Mafsallı Market Tentesi

Mafsallı Market Tentesi

Ürün Özellikleri

  • Genişlik : 360 cm – 430 cm
  • Açılım : 250 cm
  • Kumaş Cinsi : Polyester Branda

Tente Malzemeleri :

  • 40x40x2 mm Bağlantı Profili
  • Alüminyum Ön Kornej 
  • Alüminyum Saçak Çıtası
  • Profesyonel 80x20x3 mm Çift Çelik Halatlı Tente Kolu

Fiyat Almak İçin Tıklayınız

Açıklama

Mafsallı Tentes ( Yükseliş Market )

Geniş kullanım alanına sahip olan tente modelleri arasında özellikle mafsallı market tentesi kolay kullanımı ve sağladığı fayda nedeniyle tercih edilmektedir. Farklı boyutlarda hazırlanacak olan market tentesi marketlerin ön kısmında, ürünlerin güneşe karşı korunmasını sağlamaktadır. Marketlerde özellikle girişte konumlandırılan ürünlerin güneşten zarar görmesini engellemek veya yağmurlu havalarda dışarıda kalmasını sağlamak amacıyla tercih edilecek olan bu tenteler pratik kullanımı ile sorunsuz şekilde kullanılmaktadır.

Eğer marketiniz için tente yaptırmayı düşünüyorsanız talep edilmesi durumunda alınacak olan ölçüler üzerinden sizin için ekonomik ve uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz tente imalatı yapabiliriz.

Market Tentesi Fiyatları

Dayanıklı yapıya sahip malzemeler ile üretimi yapılan market tentesi fiyatları modellere göre değişmektedir. Kullanılan malzemenin yapısı, tentenin ölçüleri ve özellikleri fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır. Alınan ölçüler üzerinden yapılacak olan hesaplamalar dahilinde belirlenecek olan ekonomik fiyatlar ile hizmet almanı sağlamaktadır. Market önlerinde kullanılacak olan tenteler için gerçekleştirilecek olan imalat çalışmaları dahilinde taleplerinize uygun şekilde hizmet almanız sağlanmaktadır.

Mafsallı Market Tentesi Modelleri

Market önlerinde özellikle güneşe ve yağmura karşı koruyucu etki sağlaması nedeniyle tercih edilmekte olan mafsallı tente modelleri farklı renklerde ve özelliklerde hazırlanmaktadır. Açılır kapanır özelliğe sahip olması ihtiyaç duyulabilecek durumlarda açarak veya kapatarak kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktadır. Tentelerin önünde kullanılacak olan düz saçaklar gölgelik alanın daha da fazla olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle tercih edecek modellere göre gerçekleştirilecek imalat çalışmalarıyla birebir aynı şekilde hazırlanacak olan model üzerinden kullanım olanağı sağlanmaktadır.

Market Tentesi İmalatçıları

Kaliteli ve güvenilir hizmet almak isteyen market tentesi imalatçıları arasında bulunan firma uzun yıllardır gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarda elde etmiş olduğu deneyimlerden yola çıkarak müşteri taleplerini karşılamaktadır. İmalat çalışmaları dahilinde dayanıklı yapıya sahip malzemeler ile çalışma yapılmaktadır. Hazırlanacak olan tenteler kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir.

Tenteler diğer alternatif gölgelendirme sistemleri gibi direkleri olmadığı için hem esnektirler. Hemde örnek şemsiyelerde yaşanan kaldırma, saklama, depolama gibi sorunları olmadığından oldukça pratik ve rahatsızlık vermeyen gölgelendirme sistemleridir.  İmalatını yaptığımız mafsallı tente modellerimiz yerli üretim yani Türk malıdır ve birinci sınıf dış mekan kumaşlarıyla donatılmıştır.

Dokun Ara