Mafsallı Kahve Tentesi

Mafsallı Kahve Tentesi

Mafsallı Kahvehane Tentesi Ürün Özellikleri

  • Genişlik : 550 cm
  • Açılım : 200 cm
  • Kumaş Cinsi : Yerli Akrilik Kumaş ( breza )

Tente Malzemeleri :

  • 40x40x2 mm Bağlantı Profili
  • Alüminyum Ön Kornej 
  • Alüminyum Saçak Çıtası
  • Profesyonel 80x20x3 mm Çift Çelik Halatlı Tente Kolu

Fiyat Almak İçin Tıklayınız

Açıklama

Mafsallı Tente Kahvehaneler İçin

Kahvelerin dış mekanını da kullanmak isteyenler için kahve tentesi oldukça kullanışlıdır. Kahveler insanların güzel vakit geçirmek tercihidir. Hem açık hem de kapalı alanda hizmet sunmak size avantaj sağlar. Dış mekanı kahvenize kazandırmak için mafsallı tente yaptırmalısınız. Böylece gölgelik altında, hava koşullarından etkilenmeden oturma keyfi sağlarsınız.

Katlanabilir tenteler manuel veya elektrikli olarak açılıp kapanabilir. Nasılş geri çekileceği, tek bir doğru cevabı olmayan bir seçimdir.  Her geri çekme mekanizmasının da avantajları ve kusurları vardır, bu nedenle hangi faydaların daha önemli olduğunu ve hangi kusurlarla birlikte yaşamak istediğinizi dikkatlice düşünmeniz gerekir. Mekanizma sonuçta geri çekilebilir tentenin ömrünü ve mülkünüzü sağladığı ilave değeri uzun süre etkileyebileceği için bu sadece bir tercih meselesi değildir.

Mafsallı Kahve Tentesi Fiyatları

Kahve tenteleri kahvenin büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Kahve önündeki alanın müsaitliği gibi etkenler tenteyi de etkiler. Bu sebeple kahve tentesi fiyatları kişiye özel olarak verilmektedir. Ancak genel bir fiyat isterseniz metrekare üzerinden fiyat verilecektir.

Firmamız tarafından her mekan için en kullanışlı ve avantajlı tente yapılmaktadır. Kahvelerde kullanılan tentelerde amaç korunaklı bir alan yaratmak ve estetik görünümdür. İddia ediyoruz bu avantajları sunan en uygun fiyatlı tenteyi sizin için sunmaktayız.

Mafsallı Kahve Tentesi Modelleri

Firmamız tarafından size sunulan mafsallı kahve tentesi modelleri çok çeşitlidir. Kafanızın karışmaması için size yardımcı oluyoruz. Kahve tentelerinin temel fonksiyonu gölgeliktir. Bu yüzden seçeceğiniz modelde ihtiyaçları da gözetmelisiniz. Bu özellikler taşıyan en avantajlı modelleri sunuyoruz.

Kahve tentesi dışarıdan görünen ve müşterilerde izlenim bırakan bir donanımdır. Bu yüzden mutlaka şık bir ürün olmalıdır. Kahvenizle uyum sağlayacak olan, göz dolduran tenteleri sizin için üretiyoruz.

Mafsallı Kahve Tentesi İmalatçıları

Tente mekanlar için bir demir baştır. Bir kez yaptırılarak neredeyse ömür boyu kullanılır. Bu sebeple sağlam, kullanışlı ve her koşula dayanıklı olmalıdır. Mafsallı kahve tentesi imalatçıları arasında öne çıkan firmamız, size aradığınızdan fazlasını sunacaktır.

Tente imalatı bir süreç ister. Bu süreç boyunca her aşamada denetim ve gözetimde bulunarak isteğinize uygun ürünün ortaya çıktığından emin oluyoruz. Kendimiz montajını yaparak sorunsuzca teslim edildiğini görüyoruz.

Dokun Ara