparak satışa hazır konuma getirebilmektedir. Sabit Tente üretimini ve satışını pek çok firma yapmaktadır. Fakat hem ucuz hem de kaliteli Lokanta Sabit Tentesi yalnızca efor tente satın alınabilmektedir. Kamelyaların sıklıkla kullanıldığı alanlara göz attığımızda ise ilk önce tanıtım amaçlı olan kullanımları görmekteyiz. Özellikle festivallerde ve panayırlarda promosyon amaçlı kullanılan kamelyalar oldukça fazladır. Firmalar, kurulumu ve maliyeti düşük olduğu için kamelyaları tercih etmekte ve ürün ile hizmet tanıtımlarını bu kamelyalar içerisinde yapmaktadırlar. Aynı şekilde belediyelerde düzenledikleri etkinlikleri genellikle kamelyalar içirisinde yaparlar. Sebebi ise kamelyaların ucuz, kolay taşınabilir olmasıdır. Belediyeler süreli işler ve etkinlikler yaptıkları için onlara en uygun sistem ucuz olan kamelya modellerini kullanmak olmaktadır.

Lokanta Sabit Tentesi modellerini kolaylıkla bulabileceğiniz bir yer olan efor tente, internet sitesi üzerinden her daim satışa hazırdır. Kafanıza takılan ve sormak istediğiniz sorular için de online destek sunan efortente.com ekibi, kaliteyi uygun fiyatlar ile müşterileri ile buluşturmaktadır.

Tente kumaşlarımız;

PVC Branda ( En ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester )
Yerli akrilik Kumaş ( su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı )
İthal Akrilik Kumaş ( Su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı

Bunun yanı sıra aşağıdaki tabloda genişlik ölçülerinize göre öne doğru açılım olanakları da yaklaşık olarak belirtilmiştir.

ÖN CEPHE AÇILIM
En Düşük En Geniş
250 cm 50 santimetre 300 cm
300 cm 50 santimetre 400 cm
350 cm 50 santimetre 500 cm
400 cm 50 santimetre 500 cm
450 cm 50 santimetre 600 cm
500 cm 50 santimetre 600 cm
550 cm 20 santimetre 600 cm
600 cm 50 santimetre 600 cm
Dokun Ara