Tente Branda

Tente Fiyatları

Tente Fiyat

Tente Fiyatları  – Efor Tente

Efor Tente olarak, müşterilerimizin ihtiyacına göre en Ekonomik Tente Fiyatlarını kullanıcı ile buluşturmayı hedef almaktayız.  Tente fiyatlarını belirleyen bazı etkenler; Tentenin Kullanım Amacı, kullanılan Tente Malzemesi ve tente Modelleri.  Tenteler kendi arasında Mafsallı Tente, Körüklü Tente, Sabit Tente, Pergola Tente, Win Tente, Yarasa Tente gibi başlıklarda değerlendirilebilir. Aşağıdaki tabloda Mafsallı Tente Fiyatları detaylı olarak fiyatlandırılmaktadır. Farklı Tente Modellerinde yada farklı tente ölçülerinde bizimle irtibata geçebilirsiniz. Tente Fiyatları , göz alıcı renklere sahip ergonomik tente modelleri sizleri bekliyor. Artık tente modelleri gelişmiş teknoloji sayesinde çok daha ucuza mal oluyor. Eskiden lüks sayılabilecek tente modelleri artık daha hesaplı bir şekilde satılıyor. Tente fiyatları seçilen profile ve toplam metraja bağlı olarak değişebilir. Uzman kadromuzla şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Estetik ve fonksiyonel tente modelleri her ihtiyacı karşılayabiliyor. Tente sistemleri fiyatları firmaların tekliflerine bağlıdır. Firmalar gerekli ölçümü yaptıktan sonra sizlere bir teklif sunar. Modern tasarımlı tenteler beklentilerinizi karşılıyor.

Tente sistemlerini sizler için kolayca yapabiliyoruz. Tente modellerimiz isteğe göre tasarlanabilir. Tente sistemleri açılır kapanır şekilde kullanılabiliyor. Tente sistemleri konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Tente kurma konusunda işin uzmanı olarak bulunan firmamıza hemen iletişime geçebilirsiniz. Tente fiyatlarında sizleri memnun edecek teklifler sunuyoruz. Türkiye’nin her yerine tente tasarımlarımızı sunabiliriz.

Tente konusunda sizlere en iyi desteği sunmaya devam ediyoruz. Dekoratif tente modelleri beklentileri tam olarak karşılıyor. Özellikle raylı, körüklü, motorlu ve otomatik tente modelleri merak ediliyor. Kurduğumuz tente modellerimiz uzun süre başarılı bir şekilde hizmet verebiliyor. Tente modellerimizi tamamen size özel tasarlayabiliriz. Tente modellerini tasarlarken birinci sınıf kalitede malzemelerden yararlanıyoruz.

Dekoratif ve fonksiyonel tente modellerimizle tanışmak isterseniz internet adresimizi ziyaret edebiliriz. Biz her alana uyum gösteren tenteler yapabiliriz. Son zamanların en favori ürünleri arasında yer alan tente modelleri sizlere her mevsim rahatlık sunuyor. Bu yılda tente modelleri mekanlara zenginlik katmaya devam ediyor. Uzun yıllardır bu alanda hizmet verebiliyoruz. Tente sistemlerinde kaliteden ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz. Tentelerin kumaş yapıları tamamen su geçirmez yapıdadır. Böylece her mevsim kullanılabilir. Tente hizmetini buradan başarılı bir şekilde sunabiliyoruz. Şirketimiz tente alanında özel istekleri karşılıyoruz.  Alanında profesyonel olan çalışanlarımız aracılığı ile üretilen tentelerimiz son derece kullanışlı ürünlerdir.

KUMAŞ CİNSİ
GENİŞLİKAÇILIMPVC BRANDAYERLİ AKRİLİKİTHAL AKRİLİK
300 CM150CM – 250 CM7.500,00 ₺9.500,00 ₺10.500,00 ₺
350 CM150CM – 300 CM8.750,00 ₺11.250,00 ₺12.250,00 ₺
400 CM150CM – 300 CM10.000,00 ₺13.000,00 ₺14.000,00 ₺
450 CM150CM – 300 CM11.500,00 ₺14.750,00 ₺15.750,00 ₺
500 CM150CM – 300 CM12.500,00 ₺16.500,00 ₺17.500,00 ₺
550 CM150CM – 300 CM13.750,00 ₺18.250,00 ₺19.250,00 ₺
600 CM150CM – 300 CM15.000,00 ₺20.000,00 ₺21.000,00 ₺
 • Tente saçaklarında yazı Tente Fiyatlarının içerisindedir.
 • Montaj süresi maksimum 7 gündür.
 • Metal aksamın tamamı elektro statik fırın boyalıdır. Paslanmaz.
 • Boyalar standart Beyazdır.
 • Ölçülendirme esnasında kumaş katoloğumuzdan seçtiğiniz renk ve desen tentenizde uygulanacaktır.
 • Tente çevirme motorunu sağda yada solda tercih edebilirsiniz.
 • Tente Fiyatları standart elle manuel açılan mafsallı tenteler için geçerlidir.
 • Tentelerimizde, Kumandalı motor tercih edebilirsiniz, güncel fiyat farkını sorunuz.
 • Fiyatlarımıza nakliye ve montaj dahil değildir.
 • Montaj yapılacak semt ve uygulanacak alana göre fiyatlarda değişiklik olabilir.
 • Standart olmayan montaj uygulamalarında fiyat farkı uygulanabilir.

Sabit Tente Fiyatları, Kullanım Alanları Ve Özellikleri

Uzun yıllar sektörde kaliteli hizmetleri ile farkını ortaya koyan firmamız sabit tente fiyatları konusunda her zaman müşteri odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

Sabit Tente Nedir?

Sabit tente, pek çok işletme ya da farklı tarzlarda olan evlerin balkon veya kapılarında kışın kar, yağmur yağışlarından ve yaz aylarında da güneşe karşı önlem olarak tercih edilen sabit olarak yerleştirilen tente çeşitleridir. Olumsuz hava şartları ya da farklı etkenlerden korunmak adına son derece önemli bir yere sahip olan bu tente türlerinde yere sabit ayaklar üzerinde veya duvara sabit ayaklar ile uygulanmaktadır.

Dış ya da iç mekanlarda son derece şık bir görünüm sağlayan sabit tenteler çok daha kullanışlı olmasından dolayı her türlü alanda kullanımı mümkün olmaktadır. Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetleri ayağınıza kadar getiren firmamız ile iletişime geçerek her konuda yardım alabilirsiniz. Tüm yapıların özelliklerine ve ölçülerine uygun olan özel üretim ile firmamız her zaman güvenilir olduğunu kanıtlamıştır.

Sabit Tente Modelleri

Sabit Tente Modelleri

Güvenilir Sabit Tente Hizmetleri

Genel olarak kapı ve pencerelerin saçak kısımlarının üst bölümlerine monte edilen sabit tente çeşitlerinin hepsini hiç yorulmadan firmamızda bulabilirsiniz. Her türlü yapılara uygun model ve tasarımlarda olan ürünler firmamızda birinci sınıf kalitede malzemeler ile en son sistem teknolojiyle üretimleri yapılmaktadır. Sabit tente çeşitleri dekoratif duruş özellikleri ile son derece şık ve estetik bir görünüm elde etmesinden dolayı pek çok alanda tercih edilmektedir. Yaşam alanlarının daha kullanışlı olmasına yardımcı olan sabit tente hizmetleri için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilir ve son derece güvenilir hizmetleri profesyonel ekibimiz tarafından almanız mümkün olacaktır.

Sabit Kullanım Alanları

Özellikle dört mevsim güneş ışınları, kar, yağmur ve diğer olumsuz hava şartlarının yanı sıra istenmeyen kötü etkenlerden korunmak adına çok uygun olan bu tente çeşitleri için her zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz. Sabit tente modelleri her türlü yapıların kullanım alanlarında hem çok daha şık ve estetik bir görünüm hem de istenilen korumayı sağlayarak çok daha kullanışlı olmaktadır. Sabit tente kullanım alanları şunlardır;

 

 • Sinema girişleri,
 • Otel girişleri ve balkonları,
 • Tiyatrolar,
 • Restoranlar,
 • Kafeler,
 • Teraslar,
 • Kış bahçeleri,
 • Ev ya da iş yeri balkonları,
 • Farklı işletmelerin kapıları gibi pek çok alanda kullanımı mümkün olmaktadır.

İş yeri ya da evlerde kullanım için ihtiyaç duyduğunuz bu tarz tente çeşitleri için firmamız ile irtibata geçerek hem konu hakkında detaylı bilgi alabilir hem de en güvenilir tente hizmetlerini alabilirsiniz. İşinde uzman olan profesyonel ekibimiz en doğru teknikler ve birinci sınıf kalitede malzeme kullanımı ile istediğiniz tente çeşitlerini en güvenli hizmetleriyle yapmaktadır.

Profesyonel Sabit Tente İşlemleri

Her zaman kaliteli hizmetleri ile adından söz ettiren firmamız için müşterilerimizin memnun kalması ve güven içinde olması çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır. Her türlü mekanların olumsuz etkenlerden korunması için son derece uygun olan tente hizmetleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlerin talep etmesi üzerinde adresinize gelerek mekan hakkında bilgi almakta ve incelemeler yapmaktadır. Bu incelemeler sonrasında alan için en uygun sabit tene çeşitleri seçilmektedir ve alan ölçüleri alınmaktadır.

Farklı renk ve desen modelleri bulunan ürünler yüksek kalite malzeme kullanılarak imalatları yapılmaktadır. İmalatı biten ürünler hiçbir zarar gelmeden mekana getirilir ve en doğru teknikler ile en son sistem teknolojik ekipmanları kullanarak profesyonel ekibimiz tarafından itina ile montajı yapılmaktadır. Her türlü kontrol işlemlerinden geçen bu işlemler sonrasında güven içinde tentenizi kullanmanız mümkün olacaktır.

Sabit Tente Fiyatları kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile farkını ortaya koyan firmamız sektöründe bulunan diğer firmalar arasında her zaman lider konumda yer almaktadır. Bulunduğunuz alanın çok daha kullanışlı ve şık olması için bu tarz hizmetleri firmamızdan ihtiyacınız olduğu her zaman alma şansına sahip olabilirsiniz. Hatta firmamızı ziyaret etmeniz durumunda istediğiniz tüm ürün çeşitlerini detaylı olarak inceleme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Sabit Tente Fiyatları ve Özellikleri Nelerdir?

Pek çok alanda kullanımı doğru bir seçim olan sabit tente özellikleri sayesinde her geçen gün kullanım sayısında artış olmaktadır. Bu özellikler şunlardır;

 • Kullanıldığı alanlarda şık ve dekoratif bir görünüm sağlamaktadır.
 • Yağmur, rüzgar, kar ve güneş etkilerinden korumaktadır.
 • Yüksek kalitede olan brandalardan üretimi yapılmaktadır.
 • Dikkat çeken ve ortamın estetik görünmesine yardımcı olmaktadır.
 • Kurulumu son derece kolay ve rahat olmaktadır.
 • Her zevke ve alana uygun farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.
 • İhtiyaca göre farklı ölçülerde üretimi yapılmaktadır.

Bölge halkı başta olmak üzere tüm bölgelere en kaliteli hizmetleri veren firmamız her konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Güvenilir kaliteli hizmetler almak için yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmektir.

Güvenilir Tente Bakım ve Onarım Hizmetleri

Bulunduğunuz alanların korunmasına yardımcı olan sabit tente çeşitleri daha düzenli şekilde çalışabilmesi için bakımlarının yapılması son derece önemli olmaktadır. Bunun için her zaman kaliteli hizmetlerini profesyonel ekibimiz tarafından veren firmamızdan yardım alabilirsiniz. Düzenli olarak bakımları yapılamayan tenteler zaman içinde istenmeyen arızalar çıkmasına neden olmaktadır. Bu arızaların en doğru şekilde giderilmesi için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Firmamızdan talep ettiğiniz onarım hizmetlerinde ustalarımız tente için incelemeler yapmaktadır. Yapılan inceleme sonrasında en uygu yöntem ve doğru teknikler ile onarım işlemleri yapılmaktadır. Sabit Tente Fiyatları onarım sırasında parça değişimi gibi durumlarda kesinlikle orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Her konuda yardım alabileceğiniz firmamızdan aldığınız hizmetlerden kesinlikle memnun kalacaksınız.

Uygun Fiyatlara Sabit Tenteler

7 gün 24 saat boyunca iletişime geçmenizin mümkün olduğu firmamıza istediğiniz zaman çağrı bırakmanız yeterli olacaktır. Her zaman müşteri odaklı çalışmalarına ara vermeden devam eden firmamızda sabit tene fiyatları çok daha uygun olmaktadır. Sabit Tente Fiyatları son derece dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerden üretimi yapılan tentelerin fiyatları çeşitlerine, ölçülerine ve diğer farklı durumlara göre değişmektedir.

Ayrıca Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip edebilirsiniz;

Medium

İnstagram

Pinterest

Facebook

Linkedin

Twitter

Körüklü Tente Çeşitleri ve Fiyat Aralığı

Körüklü Tente Fiyatları, Tente çeşitleri arasında dekoratif tente modelleri olarak çok fazla tercih edilen körüklü tente sistemleridir. Körüklü tente çeşitleri geniş bir yelpazeden oluşuyor.

Farklı alanlar için uygun olduğundan, kullanımı da avantajlı olduğundan körüklü tente çeşitleri içinden avantajlı bir şekilde seçim yapılabilir. Sonrasında kullanım avantajlı olacak ve dilediğiniz gibi bu tentelerin avantajından faydalanacaksınız. Kapı önlerinde, teras, balkon ve kafelerde direkt olarak tentelerin yapılması ile gölge alanlar oluşturulur. Körüklü Tente Fiyatları, Mevsim koşullarına göre bu alanların kullanımının avantajlı olması da sağlanmış olur. Değerlendirip, siz de direkt olarak bu alanlarda tente talep edebilirsiniz.

Özel ölçüler ve kaliteli tente malzemeleri ile istediğiniz alanda körüklü tente yapılır.

Körüklü Tente Çeşitleri

Körüklü Tente Çeşitleri

Körüklü Tente Çeşitleri

Körüklü tentelerde çeşit nedir? Körüklü Tente Fiyatları nasıl belirlenir? Aslında bakıldığında bu alanda çok sayıda seçeneğinizin olduğunu göreceksiniz. Tente çeşitleri kapsamında sunulan çeşitler arasında kullanılan malzemeler, tercih edilen renkler, sistemler kurulumu gibi hususlara göre farklı çeşitler oluşturuluyor. Çeşitler arasından doğru olanlar seçildiğinde, direkt olarak avantajlı ve sorunsuz kullanacağınız şekilde oluşturulmuş olacak. Sizin taleplerinize göre şekillenmesi de mümkün. Bunu değerlendirip anında taleplerinizi sunabilirsiniz.

 

 

 

Kullanılan malzeme;

Tentelere bakıldığında kullanılan malzeme değişebiliyor. Bu durumda tamamen yapılacak olduğu alana göre örneğin yağış alan bir alansa, direkt olarak kullanılan malzemenin direkt olarak ona göre seçilmesi sağlanır. Malzemelere bakıldığında, daha avantajlı olacağından emin olduğunuz tenteler için sipariş verebilirsiniz.

Sistem;

Manuel olması ya da otomatik, kumandalı olması gibi seçenekler de söz konusu olabilir. Körüklü tente çeşitleri dahilinde olan çok sayıda seçenek var. Bunları değerlendirmeniz durumunda, aslında sistemler kapsamında da ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz. Sistemlerin doğru seçilmesi, uzun ömürlü kullanımın da önünü açacaktır. Bunu değerlendirmeniz durumunda sorun yaşamadan en iyi şekilde kullanımında  gerçekleşmesini sağlayacaksınız. Avantaj elde edeceğiniz bu durumu değerlendirip, direkt olarak ürün kullanımını sağlayabilirsiniz. Hem güvenli hem de sorunsuz bir hizmet almanız sağlanıyor olacaktır.

Boyutlar;

Körüklü Tente Fiyatları, Talep etmiş olduğunuz boyutlandırma üzerinden de hizmet verilebilir.  Bunun için yapılacak olan sisteme göre direkt olarak belirleme yapılır. Alanında uzman olan kişiler tarafından yapılacak olan ölçümlerin ardından direkt olarak oluşturulup yapılacaktır. Kurulumun olması sırasında boyut ya da malzeme konusunda herhangi bir sorun olmadığı da görülecektir. Bunu değerlendirin ve direkt olarak boyutlandırma konusunda sorunsuz şekilde hareket edeceğinizi göreceksiniz. Değerlendirip bilgi alabilirsiniz.

Verilen seçenekler üzerinden körüklü tente modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Tamamen kullanılacak olan malzemeyi seçme dışında, direkt olarak renginin de belirlenmesi de sağlanabilir. Bunu göz önünde bulundurun ve siz de tam olarak hayal ettiğiniz ürünün alınmasını sağlayın. Bu durumda kullanım da memnun edici olacaktır.

Kullanım Alanına Göre Körüklü Tenteler

Körüklü tente nerelerde kullanılır? Kullanım alanı geniştir; ancak kullanım alanının daha avantajlı olacağı alan neresidir? Bakıldığında direkt olarak körüklü tentenin kullanımının avantajlı olması, sorunsuz olması için direkt olarak tente kullanımı da sorunsuz bir hal alacaktır. Avantajlı bir şekilde sunulacak olan seçenekler üzerinden direkt olarak tente kullanımının sorunsuz bir hal alması sağlanabilir. Kullanım alanına göre tenteler için körüklü tentenin kullanım alanları verilmiştir. Her alan için farklı boyutlar, farklı malzemeler ve farklı sistemler olabilir. Direkt olarak bu alanlarda avantajlı olacağınız seçenekleri değerlendirip yapılmasını sağlayabilirsiniz. Körüklü Tente Fiyatları

Kullanım alanları;

 • Cafe
 • Okul bahçeleri
 • Düğün salonları
 • Ev ve iş yerleri
 • Teras
 • Restoran

Genel olarak kapıların önlerinde olması da tercih edilir. Balkon ve kapı önleri, güneş ve yağmurdan korumak açısından ortaya çıkmış olan bu tente türü daha çok bu alanlarda kullanılıyor. Avantajlı olacağınız bu kullanım alanı, direkt olarak mevsim yağışlarından ya da güneşten korunmanızı sağlayacaktır. Körüklü Tente Fiyatları için kullanılan malzemenin bu açıdan önemli olduğunu söyleyebiliriz. Direkt olarak sizin için özel olarak sunulacak olan bu seçenekleri değerlendirip kullanmak istediğiniz alan için Körüklü Tente Fiyatları seçiminizi yapabilirsiniz.

Körüklü Tente Boyutları

Tente boyutları nasıl? Özel körüklü tente dendiğinde direkt olarak malzeme konusunda avantajlı olacağınız seçeneklerin sunulduğunu göreceksiniz. Boyutlandırma talep ettiğiniz gibi olabilir. Bunun dışında direkt olarak tente kullanımının özel boyutlar ile olması da söz konusu olabilir. Direkt olarak tentelerin kullanımında örneğin bahçe ya da balkon için uzunluk ve genişlik ölçüleri alınır. Uzunluk kapsamında sunulacak olan seçeneklere bakarak, ona göre fiyat verilmesi de sağlanacaktır. Kapılar için standart boyutlar olabilir. Bunun yanı sıra direkt olarak boyutlandırma konusunda avantaj elde edeceğiniz, özel seçeneklerin sunulması ile tam da istediğiniz gibi olacak bir hizmetin oluşturulması sağlanıyor.

Özel boyutlar;

Çoğu zaman farklı alanlar için özel boyutlandırma olması söz konusudur. Bu durumda direkt olarak özel boyutlandırma yapılmasını sağlamak isteyebilirsiniz. Alanında uzman olan ekip tarafından ölçümler yapılacak ve özel boyutlara uygun şekil kurulum sağlanacaktır. Değerlendirin ve siz de farklı alanlar için uygun olduğunu düşündüğünüz körüklü tente için sipariş verin. Dilediğiniz zaman ölçü ya da malzeme konusunda taleplerinizi sunabilirsiniz.

Standart boyutlar;

Belirlenmiş olan seçeneklere uygun şekilde standart olan ölçüler de olabilir. Bu durumda direkt olarak standart olan ölçülere göre hareket edilerek istediğiniz model ve renge uygun şekilde tente yapımı sağlanacaktır. Boyutları inceleyebilir, özel ya da standart olan boyutlar kapsamında anında işlemleri talep edebilirsiniz.

Körüklü Tente Kalitesi

Yapılacak olan tentelerin kalitesi nasıldır? Kaliteden ödün verilmeyen tenteler için direkt olarak seçim yapabilirsiniz. Hem hızlı bir üretim hem de kaliteli malzemeler ile sorunsuz bir şekilde üretim yapılır. Kaliteden ödün verilmez. En iyi üretim koşullarında, en iyi kurulum ve ölçüler ile tam da istediğiniz gibi bir üretim olmasına özen gösterilir. Sizin için sunulacak olan malzeme ya da buna benzer hususları inceleyerek direkt olarak kaliteden ödün verilmeden bu tentelerin kullanımını sağlayabilirsiniz.

 • Malzeme kalitesi
 • Yapım kalitesi
 • Uzmanlık
 • Kurulum
 • Sistemin profesyonelliği

Ve çok daha fazlası elbette en iyi körüklü tente kurulumu için yeterli olacaktır. Avantajlı olacağınız bu hizmetten faydalanarak, direkt olarak siz de tente kurulumunu sağlayın. Hızlı ve güvenli bir üretim ile memnun kalacağınız seçeneklerin size sunulmasını sağlayabilirsiniz.

Körüklü Tente Fiyatları

Tente satın almak isteyen kişiler için fiyatlandırma yapılır. Fiyat, seçmiş olduğunuz tentenin boyutuna göre, seçmiş olduğunuz modele göre değişir. Direkt olarak tente fiyatları kapsamında uygulanan indirimleri de değerlendirmeniz durumunda, memnun kalacağınız şekilde Körüklü Tente Fiyatları ile satın almış olacaksınız. Ödeme konusunda boyut ve buna benzer durumları göz önünde bulundurmanız durumunda, direkt olarak fiyat verilir.

 • Tentenin boyutu
 • Tentenin modeli
 • Tentenin nasıl yapılacağı
 • Tentenin sistemi

Ve buna benzer kriterler direkt olarak körüklü tente fiyatları kapsamında önemlidir. Bunlara bakılarak size piyasaya göre en uygun ödeme sunulacaktır. Dilerseniz direkt olarak belirlemiş olduğunuz özellikler üzerinden anında fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz. Körüklü Tente Fiyatları

Körüklü Tente İletişim

Anında hizmet almak için sunulacak olan iletişim bilgilerini değerlendirin. Kurulacak olan bağlantı sayesinde, bilgi alabilir, sorularınızı sorabilirsiniz. Hızlı ve güvenli şekilde sorular yanıtlanacaktır. Memnun kalacağınız bu hizmetten faydalanmak için körüklü tente iletişim kapsamında sunulacak olan seçenekleri değerlendirin. Anında hizmet almanız sağlanarak, hizmet verilecektir. Dilerseniz iletişime geçebilirsiniz.

Branda ve Tente Fiyatlarını belirleyen etkenler

Hayatın her alanında brandalar kullanılmaktadır. Doğrudan ya da dolaylı olarak kullanılan brandaların genel kullanım amacı, dış olumsuz etkilerden korumayı ve muhafaza etmeyi sağlamaktadır. Güneş ışıklarından ve yağmurun etkilerinden korunmak istenilen her ortamda gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir. Ancak brandaların birbirinden farklı özellikleri mevcuttur. Bu özellikler ile brandaların kullanım alanları belirlenmektedir. İnce ve kalın olarak modelleri bulunan brandalar arasında kullanım yönünden farklılıklar bulunmaktadır. Kalın branda kullanılması gereken bir yerde ince branda kullanılırsa kısa sürede aşınma gerçekleşir. Bu aşınma esnasında önce brandanın rengi soluklaşır ardından ise delinmeler gerçekleşir.

Branda Seçimi

Branda Fiyatları seçimi yaparken işin uzmanı olan efor branda adındaki şirketimizden profesyonel destek alabilirsiniz. Branda Fiyatları Kullanım alanınızı belirtmeniz durumunda en doğru branda seçeneğini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Tam bir profesyonel destek sağlamaktayız. Brandalar yaygın olarak çadırlarda kullanılmaktadır. Bu çadırlar sıradan çadırlar değildir. Spor salonu olarak kullanılan büyük spor merkezlerinin çatı kısımlarının üstü branda ile korunmaktadır. Fuar çadırları ya da yemekhane çadırlarının üst kısımları da branda ile korunmaktadır. Brandanın bu kadar yaygın kullanılmasının bir diğer nedeni de teknolojinin çok ileri seviyede olmasıdır. Çünkü teknoloji sayesinde son derece kaliteli ve dayanıklı ürünler ortaya çıkmaktadır.

Branda Özellikleri Ve fiyatlara Etkisi

Doğru brandayı tercih etmek için şirketimizin web sitesini ziyaret ederek gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz. Tente Fiyatları Telefonla arayarak bilgi alabilir ya da ikitelli organize sanayi bölgesindeki firmamıza gelip her şeyi yerinde görebilirsiniz.

 

Gölgelik Tente Fiyatları

Son zamanların en fazla tercih edilen ürünleri arasında yer alan gölgelik tente fiyatları firmamızda bütçeleri zorlamadan çok daha uygun olmaktadır.

Gölgelik tente çeşitleri ile en kaliteli hizmetleri firmamız en güvenilir şekilde ayağınıza kadar getirmektedir. Birinci sınıf kalitede malzemeler kullanılarak çalışmalarını işinde uzman olan profesyonel ekibimiz büyük bir titizlikle yapmaktadır. Her türlü gölgelik tente çeşitlerinde en güvenilir hizmetleri sunan firmamız ile ihtiyacınız olduğu her zaman iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Güvenilir Gölgelik Tente Çeşitleri

Gölgelik Tente Çeşitleri

Gölgelik Tente Çeşitleri

Yüksek kalitede hizmetlerini en güvenilir şekilde sunmakta olan firmamız her türlü tente çeşitlerinde her konuda yardımcı olmaktadır. Genel olarak tenteler dışarıda meydana gelen olumsuz hava şartlarından bulunduğunuz alanların korunması için tercih edilmektedir. Ancak pek çok kişinin ilgi odağı olan tentelere güneş ışınlarından korunmak ve gölgelenmek için kullanımı nedeni ile adına gölgelik denilmektedir.

Evlerde ya da iş yerlerinde çok önemli bir yere sahip olan bu tarz ürünlerde seçim yaparken güvenilir ve işi bilen kişilerden yardım alınması en doğru karar olacaktır. Çünkü tenteler hem yaz aylarından güneş ışınlarından hem de kış aylarında olumsuz hava şartları olan kar ya da yağmurun etkilerinin en aza indirmeye yardımcı olmaktadır. Her zaman kaliteden ve güvenden ödün vermeden hizmetlerine devam eden firmamızdan her konuda yardım almanız mümkün olmaktadır. Her türlü tente çeşitleri için hiç zaman kaybetmeden firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Gölgelik Tente Hizmetlerinde Profesyonellik

Hem çok daha şık ve estetik bir görünüme sahip olan hem de pek çok olumsuz etkenlerden yaşam alanlarını korunması adına kaliteli gölgelik tente çeşitleri çok sayıda sektörde tercih edilmektedir. Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile adından söz ettiren firmamız her türlü alanların özellikleri en göre tente hizmetlerini en güvenilir şekilde sizlere sunmaktadır. Evlerin teras, balkon, bahçe ya da kapı üstlerinde kullanılan tente çeşitleri her türlü olumsuz etkenlerde yapıların korunması adına çok önemli olmaktadır. Ayrıca iş yerleri olan restoran, lokanta, cafe, çay bahçesi, pastane ve bunlar gibi çok sayıda yer alan işletmelerin daha fazla müşteri çekmesi adına gerekli olmaktadır. Bundan dolayı evlerde ya da iş yerlerinde tercih edilen bu ürünlerin pek çok farklı desenlerde, renklerde, kumaşlarda, özellikte ya da özel tasarımlarda çeşitleri bulunmaktadır. Tüm ürün çeşitleri için hiç vakit kaybetmeden firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamız için her zaman müşterilerimizin memnun kalması ve güven duyması çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır.

Gölgelik Tente İşlemlerinde Kalite

Tenteler genel olarak her anlamda insanların ihtiyaçlarına karşılık veren ürünlerdir. Bundan dolayı özellikle bahçelerde ve iş yerlerin açık alanlarında kullanılmaktadır. Yapıların ve kullanım alanlarının özelliklerine göre farklı tasarımlarda üretimi yapılan ürünlerin farklı desenlerde ve özelliklerde çeşitleri bulunmaktadır. Bu ürünler arasında bulunduğunuz alanlara en uygun olanı seçmenize firmamız bünyesinde çalışmalarına ara vermeden devam eden firmamızdan her zaman yardım alabilirsiniz. Firmamızdan aldığınız her türlü hizmet çeşitlerinden kesinlikle memnun kalacaksınız.

İhtiyacınız olan gölgelik tente çeşitleri hizmetleri için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firmamız bünyesinde çalışmalarına ara vermeden devam eden profesyonel ekibimiz adresinize gelerek tente çeşitleri için ölçüm almaktadır. Bu ölçüm sonrası alanın özelliklerine göre en uygun tente çeşitleri arasında en doğru seçim yapılmaktadır. Bu seçim sonrası birinci sınıf kalite malzemelerden ve alanın özellikleri ile ölçülerine göre tenteler hazırlanmaktadır. Her zaman kaliteden ve güvenden taviz vermeden çalışmalarına devam eden firmamız her konuda sizlere sonuna kadar yardımcı olmaktadır.

Gölgelik Tente Modellerinde Montaj Hizmetleri

Gölgelik tente montaj hizmetleri firmamızda işinde uzman olan profesyonel ekibimiz tarafında büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Alanınıza uygun olan gölgelik tente üretimi yapıldıktan sonra adresinize gelerek yapılacak alana en son sistem teknolojik ekipmanlar ve en doğru teknikler ile montaj işlemleri yapılmaktadır. Son derece dikkatli bir şekilde kurulum ve montaj işlemlerini yapan profesyonel ekibimiz tarafından istenmeyen geri dönüşü olmayan sorunlar ile karşı karşıya kalınmayacaktır. Her zaman kaliteden ve güvenden ödün vermeden hizmetlerine devam eden firmamız tente sektöründe bulunan firmalar arasında yapmış olduğu başarı işleri ile lider konumda yer almaktadır. Her türlü tente çeşitlerine sahip olmak istediğinizde hiç zaman kaybetmeden firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlara Gölgelik Tente Çeşitleri

Her geçen gün kaliteli hizmetleri ile adından söz ettiren firmamızda her türlü gölgelik tente çeşitleri hizmetleri özenle profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir. Firmamız bünyesinde yer alan en güvenilir tente hizmetlerinden istediğinizi çok daha kısa sürede almanız mümkün olmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca ara vermeden müşteri hizmetlerine devam eden firmamız ile ihtiyacınız olduğu her zaman iletişime geçerek bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Gölgelik tente fiyatları firmamızda her zaman her cebe uyması ve istedikleri alanlara yaptırabilmeleri için çok daha uygun olmaktadır. Fiyatlar genellikle ürün çeşitlerine, özelliklerine ya da ölçülerine göre değişmektedir.

Karpuz Tente Fiyatları ve Özellikleri

Her zaman kaliteli hizmetlerin tek adresi olan firmamızda karpuz tente fiyatları çok daha uygun olduğundan her bütçeye uymaktadır.

Karpuz tente kullanımı her geçen daha artmakta ve kullanım alanlarına sunmuş olduğu estetik görünümün yanı sıra son derece kullanışlı olmaktadır. Her türlü alanda kullanımı mümkün olan tente hizmetleri için işinde uzman olan ustalarımız en doğru teknikler ile firmamızda en güvenilir hizmetleri büyük bir titizlikle vermektedir.

Karpuz Tente Nedir?
Karpuz Tente Modelleri

Karpuz Tente Modelleri

Pek çok alanda kullanımı tercih edilen gölgelenme ve dekor amaçlı dizayn edilen tentelerin karpuza benzemesinden dolayı karpuz tente denilmektedir. Son derece şık ve estetik bir görünüme sahip olan tente sistemleri diğer tente çeşitlerine göre daha geniş monte edilebilir alanlara sahip olmaktadır. Dekor olarak beklentileri fazlası ile karşılayan tenteler kullanımı çok daha kolay olmakta ve tüm kötü hava şartlarına karşı çok aha uzun ömürlü, dayanıklı kumaşlardan elde edilmektedir. Her zaman kaliteli hizmetleri ile adından söz ettiren firmamızda bu tarz tente çeşitleri için yardım alabilir ve son derece güvenilir kurulum hizmetlerini en kısa sürede alabilirsiniz.

Karpuz Tente Avantajları Nelerdir?

Karpuz tente çeşitleri diğer tente çeşitlerine göre çok daha kullanışlı ve gösterişli olan ilgi çekici ürünler olmaktadır. Ayrıca bu tente çeşitlerinin pek çok avantajları bulunmasından dolayı çok daha fazla kullanım alanları için tercih edilmektedir. Karpuz tente avantajları şunlardır;

 • Karpuz tenteler çok daha şık ve estetik görünümde olmaktadır.
 • Kullanım alanlarını her türlü olumsuz hava koşullarından korumaktadır.
 • Devamlı olarak kullanım alanında açık olduğundan son derece dayanıklı ve kaliteli kumaşlardan üretimi yapılmaktadır.
 • Diğer tente çeşitlerinin fiyatlarına göre karpuz tente fiyatları çok daha uygun olmaktadır.
 • Karpuz tente çeşitlerinin kurulum ve montajı çok daha kolay olmaktadır. Ayrıca tüm işlemleri çok daha hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Karpuz Tente Kullanım Alanları

Karpuz tente çeşitleri kullanım alanları hem çok daha gösterişli olmasına hem de çok daha fazla koruması adına çok önemli bir yere sahip olmaktadır. Her türlü mekanlara uygun çeşitleri bulunan bu tentelerin kullanımı son derece kolay olmaktadır. Karpuz tente kullanım alanları şunlardır;

 • Ev ya da iş yerlerinin balkonları,
 • Pencere üst kısımları,
 • Oteller,
 • Kafeler,
 • Restoranlar,
 • Diğer pek çok küçük işletmelerde,

Kullanımı uygun olan tente çeşitleri için her zaman firmamız ile iletişime geçmeniz mümkün olmaktadır. En son sistem teknolojik ekipmanlar ve işinde uzman olan profesyonel ekibimiz tarafından birinci sınıf kalite malzeme kullanılarak tente hizmetlerini güven içinde alabilirsiniz.

Güvenilir Karpuz Tente Hizmetleri

Her türlü yapılara uygun model ve tasarımlarda olan ürünler firmamızda birinci sınıf kalitede malzemeler ile en son sistem teknolojiyle üretimleri yapılmaktadır. Sizlerin talep etmesi üzerinde adresinize gelerek mekan hakkında bilgi almakta ve incelemeler yapmaktadır. Bu incelemeler sonrasında alan için en uygun karpuz tente çeşitleri seçilmektedir ve alan ölçüleri alınmaktadır. Birinci sınıf kalite malzemeler ile üretimi yapılan ürünler en kısa sürede kurulum işlemleri için adresinize getirilmektedir.

Burada ustalarımız en doğru teknikler ve işlemler ile montaj işlemlerini yapmaktadır. Farklı renk ve desen modelleri bulunan ürünler yüksek kalite malzeme kullanılarak imalatları yapılmaktadır. Karpuz tente imalatı biten ürünler hiçbir zarar gelmeden mekana getirilir ve en doğru teknikler ile en son sistem teknolojik ekipmanları kullanarak profesyonel ekibimiz tarafından büyük bir titizlikle çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Alanında her zaman en kaliteli hizmetleri sunmakta olan firmamız için sizlerin güven duyması çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır.

Karpuz Tente Kullanım Özellikleri

Genel olarak kapı ve pencere üst alanlarda kullanımı doğru bir seçim olan karpuz tente kullanım özellikleri sayesinde her geçen gün kullanım sayısında artış olmaktadır. Yüksek kalitede olan brandalardan üretimi yapılmaktadır. Dikkat çeken ve ortamın estetik görünmesine yardımcı olmaktadır. Kurulumu son derece kolay ve rahat olmaktadır. Her zevke ve alana uygun farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Karpuz tente çeşitleri ihtiyaca göre farklı ölçülerde üretimi yapılmaktadır.

Güvenilir kaliteli hizmetler almak için yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmektir. Bunların yanı sıra karpuz tente çeşitleri daha düzenli şekilde çalışabilmesi için bakımlarının yapılması son derece önemli olmaktadır. Bunun için her zaman kaliteli hizmetlerini profesyonel ekibimiz tarafından veren firmamızdan yardım alabilirsiniz. Düzenli olarak bakımları yapılamayan tenteler zaman içinde istenmeyen arızalar çıkmasına neden olmaktadır. Her türlü karpuz tente bakım ve onarım hizmetleri veren firmamızdan ihtiyacınız olduğu her zaman yardım alabilirsiniz. Onarım sırasında parça değişimi gibi durumlarda kesinlikle orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Her konuda yardım alabileceğiniz firmamızdan aldığınız hizmetlerden kesinlikle memnun kalacaksınız.

Karpuz Tente Fiyatları Hakkında

Müşteri memnuniyeti ve güvenirliğinin çok daha önemli olduğu firmamızda verilen tüm hizmetleri uzman kişiler tarafından büyük bir özenle yapılmaktadır. Bulunduğunuz alanların çok daha şık ve gösterişli olmasının yanı sıra tüm olumsuz etkenlerden korunması gerekli olan tente hizmetlerinde firmamız kaliteden ve güvenden taviz vermeden hizmetlerine devam etmektedir. Karpuz tente fiyatları firmamıza bütçeleri zorlamadan çok daha uygun olmaktadır. Fiyatlar ürünlerin çeşitlerine, özelliklerine ya da alanın ölçülerine göre daha farklı olmaktadır. Fiyatlar konusunda firmamız her zaman yardımcı olmaktadır.

Sabit Tente Fiyatları ve Fiyatları Belirleyen Özellikler Nelerdir?

Sabit tente, pek çok alanda farklı şekilde kullanılabiliyor. Sabit tente fiyatları ve modelleri neye göre çeşitleniyor?

Bakıldığında sabit tente fiyatları ve fiyatları belirleyen çeşitlilik konusunda çok sayıda seçenek olduğunu görürsünüz. Elbette kullanılan malzeme, boyutlar ve buna benzer her husus direkt olarak çeşitlilik konusunda belirleyicidir. Ayrıca fiyat konusunda da bu durumlara bakılarak karar verilir. Piyasaya göre uygun olmasına özen gösteriliyor olduğundan, direkt olarak uygun fiyatlar ile avantajlı bir şekilde hizmetten faydalanma imkanınız olacaktır.

Sabit Tente Fiyatları

Sabit Tente Fiyatları

Sabit Tente Fiyatları

Merak edilen elbette yapılmasını istediğiniz tente için fiyatlandırma olacak. Uygun olan ödemeler ile bu alanda hizmetten faydalanmanız mümkün. Peki, nasıl? Elbette en uygun ödemelerin olması için zaman zaman uygulanacak olan indirimler var. Hem bunları göz önünde bulundurup hem de direkt olarak fiyatlar üzerinden avantajlı bir şeklide hareket edebilirsiniz. Sizin için sunulacak olan fiyatları değerlendirin ve en iyi fiyatlar ile size sunulan seçenekleri talep edin.

Tente Fiyatları neye göre belirleniyor?

Sizin için sunulacak olan fiyatlar için sabit tente fiyatları neye göre belirleniyor sorusunu sorabilirsiniz. Genel olarak sizin talep etmiş olduğunuz tente için boyutlandırma önemlidir. boyutuna göre kullanılacak olan malzeme de çeşitlenecek olduğundan direkt olarak fiyatların belirlemesi söz konusudur. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda, sorun yaşamadan avantajlı bir şekilde hizmetten faydalanabilirsiniz. Sizin için sunulacak olan seçenekleri değerlendirin ve uygun olan fiyatlar ile ödeme alın.

Boyut: İlk olarak tentenin boyutu önemlidir. Çatıya mı, bahçeye mi yapılıyor? Bu alanların boyutu ne kadar? Bunlar önemlidir. Direkt olarak boyut kapsamında belirleyici olacak hususları göz önünde bulundurarak direkt olarak satın alma işleminin gerçekleşmesini sağlayın. Bu durumda sorunsuz bir şeklide direkt olarak boyutun da ölçülmesi durumunda uygun olan fiyat verilir.

Tente Malzemesi: Önemli olan bir diğer husus ise seçilen tente malzeme. Sizin için kaliteli olan bir malzeme olması önemlidir. Kaliteden ödün verilmeden, direkt olarak sizin için sunulacak olan tente malzemelerine bakarak kolayca seçim yapabilirsiniz. Hem avantajlı olacağınız hem de sorunsuz şekilde kullanımını sağlayacağınız tente malzemesi son derece önemlidir. Hem güvenli hem de sorunsuz bir şekilde yapım aşamasının tamamlandığı görülecektir. Hızlı bir şeklide seçim yaparak avantajları değerlendirin.

İşçilik: Yapılacak olan tente için önemli olan bir diğer husus ise işçiliktir. En iyi şekilde yapılması, uzun ömürlü kullanım için şarttır. Bunu göz önünde bulundurun ve sizin için direkt olarak sunulacak olan uzman desteğinden faydalanın. Bu alanda sorunsuz şekilde hareket edebileceğiniz deneyimli bir hizmetten faydalanma imkanınız olacak.

Sabit Tentelerin Özellikleri

Sabit tente, direkt olarak bulunduğu alana monte ediliyor. Konumlandırılmış olduğu şeklinde dışına çıkmadan, tamamen o şekilde kullanıma uygun oluyor. Genel olarak sürekli kapalı olması istenen teraslar, bahçelerin belli alanları için tercih edilir. Sabit tente özellikleri sizin için avantajlıysa, direkt olarak o tente çeşidi üzerinden hizmet almanız doğru olacaktır. Bunu değerlendirip, direkt olarak avantajlı olacağınız sorunsuz bir şekilde bu hizmetten faydalanacağınız şekilde değerlendirmeniz önerilir. Sunulan özelliklere bakarak, güvenli bir şekilde kullanmanız söz konusudur.

Kullanışlı: Genel olarak sabit tentenin en önemli özellikleri arasında kullanışlı olması var. Çünkü her alan için uygun bir şekilde değerlendiriliyor. Bakıldığında direkt olarak uygun olan bir alanda yer aldığından, sorunsuz bir şekilde değerlendirip avantajlı şekilde kullanmanız da söz konusu oluyor.

Mevsime Uygun: Hem gölge yapacak hem de herhangi bir yağış durumunda alanı koruyacak. Bunun için mevsime uygun olması konusunda sabit tentenin önemli bir özellik olduğunu söyleyebiliriz. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda herhangi bir sorun yaşamadan direkt olarak mevsime uygun olan bu tentenin kullanımını kolayca sağlayabilirsiniz. Elde edeceğiniz bu avantajı değerlendirin.

Malzeme Çeşitleri: Diğer tentelere göre malzeme çeşidi açısından da daha çok seçenek olduğunu göreceksiniz. Avantajlı olacağınız bu seçenekler, sorun yaşamadan sizin direkt olarak malzemelerden faydalanmanızı sağlayacaktır. Bunu göz önünde bulundurun ve direkt olarak bu çeşitlere bakarak avantaj elde edeceğiniz şekilde hareket edin. Hem güvenli hem de sorunsuz bir şekilde kullanım sağlanacaktır. En iyi sabit tente için malzemelere bakarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Verilen özellikler kapsamında değerlendirmenizi yapabilirsiniz. Bu alanda sorunsuz bir şekilde hareket etmeniz için gereken yapılıyor. Hem güvenli hem de sorunsuz bir hizmet için gereken en iyi şekilde sağlanacaktır. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda sorun yaşamadan kurulumunu sağlayabilirsiniz.

Sabit Tente Kalitesi

Fiyat belirleme konusunda önemli olan bir diğer husus kalitedir. Kullanılan malzeme, işçilik gibi hususlar göz önünde bulundurulur ve kalite konusunda karar verilir. Sizin için önemli olan kalite; malzemeden ibaret olabilir. Ancak bunun dışında yapım aşaması da önemlidir. Yapılacak olan alanın en iyi şekilde ölçülmesi, hava koşullarına uygun şekilde işçiliğin tamamlanması önemlidir. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda sorun yaşamadan direkt olarak kaliteden ödün verilmeyecek olan bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Kalite kriterlerinizi belirleyin. Sabit tente kalitesi de tente fiyatları konusunda belirleyici olur. Malzeme dışında, sizin için sunulacak olan işçilik de önemlidir. Nasıl yapılacak? Ölçüleri nasıl olacak? Ne kadar zamanda bildirilecek? Tüm bunları göz önünde bulundurmanız durumunda sorun yaşamadan direkt olarak kaliteden ödün verilmeyecek şekilde hareket ederek sorunsuz bir hizmet alacaksınız. Kaliteli bir şekilde üretim yapılacaktır.

Sabit Tente İndirimli Fiyatları

Fiyatların belirlendiği kriterler sunulmuştur. Hizmet almanız için önemli olan hususlar arasında, mutlaka bu alanda avantaj elde edeceğiniz fiyatlar olacak. Uygun olan ödemeler, son derece sorunsuz bir şekilde bu alanda hizmet almanızı sağlayacaktır. Dönem dönem yapılan indirimler ile kaliteli bir işçiliği, en iyi malzemeyi uygun olan ödemeler ile almış olacaksınız. Bunu değerlendirin ve siz de sorunsuz bir şeklide, indirimli olan ödemeleri de göz önünde bulundurup hizmet alın.

İndirimler;

Sizin için sunulacak olan indirimleri değerlendirin. Sabit tente fiyatları indirim kampanya gibi durumları değerlendirin. Bunlar sayesinde son derece uygun olan ödemeler ile hizmetten faydalanacaksınız. İndirim olması, tamamen ne kadar bir alan için talep sunduğunuz, ne kadar bir alan için nasıl bir tente talep ettiğiniz gibi durumlardan yola çıkarak karar verilecektir. Bunu değerlendirin ve direkt olarak sorunsuz bir şeklide, indirimlerden faydalanın.

Sabit Tente İletişim

Hizmet talep etmek isteyen müşteriler için önerilen anında iletişime geçmeleri. Hizmet almak, net fiyat öğrenmek, soru sormak ve çok daha fazlası direkt olarak iletişime geçmeniz ile olacak. Bu durumda sorun yaşamadan, anında kurulacak olan iletişim sayesinde sorunsuz olarak hizmetten faydalanma sağlanır. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda direkt olarak bu alanda uzman  olan kişi ile konuşacaksınız. Sorularınızın yanıtlanması için alanında uzman olan kişi bilgi verir. Direkt olarak hizmet alarak, sizin için sunulacak seçeneklerden faydalanın. Güvenli ve sorunsuz hizmet, avantajlı pek çok seçenek size ulaştırılır. Sabit tente iletişim bilgileri kapsamında direkt olarak sorunsuz hizmet almanız sağlanır.

Anında iletişime geçerek indirimli fiyatlardan haberdar olabilirsiniz. Bilgi verilecektir.

Yaza Damgasını Vuran Çift Açılır Tente Fiyatları

Kurulduğu günden itibaren kaliteli hizmetleri ile alanında lider konumda olan firmamızda Kartal Tente Fiyatları çok daha uygun olduğundan bütçeleri zorlamaz.

Kartal tente firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ve güvenilirliğini ilk sırada tutmaktadır. Her konuda yardım almanızın mümkün olduğu firmamız bünyesinde işinde uzman olan profesyonel ekibimiz en son sistem teknolojik ekipmanlar ve birinci sınıf kalite malzeme kullanımı ile çalışmalarına büyük bir titizlikle devam etmektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerin tek adresi olan firmamız ile ihtiyacınız olduğu her zaman iletişime geçmeniz mümkün olmaktadır.

Kartal Tente Modelleri

Kartal Tente Modelleri

Kartal Tente Nedir?

Kollu bir sistem ile bağlı olan, çift yöne açılma özelliği bulunan ve bu sayede çok büyük alanların gölgelenmesine yardımcı olan tentelere çift açılır tente denilmektedir. Son derece kullanışlı olmasından dolayı pek çok alanda ve işletmelerde kullanımı tercih edilmektedir. İki taraflı açılması büyük kolaylık sağlayan tentelerde isteğe bağlı olarak tek taraflı açılımları da mümkün olmaktadır. Ayrıca bu tente çeşitlerinde talep edilmesi üzerine motor entegre edilerek otomatik halde kullanılmaktadır. Çok fazla alanda kullanımı tercih edilen tente hizmetleri için her zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamızda işinde uzman olan profesyonel ekibimiz ve ustalarımız her konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

Kartal Tente Hizmetlerinde Güvenilirlik

Kartal tente çeşitleri genel olarak mekanların dış alanlarında kullanılan ve son derece önemli bir yere sahip olan tente türü olmaktadır. Mafsallı tentenin çift açılır çeşitleri olan bu tenteler her türlü olumsuz hava koşulları ya da kötü etkenlerden korunmak için çok daha uygun bir seçim olmaktadır. Kullanımı oldukça kolay ve basit olan bu tenteler her iki tarafa açılım göstermesi sayesinde pek çok alanda tercih edilmektedir. Aradığınız kalitede tente hizmetleri için her zaman çalışmaları ve başarıları ile farkını ortaya koyan firmamızdan en güvenilir şekilde yardım alabilirsiniz.

Kartal Tente Yapısı Nasıl Olmaktadır?

Pek çok farklı renk ve desen seçenekleri bulunan çift açılır mafsallı tente çeşitleri için her zaman firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Çift açılımlı tentelerin yapılarında 2 tane direk, direklerin arasında ise bir metrelik makas ve direklerin hareket etmesi adına en altta tabla şeklinde bulunan iskelet yapısı yer almaktadır. Bu tenteler aynı zamanda firmaların reklamlarını yapmaları içinde büyük kolaylıklar sağlamaktadır. İsteğe bağlı olarak branda kumaşı üzerine işletmelerin yazı, logo, marka ya da görsel gibi seçenekleri eklemesi mümkün olmaktadır. Bu sayede çift açılır tente üzerinde firmanın tanıtımını yapma şansına sahip olunmaktadır.

Kartal Tente Fiyatları ve Kullanım Alanları Nerelerdir?

Her zaman güvenilir hizmetlerin tek adresi olarak gösterilen ve her konuda yardım alabileceğiniz firmamızda aradığınız tüm tente çeşitlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Her türlü olumsuz hava şartlarının yanı sıra son derece şık ve estetik bir görünüme sahip olan kaliteli çift açılır tente çeşitleri için firmamızı istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. İşinde uzman olan profesyonel ekibimiz ve ustalarımız her konuda sizlere sonuna kadar yardımcı olacaktır. Bulunduğunuz alanların çok aha ferah olması için yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmek kartal tente fiyatları ve konu hakkına bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Kartal tente kullanım alanları içinde büyük kolaylıklar sağlamasından dolayı her zaman ilk seçenekler arasında yer almaktadır. Bu alanlar şunlardır;

 • Teraslar,
 • Kafeler,
 • Cami önleri,
 • Fuarlar,
 • Açık piknik alanları,
 • Meydanlar,
 • Diğer küçük işletmeler,
 • Pazar yerleri gibi pek çok alanda kullanımı son derece uygun olduğundan tercih edilmektedir.

Kartal Tente Kurulumu İşlemleri

Kullanım alanlarına göre farklılık gösteren son derece kaliteli ve güvenilir tente hizmetleri için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kartal tente kurulum işlemleri firmamızda işinde uzman olan profesyonel ekibimiz tarafından büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Sizlerin talep etmesi ile profesyonel ekibimiz alanı ziyaret ederek en uygun tente çeşit seçimi yaparak ölçüleri almaktadır. Birinci sınıf kalite malzemeler ile üretimi yapılan ürünler en kısa sürede kurulum işlemleri için adresinize getirilmektedir. Burada ustalarımız en doğru teknikler ve işlemler ile montaj işlemlerini yapmaktadır.

Daha sonra son kontrolleri yapılarak düzenli olarak ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu tente çeşitlerinde isteğe bağlı olarak ayaklarına tekerlek sistemleri takılarak seyyar olması sağlanmaktadır. Böylece istediğiniz yere taşıma ya da çevirme şansına sahip olabilirsiniz. Her konuda yardım almanızın mümkün olduğu firmamızdan aldığınız tüm hizmetlerden kesinlikle memnun kalacaksınız. Kullandığınız alanın durumuna göre tenteleri tek taraflı ya da çift taraflı açma fırsatını bu tente çeşitleri ile yakalayacaksınız. Alanında her zaman en kaliteli hizmetleri sunmakta olan firmamız için sizlerin güven duyması çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır.

Kartal Tente Avantajları

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız her geçen gün yenilikçi fikirler ve hizmetleri ile farkını ortaya koymaktadır. Kartal tente avantajları sayesinde pek çok alanda tercih edilmektedir.

 • Firma reklamları için son derece ideal ürün çeşidi,
 • Kartal tente Fiyatları diğer modellere göre daha uygun,
 • Her türlü hava koşullarına uygun olması,
 • Açık alanı olan işletmeler için yardımcı,
 • Pek çok renk ve desen seçenekleri gibi avantajları bulunmaktadır.

Kartal Tente Fiyatlarında Uygunluk

Müşteri hizmetlerinde ara vermeden 7 gün 24 saat devam eden firmamız ile istediğiniz zaman iletişime geçmeniz mümkün olmaktadır. Kartal tente fiyatları firmamıza bütçeleri zorlamadan çok daha uygun olmaktadır. Fiyatlar ürünlerin çeşitlerine, özelliklerine ya da alanın ölçülerine göre daha farklı olmaktadır. Fiyatlar konusunda firmamız her zaman yardımcı olmaktadır.

Win Tente Fiyatları ve Özellikleri Hakkında

Win tente sistemleri imalatını yapan firmamız en uygun ücretlerde hizmet sunmayı amaçlayan lider bir firmadır. Aynı zamanda Win Tente Fiyatları kolay ödeme seçenekleri sunmaktayız.

Türkiye’nin her yerine en uygun win tente fiyatlarımız ile kusursuz hizmet sunuyoruz. Firmamız kurumsal olarak yıllardır win tente imalatını gerçekleştirmekte ve siz değerli, müşterilerine sunmaktadır. Kolay ödeme seçeneklerimiz ile siz değerli müşterilerimize çeşitli olanaklar sunuyoruz. Win tente, İngilizce de windows ve tent kelimelerinin bir araya gelmesi ile ortaya çıkmıştır. Günümüzde yaygın olarak kullanılan win tente sistemleri balkon ve pencereler için gölgelik görevi yapmaktadır. Kullanımı son derece pratik olan win tente modellerimiz uzun ömürlüdür. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde kısa süre içerisinde sizlerin isteklerine uygun olarak tasarladığımız win tente montajını gerçekleştirmekteyiz. Sektörde en hızlı, müşterilerin isteklerini göz ardı etmeyen ve kaliteli kumaşlar kullanan firmamızı dilediğiniz zaman tercih edebilirsiniz.

Win Tente Modelleri

Win Tente Modelleri

Firmamız kısa süre içerisinde verdiği win tente montajı ve uygun fiyatta hizmet sunmasından dolayı sektörde marka olmayı başarmış büyük bir firmadır. Türkiye’nin her yerine kısa süre içerisinde kargolama hizmetlerimizi sunuyoruz. Win tente 0-180° arasında aralığında açılıp kapanma hareketine sahiptir. Sistem mekanizmalı olduğu için istenilen aralıkta kolayca kullanılabilir. Bu özelliği ile istenildiğinde gölgelendirme istenildiğinde ise aydınlık sağlanabilir. Win tente imalatında piyasada en sağlam ve dayanıklı kumaşlar tercih ediyoruz. Bu yüzden firmamız aracılığı ile satın alacağınız win tente ürünümüzü yıllarca sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için zengin renk ve desen kartelası ile estetik bir görünüm elde edilmektedir. Her mevsim kullanılabilen win tente gölgelendirme sistemi ile yaşadığınız alanın konforunu sağlayabilirsiniz.

Win Tente İmalatı

Win tente firması olarak %100 kaliteli ve dayanıklı ürünler üretiyoruz. Bu sistem diğer gölgelendirme sistemlerine göre hem daha uygun ücrette hem de uzun ömürlü kullanım sağlar. Gölgelik ve güneşlik görevi yapan win tente imalatını yapan pek çok firma var. Ancak her firmanın kullandığı mekanik malzemeleri ve kumaş kalitesi birbirinden farklıdır. Firmamız kurulduğu yıldan bu yana iş tecrübesine sahip, profesyonel personelleri ve en kaliteli malzemeleri ile win tente imalatını yapmaktayız. Aynı zamanda garantili hizmet sunarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız. Türkiye’nin her yerine en uygun ücretlerde ve kolay ödeme seçeneklerimiz ile 7/24 hizmet sunuyoruz. Firmamız sektörde win tente fiyatları hakkında en uygun teklifi siz değerli müşterilerine sunmaktan mutluluk duyar.

Firmamız yıllardır binlerce müşterisine win tente hizmeti sunmuştur. İmalatını yaptığımız win tente sisteminin uygulamasını kendi imalathanemizde gerçekleştirmekteyiz. Win Tente Fiyatları uygulanacağı alanın yapı özellikleri ve ölçüleri dikkatli alınarak üretimi sağlanmaktadır. Her yaptığımız imalat da özenli bir şekilde projelendiriyoruz. Kalitemizden ve üstün hizmetlerimizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize en güzel ve kaliteli win tente sistemlerimizi sunuyoruz. Firmamız en uygun win tente fiyat teklifini sunmak için ücretsiz keşif hizmetini sunuyor. Böylece oluşabilecek yapısal sorunlar önceden tespit edilerek gereğinin yapılmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda montaj işleminde gerekli malzeme seçimini doğru yapmak için ücretsiz keşif yapıyoruz.

Pergola Win Tente Sistemleri

Win tente gölgelendirme sistemi olarak bilinmektedir. Uygulama alanı oldukça geniştir. Estetik görünümü sayesinde yaşam alanlarınızın daha renkli ve modern görünmesini sağlar. Buna ek olarak istenildiği için gölgelendirme sağlanmaktadır. Evler, iş yerleri, pastaneler, restoranlar, villalar, kafeler, yazlıklar, kış bahçeleri, apartman daireleri ve kahve dükkanları gibi alanlarda kullanımı oldukça yaygındır.

Win tente günümüzde hemen hemen her yerde karşımıza çıkan bir üründür. Kullanımı oldukça yaygın olan bu ürün istenildiğinde gölgelendirme istenildiğinde ise aydınlık görevi görmektedir. Win tente sisteminde açma ve kapama kollarının düz veya bükümlü olarak tercih edilebilmesi mümkündür. İşlevsel olarak bu ürün aynı zamanda kolay kullanıma sahiptir.

Ayrıca gölgelendirme için kullanılan diğer sistemlere göre win tente daha ekonomiktir. Firmamız da siz değerli müşterilerine en uygun ücretlerde win tente imalatını gerçekleştirmektedir. İstenilen renk ve desende ürettiğimiz win tente sisteminin kısa süre içerisinde montajını sağlıyoruz.

Win Tente Sistemlerini Neden Tercih Etmeliyim?

0 ile 180° arasında açılma kapanma hasretine sahip win tente, istenilen aralıkta kolayca kullanılabilir. Şık ve zarif görünümün yanı sıra kullandığı ortamın daha modern görünmesini sağlar. Her mevsim kullanımı yaygın olan win tente özellikle yaz ayında rahatsız edici güneş ışınlarını gölgelendirmek için kullanılır. Bu sayede daha çağdaş bir yaşam alanı sağlanır. Win tente sistemleri kapalı olduğunda hiç yer kaplamaz. Sahip olduğu kaset sistemi ile uzun süreli kolay ve güvenilir kullanım sağlar.

Win Tente Fiyatları sistemlerinde hem kumaşın hem de mekanizmanın dış etkenlerden zarar görmesi imkansızdır. Alüminyum döküm profiller ve parçalar sayesinde dayanıklı ve güçlü bir yapıya sahiptir. Win tente’nin kol kısmında bulunan yay sistemi, rüzgâra karşı korunmasını sağlar. Uzaktan kumanda sistemi ile pergola tente sistemi estetik duruşu ve işlevselliği ile yaygın bir şekilde kullanılan gölgelendirmedir. Ücretsiz keşif ve fiyat tekliflerimiz hakkında bilgi almak için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Win Tente Fiyatları

 

Yarasa Tente Fiyatları

Yarasa tente modeli pek çok işletmenin ihtiyacını karşılayan en kullanışlı ve en uygun tente modelidir. Siz de yarasa tente fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için bize ulaşabilirsiniz.

Yarasa Tente Modeli

Yarasa tente fiyatları ile ilgili araştırma yapıyorsanız bizden bilgi almadan işlem yaptırmamanız sizin yararınıza olacaktır. Yarasa tente modeli denildiği anda akla ilk gelen firma olarak profesyonel adımlar atmayı sürdürüyoruz. Tente hizmeti alanında en iyisi olduğumuzun iddiasını çalışmalarımız ile kanıtlıyoruz.

Yarasa tente modeli, bilindiği üzere en çok bilinen ve tercih edilen tente modelleri arasında yer almaktadır. Yarasa tente modeli, son derece akıllıca hazırlanmıştır ve oldukça kullanışlıdır. Önemli pek çok alada tercih edilen ve her geçen gün kullanımı yaygınlaşan yarasa tente modeli aynı zamanda şık görünüşüyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır.

Açık alanda kafe, çay bahçesi, toplantı alanı ya da otopark gibi bir işletmenin sahibiyseniz yarasa tente modeli tam olarak size göre. Bahsi geçen hizmetin işlerinizi arttıracağını biliyor muydunuz? Yarasa tente modeli hakkında bilmeniz gereken önemli detaylar bulunmaktadır.

Yarasa Tente Modeli Hakkında

Yarasa Tente Fiyatları

Yarasa Tente Fiyatları

Yarasa tente modeli, belirtildiği gibi tente modellerinden biridir ve özellikle bazı alanlarda oldukça önemli bir yere sahiptir. Bilindiği üzere her ne kadar ihtiyaç hissetsek de yağmur, kar, dolu ve güneş ışığı gibi etmenlerden olumsuz etkilenen varlıklarız. Bu nedenle bunlardan kendimizi korumak için bir yerlere sığınma gereksinimi hissediyoruz. Aynı zamanda bir hizmetten yararlanacağımız zaman da bu ihtiyacımızı karşılayacak olan işletmeyi tercih etme eğilimine gidiyoruz.

Bu sebepten dolayı yarasa tente modeli kullanmış olan kafe ve çay bahçeleri ile açık toplantı alanları ve otoparklar daha sık tercih edilmektedir. Öte yandan deniz ve havuz kenarlarında da benzeri şekilde tente kullanılmaktadır ve tente kullanılan bu alanlar da yine birinci tercih olmaktadır.

Görüldüğü üzere yarasa tente modeline sahip olan alanlar öncelikli tercih sebebidir ve bu durum doğal olarak işletmelerin maddi ve manevi anlamda tatmin olmasına vesile olacaktır. Bu doğrultuda bir işletme sahibinin yapması gereken en büyük yatırım yarasa modeli tente sahibi olmaktır.

Siz de işletme sahibiyseniz ve önemli bir adım atmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek işe başlayın. Yarasa tente imalatı ve satışı gerçekleştiren bir firma olarak alanında öncü hizmet veriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Uygun Fiyata Kaliteli Hizmet

Yarasa tente fiyatlarına gelecek olursak, bizimle çalışma yürütmek isteyen işletmelerin yarasa tente fiyatları konusunda da asla mağdur olmadığı görülmektedir. Zira bizim için öncelik her zaman bizi tercih eden bireylerin yararınız gözetmek olmuştur.

Yarasa tente modeli imalatı gerçekleştiren firmamız, diğer firmalardan farklı olarak her zaman en uygun hizmeti kullanıcılar ile buluşturma başarısı göstermiştir. Bugüne kadar ulaştığımız tüm bireyler gerek hizmet kalitesinden gerekse süreci idare etme biçimimiz ve yarasa tente fiyatlarımızdan son derece memnun kalmıştır.

Toplumumuzda kaliteli olanın pahalı olması gerektiği gibi bir yanılgı söz konusudur. Ancak biz verdiğimiz hizmet sayesinde bu bakış açısında bir kırılma noktası yaratmak istiyoruz. Bize göre kaliteli olana sahip olmak herkesin hakkıdır ve herkes kaliteli olana sahip olabilmelidir.

En Uygun Ve Kaliteli Tente Malzemeleri

%100 müşteri memnuniyeti ile çıktığımız bu yolda çizgimizden sapmadan önemli adımlar atma başarısı gösterdik. Hem kaliteli tente üretimi noktasında hem de uygun fiyata tente satışı noktasında son derece iddialı ve başarılıyız. Bugüne kadar verdiğimiz hizmet sayesinde de bunu kanıtladık ve işletmelerin maddi ve manevi anlamda mutlu olmasına vesile olduk.

Tente imalatı ve satışı alanında öncü firma olmamızın altında yatan en önemli sebeplerden biri, uzman kadromuzdur. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda iyi eğitimli ve deneyimli ekibimiz hızlı bir şekilde tente kurulması planlanan alana gelecek ve neler yapılabileceğine dair sizi bilgilendirecektir. Sonraki süreçte ise vakit kaybetmeden yarasa tente modeli imalatına başlanır ve kısa zamanda tente kişiye teslim edilir.

Yarasa tente modeli fiyatlarını belirleyen çeşitli unsurlar bulunmaktadır. Bunlardan ilki ve en önemlisi, tentenin kurulması planlanan alanın genişliğidir. Aynı zamanda tente kurulurken kullanılacak olan malzemenin seçimi de tente fiyatını belirleyen etmenler arasında yer almaktadır.

Tente imalatı ve satışında kullandığımız tüm malzemeler son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca garantili yarasa tente modeli fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için yalnızca bir telefon etmeniz yeterli olacaktır.

Kasetli Tente Fiyatları ve Özellikleri

Kasetli Tente Fiyatları, kapalıyken çok az yer kaplayan açıldığında ise oldukça genişleyen ve uzayabilen, şık görünümlü yeni nesil pratik tente sistemidir.

Kasetli tente kapatıldığında mekanizması sayesinde kumaşı içe doğru sararak saklar. Bu sayede hem tente kumaşının kir ve pislikten korunmasını sağlar hem kumaşın daha uzun ömürlü olmasını sağlar hem de bina veya yapının görüntüsünün kötü görünmesini engeller. Mekanizma kumaşı içe sararken aynı zamanda kumaşı üzerinde biriken toz ve kirden de arındırarak temizler.Bu tentelerde kullanılan kumaş çok kaliteli sağlam ve yıllarca kullanılabilecek güçlü bir yapıdadır. Yılın her mevsiminde her türlü hava koşulunda kullanıma elverişlidir. Mekanizma teknolojisi ve kumaş kalitesi sayesinde güneş ışınlarına, yağmura ve rüzgâra oldukça dayanıklıdır. Uygulandığı alanlarda alan işgaline sebep olmaz, görüntü kirliliği oluşturmaz, kullanıldığı yere daha şık ve estetik bir görünüm kazandırır.

Kasetli tente fiyatları eski tip kollu tente fiyatlarına göre daha pahalı olsa da kullanışlılık, dayanıklılık ve görsel güzellik ve görünümü yönüyle ele alındığında çok daha ekonomik olduğu ortaya çıkmaktadır.

Kasetli Tente Fiyatları ve Uygulama Alanları

Kasetli Tente Fiyatları modern bir görünüme sahip olan kasetli tenteler birçok alanda kullanılabilir. Kullanım alanları oldukça fazla olan bu ürün eski kollu veya çevirmeli tentelerin kullanıldığı tüm alanlarda kullanılabilir. Kasetli tente fiyatları uygulama alanları bu tentenin pratik bir teknolojiye sahip olması sayesinde çok çeşitlidir ve birçok iş yerinde, otellerde, kafelerde, restoranlarda, bahçelerde, havuz başlarında, balkon ve teraslarda tercih edilmesini sağlamıştır. Kullanıldığı bu alanların hem daha nezih ve ferah hem de daha modern görünüm kazanmasını sağlamıştır. Farklı renk, desen ve model seçenekleri ile her ortam için ihtiyaca uygun ve uyumlu ölçülerle deneyimli kişilerce kurulumu yapılmaktadır.

Dükkanlarda ve Vitrinlerde Kullanımı

Kasetli Tente Fiyatları dükkanlarda kullanılan eski nesil kollu tenteler yerini yeni modern ve kullanışlı olan bu ürünün yerine bırakmışlardır. Yeni nesil bu tenteler sayesinde iş yerleri daha net görünür hale gelmiş, vitrinler daha açık olmuş, ürünlerin daha iyi sergilenmesi sağlanmıştır. Tüm bu avantajların yanında iş yerlerinde pratik kullanımı sayesinde ekstra konfor sağlamıştır ve çalışanlar açısından bir yük olmaktan çıkmıştır.

Balkonlarda ve Teraslarda Kullanımı

Kasetli Tente Fiyatları balkonlarda veya teraslarda keyifli ve konforlu vakit geçirmenizi sağlarken kaliteli kumaşı sayesinde güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmanızı da engeller. Ergonomik yapısı sayesinde fazla yer kaplamaz ve balkon veya terasınızı işgal etmez. Açık veya kapalı hali evin görünüşünü bozmaz tam tersine renk çeşitleri ve modelleriyle daha dekoratif bir görünüm kazandırır. Ayrıca kullanılan balkon veya teras duvarlarını koruyarak boyanın solmasını ve duvar sıvasının deforme olmasını engeller.

Kafe ve Restoranlarda Kullanımı

Özellikle açık mekâna sahip kafe ve restoranlarda oldukça kullanışlı ve tercih edilen mükemmel bir üründür. Kafe ve restoranlar için mekânın dizaynı, dış görünüşü ve iç görünüşü ve ferahlığı oldukça önemlidir. Bu anlamda böyle alanlar için kasetli tenteler büyük öneme sahiptir. Gerek kullanışlılığı gerekse estetik görünüşü sayesinde bu tür işletmeler için birçok farklı model ve renk seçeneği mevcuttur. Dış görünüşün dikkate alındığı bu tür iş yerlerinde cazip kasetli tenteler fiyatları yüzünden yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Otellerde Kullanımı

Özellikle bahçe, teras gibi açık hava alanlarına sahip oteller için vazgeçilmez pratik, konforlu ve kullanışlı mükemmel bir üründür. Toplantıların, davetiyelerin veya partilerin yapıldığı ve açık havanın tercih edildiği durumlar için her türlü hava koşuluna uygunluğu ve dayanıklılığı sayesinde kasetli tenteler böyle işletmelerin olmazsa olmazı olmuştur. Yine uzun ömürlü ve dayanıklılığı sayesinde hemen her otelde kullanımına rastlamak mümkündür. Estetik görünüm, renk ve model çeşitliliği de bu tentelerin bu alanlarda sıklıkla tercih edilme sebeplerinden biridir.

Yazlıklarda ve Bahçelerde Kullanımı

Kasetli Tente Fiyatları uzun ömürlü oluşu, rüzgâr ve yağmur gibi olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olması sayesinde bahçelerde ve yazlıklarda da tercih edilmektedir. Sıcak ve güneşli havalarda hem sıcaktan korur hem de güneşin zararlı ışınlarına karşı önemli bir koruma sağlar. Pratik ve kolay kullanım özelliklerinin yanında temiz kalması da bu tür tentelerin tercih edilmesini sağlamıştır. Tüm bu özelliklerin yanında kasetli tenteler modern ve güzel görünümü sayesinde de kullananların keyif almasını sağlamaktadır. Yazlıklarda ve bahçelerde vakit geçirmeyi sevenler için vazgeçilmez bir ürün haline gelmiştir.

Kasetli Tentenin Özellikleri

Kullanılacak alanın ihtiyacına uygun ölçülerde üretilir.

İleriye doğru açılımı oldukça geniştir.

Kurulumu ve montajı pratiktir.

Kasetli mekanizma sayesinde kumaşı korur.

Farklı renk ve desenlerde kumaş tercih edilebilir.

Eğim açısı ayarlanabilir.

Rüzgâra ve güneşe karşı koruma sağlar.

Kapatılınca kötü görünmez.

Dış cepheye estetik görünüm kazandırır.

Sabitlendiği yeri işgal etmez.

Kapalı durumdayken görüntüsü şık ve moderndir.

Her türlü hava koşuluna karşı güçlü ve kullanışlıdır.

Tente kullanılan alanın deforme olmasını, renginin solmasını engeller.

Kollu tente kullanılabilen tüm alanlar için uygundur.

Güneş ışığından gelen zararlı UV ışınlarından korur.

Toz ve kirlenme görülmez.

Ön kısmında bulunan fırçalar sayesinde her açılıp kapanmasında temizliği yapılmış olur.

Kasetli mekanizma kumaşın temiz kalmasını sağlar.

Yılın dört mevsimi kullanılabilir.

Dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Ekonomik fiyatlıdır.

Kasetli tentenin özellikleri göz önüne alındığında klasik kollu tenteye göre daha uzun süreli bir kullanım sağlanmış olur.

Kasetli Tentenin Avantajları

Kullanışlılığı ve estetik görünümü sayesinde her geçen gün daha çok tercih edilen kasetli tenteler kullanıcılar için birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Eski nesil kollu tentelere kıyasla her açıdan daha başarılı ve çok pratiktir. Alanında uzman ekipler tarafından kurulumu yapıldıktan sağlam ve güvenli bir şekilde kullanıma hazır hale gelir. Kaset mekanizması tente kumaşını içe doğru sararak dıştan görünmemesini sağlar ve bu durum kumaşın deforme olmasının önüne geçer.

Kasetli Tente Fiyatları günümüzde hemen her yerde karşılaşabileceğimiz bu kasetli tente çeşitleri balkon, teras, havuz başı, dükkân, kafe, restoran, otel ve benzeri mekanlarda sıkça tercih edilmesi de yine bu ürünün farklı renk ve desen çeşitliliği sayesinde kullanıldığı ortama estetik ve modern görünüm katmasın dolayıdır. Pratik özellikleri ve saklama teknolojisi sayesinde solma, yıpranma ve deforme olma gibi durumlarla karşılaşılmaz. Kasetli tente fiyatları kalitesi sayesinde Ön kısmına sabitlenen fırçalar sayesinde her açılıp kapatıldığında üzerindeki kiri ve tozları temizleyerek her zaman ilk günkü canlılığı ve rengini korur. Gerek kapalı konumdayken gerekse açık konumdayken görsel şıklığı kullanılan mekâna görsel güzellik katar. Güneşin yakıcı sıcaklığından korumasının yanında yine güneşten gelen zararlı ultraviyole ışınları da engeller. Yağmurlu havalarda, rüzgârlı havalarda korur ve kullanıcılara konforlu bir ortam sağlar. Kolay ve hızlı açılıp kapanabilmesiyle kullanıcıları yormaz, arıza ve sorunlara neden olmaz.

Modern oluşunun yanı sıra üstün özelliklere sahip bir üründür. Bu tentelerde kullanılacak olan alanın boyutlarına göre fiyatta farklılıklar olmaktadır. Tentede kullanılacak olan kumaşın kalitesi de fiyat üzerinde etkili olmakla birlikte kaliteli kumaşın uzun süreli kullanımla birlikte daha ekonomik olduğu var olan bir gerçektir. Kullanışlılık, pratiklik, şık ve modern görünüm, uzun ömürlü ve dayanıklı olması kasetli tentenin avantajları ile aslında çok daha ekonomik olduğu hemen her kullanıcı tarafından kabul edilmiştir.

Tente Fiyatlar Ve Özellikler

Tente sistemleri mekanların vazgeçilmez dekoratif sistemlerinden bir tanesidir. Tente Fiyatlar Dört mevsim kullanılabilen tente modelleri beklenenden fazlasını sizlere sunabiliyor.

Tente firması olarak biz işletmenize uygun sistemler kurabiliriz. Tüm mevsimsel ihtiyaçlara uygun şık tasarıma sahip tente sistemlerimizle tanışmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Özel ölçüm tente sistemlerini sizler için hazırlayabiliriz. Bireysel, kurumsal tasarımlarımızla ön plana çıkıyoruz. İhtiyacınız olduğu an sizlerin yanındayız. Farklı yapıları özel hale getirecek bu sistemleri sizler için imal edebiliriz. Biz her zaman müşterilerimize uygun fiyat seçeneklerini sunuyoruz.

Farklı mekanlarda özel tente sistemlerimize dilediğiniz zaman göz atabilirsiniz. Tente sistemlerine her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sistemler dış mekanların favori ürünlerinden bir tanesidir. Tentenin ölçüleri müşteri isteğine göre belirlenmektedir.

Tente modellerini farklı renklere göre oluşturabiliriz. Ayrıca reklam konusunda da son derece başarılı ürünlerdir. Firmamız her zaman yenilikçi çözümleri ile sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Açık alanların vazgeçilmezlerinden biri olan tente sistemleri dayanıklı yapısı ile ön plana çıkıyor. Yatay, bükümlü ve çatı şeklinde tenteler yapılabilir.

Tente sistemleri günün her saati aktif olarak kullanılabilir. Açık alanların kapalı alanlara dönüşmesini sağlayan bu sistemler misafirlerinizin de oldukça hoşuna gidiyor. Gelişmiş özellikli tenteler biraz daha pahalı olabiliyor. Tente fiyatları artık çok daha beklentilere hitap edebiliyor.

Tente Fiyatların Değişmesine Neden Olan Etmenler

Farklı tarzda tente modelleri hazırlayabiliyoruz. Yüksek kalite standartlarına uygun, uzun ömürlü kullanım avantajı sunan tente modellerimizi internet adresimiz üzerinden keşfedebilirsiniz. Her mevsim kullanılabilen tenteler sizlere konforu ve fonksiyonelliği bir arada bulunduruyor. Tüm yapılara uygun, en özel çözümlerle yanınızdayız. Alanında uzman kadromuzla gerekli desteği verebiliyoruz.

Tente fiyatlarının değişmesine farklı faktörler etki edebiliyor. Kullanılan malzemenin özelliği pergola fiyatlarını değiştirebiliyor. Tente modellerinde kullanılan mekanizmalarda çeşitlilik gösterebilir. Yeni nesil tente modellerinde gelişmiş mekanizmalar fiyatları değiştiren ana etmenlerdendir.

Biz tente sistemlerini uygun fiyatlardan sunabiliriz. Alan ölçümlerinden sonra net bir fiyat verebiliriz.

Tente Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Açık hava mekanlar her zamankinden daha fazla tercih ediliyor. Kötü hava koşullarında açık havanın keyfini çıkarmak için tente sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz avantalı fiyatlardan hemen yararlanabilirsiniz. Tente sistemleri;

 • Verandalar,
 • Teraslar,
 • Balkonlar,
 • Kafeler
 • Restoranlar
 • Oteller’de kullanılabilir.

Tente sistemleri her alana uyum gösterebilir. İstenilen profilden üretilen, dilediğiniz renklerle tenteleri tasarlayabiliriz.

Tente Fiyat Aralığı

Tente Fiyat Aralığı

Tente seçimi yaparken ihtiyaçlarınıza göre karar vermelisiniz. Müşterilerin dikkatini çekecek tente modellerini sizler için oluşturabiliriz. Yeni nesil tente sistemleri her ihtiyaca yanıt verebiliyor. Tente fiyatları kumaş ve sistem kalitesine göre değişebilir. Bizleri arayarak net fiyat bilgisinden yararlanabilirsiniz. Tente fiyatları konusunda en ideal seçimlerimiz sizleri bekliyor. Tentelerin montajı da son derece kolaydır. Firmamız, bünyesinde istenilen şekilde tente modelleri yapabiliriz.

Tente Güncel Fiyatları

Göz alıcı renklere sahip ergonomik tente modelleri sizleri bekliyor. Artık tente modelleri gelişmiş teknoloji sayesinde çok daha ucuza mal oluyor. Eskiden lüks sayılabilecek tente modelleri artık daha hesaplı bir şekilde satılıyor. Tente fiyatları seçilen profile ve toplam metraja bağlı olarak değişebilir. Uzman kadromuzla şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Estetik ve fonksiyonel tente modelleri her ihtiyacı karşılayabiliyor. Tente sistemleri fiyatları firmaların tekliflerine bağlıdır. Firmalar gerekli ölçümü yaptıktan sonra sizlere bir teklif sunar. Modern tasarımlı tenteler beklentilerinizi karşılıyor.

Tente sistemlerini sizler için kolayca yapabiliyoruz. Tente modellerimiz isteğe göre tasarlanabilir. Tente sistemleri açılır kapanır şekilde kullanılabiliyor. Tente sistemleri konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Tente kurma konusunda işin uzmanı olarak bulunan firmamıza hemen iletişime geçebilirsiniz. Tente fiyatlarında sizleri memnun edecek teklifler sunuyoruz. Türkiye’nin her yerine tente tasarımlarımızı sunabiliriz. Tente Fiyatlar

Tente Sistemleri

Tente Çeşitleri

Tente Çeşitleri

Türkiye geneli başarılı çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Farklı mekanlara özel tente sistemleri en uygun fiyata sizleri bekliyor. Firmamız çok farklı tente modelleri ile beklentilere yanıt veriyor. Tente konusunda uzmanlığımızla ön plana çıkıyoruz. Sağladığımız hizmetlerle saygınlığımızı koruyoruz. Otomatik tente modelleri kolay kullanılabilir yapısı nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Ürün dört mevsim dayanıklıdır.

Tente sistemleri paslanmaya karşıda yüksek dayanım gösterir. Tente firmamız günümüz tente model ve renkleri ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Günümüzde tente modelleri dayanıklılığı ve modern görünümü sayesinde dikkat çeken bir üründür. Biz tente sistemlerini tasarlarken mutlaka kaliteli ürünlere yer veriyoruz.

Uygun fiyatlara tente sistemlerini yapabiliriz. Tente sistemlerini en uygun fiyatlara satın almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

2024 Tente Sistemleri

Profesyonel ekibimizle tente ihtiyaçlarınızı biliyor ve buna göre hareket ediyoruz. Müşteri portföyünü istikrarlı bir hızla geliştirerek satış kanallarımızı daha da büyütüyoruz. Tente sistemleri kolay kullanımı ile ön plana çıkıyor. Biz yıllardır tente sistemlerini üretiyoruz. Tente sistemleri açılır kapanır şekilde kullanımı ile ihtiyaç sahiplerine kullanım kolaylığı sunmaktadır. Bu ürünleri satın alarak mekanlarınızı çok özel hale dönüştürebilirsiniz.

Tente tasarımları açık alanlar için son derece uygundur. Biz bu konuda size özel tenteler üretebilirsiniz. Tente sistemlerimiz özellikle olumsuz hava koşullarına karşı yüksek dayanım gösterir.

Tente konusunda sizlere en iyi desteği sunmaya devam ediyoruz. Dekoratif tente modelleri beklentileri tam olarak karşılıyor. Özellikle raylı, körüklü, motorlu ve otomatik tente modelleri merak ediliyor. Kurduğumuz tente modellerimiz uzun süre başarılı bir şekilde hizmet verebiliyor. Tente modellerimizi tamamen size özel tasarlayabiliriz. Tente modellerini tasarlarken birinci sınıf kalitede malzemelerden yararlanıyoruz.

Dekoratif ve fonksiyonel tente modellerimizle tanışmak isterseniz internet adresimizi ziyaret edebiliriz. Biz her alana uyum gösteren tenteler yapabiliriz. Son zamanların en favori ürünleri arasında yer alan tente modelleri sizlere her mevsim rahatlık sunuyor. Bu yılda tente modelleri mekanlara zenginlik katmaya devam ediyor. Uzun yıllardır bu alanda hizmet verebiliyoruz. Tente sistemlerinde kaliteden ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz. Tentelerin kumaş yapıları tamamen su geçirmez yapıdadır. Böylece her mevsim kullanılabilir. Tente hizmetini buradan başarılı bir şekilde sunabiliyoruz. Şirketimiz tente alanında özel istekleri karşılıyoruz.  Alanında profesyonel olan çalışanlarımız aracılığı ile üretilen tentelerimiz son derece kullanışlı ürünlerdir.

Tasarım Tente Modelleri

Müşteri memnuniyeti hedefimizden ödün vermeden yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Tente konusunda ihtiyaçlarınızı üstün kalite anlayışımız ile karşılıyoruz. Her zaman en iyisini yapmak için gayret gösteriyoruz. İleri düzey teknolojiyi, kalite ve çağın ihtiyaçlarına uygun bir çalışma anlayışı üzerinden hareket ediyoruz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat sloganı ile müşterilerimizin yanındayız.

Tente çeşitlerimizle işletmenize hareketlilik katmaya devam ediyoruz. Tente modellerimiz otomatik özelliği nedeniyle kumanda ile kolayca kontrol edilebiliyor. Otomatik ya da manuel tüm tente ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabiliriz. Biz her zaman en iyi tente modellerini üretmek için gayret gösteriyoruz. Farklı tip fiyatlarımızla bütçenize uygun çözümler sizleri bekliyor. Klasik ya da modern tasarımlı tenteler beklentilere karşılık veriyor. Tenteler bahçelerden açık mekanlara kadar her yerde kullanılabilir. Tente modelleri içerisinde dilediğinizi seçebilir ve ölçü siparişi verebilirsiniz. Tente çeşitlerimiz konusunda detaylı bilgiyi internet adresimizde bulabilirsiniz. Ekiplerimiz ile iletişime geçerek nasıl bir tente istediğinizi belirtebilir ve uygun sistemleri hemen satın alabilirsiniz. Tente Fiyatlar

Güncel Maliyetler ile Tente Fiyatı Hesaplama

Tente fiyatı hesaplama, Tente Fiyatları hesaplamakta kullanabileceğimiz başlıca yöntem üreticinin kullanacağı malzemelerdir, Yada iyi bir araştırmadan sonra kullanıcının üreticiden talep edeceği Tente malzemelerdir. Örnek verecek olursak aşağıda da maddeler halinde sıraladığımız tente başlıkları olmaktadır. Öncelikle hangi amaca hizmet edecek bir tente modeli olduğunu belirlemek lazım. Başlıca tente çeşitleri; Mafsallı Tente, Körüklü Tente, Pergola Tente, Sabit Tente, Win Tente

Bu aşamadan sonra Tente fiyatı hesaplamada kullanılacak iskelet sistemi ve kumaş cinsi belirlenmiş olmalıdır. Tentenin montajının yapılacağı alanın cephe genişliği ölçülmeli öne doğru ne kadar açılacağı belirlenmeli tentenin kapattığı toplam alan metre karesi hesaplanmış olmalı tente üretici firmanın ürün metre kare fiyatı ile çarpılması tente fiyatını hesaplayacağımız kesin yöntemdir.

Dikkat edilmesi gereken nokta şudur. Tente montajı yapılacak yüzeyin montaja uygun olup olmadığı kontrol edilmesidir. Tente askıya alındıktan sonra çelik dübellerin taşıyıcı duvarlarda kalıcı olduğundan emin olunmalıdır. 

Tente Modelleri ve Fiyatları

Size daha kolay bir inceleme alanı yaratmak için tente modelleri ve tente fiyatları kullanım alanı ve çalışma prensiplerine göre kategorize ettik.

Tente Modelleri

Tenteler gölgelik ve koruyucu alanlar oluşturmak için balkon, teras ya da bahçe gibi alanların kapatılmasını sağlayan, kumaş veya branda gibi malzemelerden imal edilen tente modelleri ve ürünleridir. Tenteler günümüzde gölge sağlama, açılır kapanır mekanizması, dekoratif görünümü ve su geçirmez kumaşı ile daha pek çok farklı amaçla da kullanılabilmektedir. Genel olarak tente modelleri pek çok farklı tente modelinden oluşmaktadır. Açılır tente modelleri mafsallı tente, kasetli tente, motorlu tente ve gölgelik tente modelleri vb. tente modellerinden oluşmaktadır. Katlanır tente modelleri pergole tente, şemsiye tente, körüklü tente ve şeffaf tente modellerinden oluşmaktadır. Sabit tente modelleri ise dekoratif tente, karpuz tente, çadır tente ve yarasa tente gibi modellerden oluşmaktadır.

Mafsallı Tente Sistemleri

En çok kullanılan güneşlik tente modeli olan mafsallı tente motorlu, manuel ya da otomatik kullanıma sahip tente modelidir. Manuel kullanımlı modelleri el ile açılıp kapatılırken; otomatik olan modellerimiz uzaktan kumanda ile kontrol edilmektedir. Güneş, yağmur, rüzgar gibi durumlarda kumanda ile otomatik tente sistemlerini kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Mafsallı tente sistemlerimiz en çok villa, otel, cafe ve kurumsal yapılarda kullanılmaktadır. Tente fiyatı hesaplama

Körüklü Tente

Körüklü tente mekanlarda çok sık kullanılan, bahçe için de uygun olan tente çeşididir. Yan kısımlarında kapatılması sağlanabilir.

Körüklü tente ile bahçe – cafe gibi alanları kullanışlı hale getirin…

Körüklü Tente Hakkında

Tente yaptırmak istiyorum diyen kişiler, körüklü tente kavramını duyacak. Bu şekilde bir çeşidi olması, aslında kullanımın çok çeşitli olduğunu gösteriyor. Farklı ihtiyaçlar üzerinden geliştirilmiş olan çok sayıda tente çeşidi, günümüzde rahat ve kolay bahçe – teras gibi kullanım alanları oluşturuyor. Mevsim olaylarından etkilenmemek ve bahçenizin gün içinde her saat kullanılabilir olmasını sağlamak adına siz de körüklü tentenin yapılması için bağlantı kurabilirsiniz. Kısa süre içinde bilgi verilecek ve direkt olarak yaptırmak istediğiniz tente hakkında gereken adımın atılması sağlanacaktır.

Hareketli ve Sabit Körüklü Tente

Körüklü tente yaptırmak istiyorum diyen bir kişi, kullanım alanına göre nasıl bir tente istediğini söyleyebilir. Ekip üyelerimiz tarafından yapılacak olan incelemeler, alınacak olan ölçüler üzerinden direkt olarak körüklü tentenin oluşturulması sağlanır.

Peki, hangi körük tentenin kullanımı daha rahat olur?

Aslında hangi alanda kullanılacak olduğuna göre, tentenin malzemesinin ve tente türünün belirlenmesi en doğrusudur. Bunun dışında direkt olarak kişilerin tente yaptırmak için tenteci iletişim bilgileri üzerinden bağlantı kurarak bilgi alması avantajlı olacaktır. Hareketli ya da sabit tente olması sunulan seçenekler arasındadır. Bunları göz önünde bulundurarak sizin için uygun olan nitelikteki tenteyi seçebilirsiniz.

 • Hareketli Tente: Kullanmak için tercih etmiş olduğunuz hareketli tente, kumanda ile kontrol edilir. Dilediğiniz zaman açıp ya da kapatarak hava koşullarına göre kullanım durumunu kontrol edebilirsiniz. Farklı şekillerde hareket ettirilmesi de söz konusudur. Hareketli tentenin avantajlarını değerlendirerek, direkt olarak yapılması için talebinizi sunabilirsiniz.
 • Sabit Tente: Sizin için uygun olan tente seçeneği sabit tente olabilir. Sabit tentenin kullanımını rahatça yapabilirsiniz. Yan kısımlarda olması ya da kullanılan malzemeye göre açık renkli bir malzeme olması halinde aydınlık bir görünüm yaratılması söz konusu.

Körüklü tente çeşitleri kapsamında farklı sistemlerin kurulmasını talep edebilirsiniz. Sizin için uygun olan seçenek hangisi ise direkt olarak ekip üyelerimiz o sistem üzerinden hareket etmeye başlar. Mümkün olan en iyi şekilde tente biçiminin oluşturulması, ona göre uygun şekilde yapım aşamasına geçilmesi önemlidir.

Körüklü Tente Nerelerde Kullanılır?

Yayın bir şekilde kullanım alanı olduğunu söyleyebiliriz. Mafsallı tente çeşitleri bahçelerde, balkonlarda, mekanlarda, kafe, restoran, çay bahçesi gibi pek çok alanda kullanıma uygun. Hem kışın yağan yağmurdan korunmak hem de yazın güneşten korunmak için tercih edebileceğiniz tente çeşididir. Yapmanız gereken bunun oluşturulması için talepte bulunmak.

Sizin belirlemiş olduğunuz alan için direkt olarak ölçü alınacaktır. Ardından yapılması için uygun zamanlama belirlenerek, en hızlı şekilde tamamlanacaktır. Müşterilerimizin fikrini alarak, karşılıklı paylaşım ile hizmet veriyoruz. Sorularınızı sorabilir, merak ettiğiniz konular hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Körüklü Tente Fiyatları

Tente için belirlenmiş olan fiyatlar neler? Körüklü tente yapımında fiyatlar nasıl değişiyor? İlk olarak bilmeniz gereken fiyat konusunda tente malzemesinin, tente sisteminin fiyatı belirliyor olduğu. Bunları göz önünde bulundurarak direkt olarak körüklü tentenin oluşturulmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizi fiyat konusunda memnun etmeye çalışıyoruz. Hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyatta hizmet vererek, müşteri memnuniyetinin üst seviyede olmasını sağlıyoruz.

Körüklü Tente Fiyat;

Elbette fiyatı etkileyen pek çok kriter var. Mümkün olan en uygun fiyatın oluşturulması için tente fiyatlarının belirlenmesinde piyasanın altında hizmet vermeyi ilke edindik. Çünkü kaliteye uygun fiyata ulaşmak müşterilerimiz için son derece avantajlı. Körüklü tente fiyatları için belirlenmiş olan kriterlere göre uygun fiyatların oluşturulması önemlidir.

 • Körüklü tente malzemesi
 • Körüklü tente sistemi
 • Körüklü tentenin yapılacağı alan

Gibi kriterler, fiyatın belirlenmesini sağlayacaktır. Bunları göz önünde bulundurmak koşulu ile siz de hizmet talep edebilirsiniz. Kısa süre içinde sunulacak olan hizmetimiz sayesinde hem bilgi alma hem de hizmet alma gibi avantajlarınız olacak.

Körüklü Tente Hizmeti İletişim

Körüklü tente yaptırmak için bizimle bağlantı kurun. Vermiş olduğumuz hizmetimiz, körüklü tente için de geçerlidir. Bu alanda deneyimli olan ekibimiz sayesinde en iyi şeklide ölçülerin alınması ve en kaliteli malzemelerin kullanılmasıyla körüklü tentenin yapılması sağlanacaktır. Tentenin oluşturulması hakkında edinmek istediğiniz bilgiler olabilir. Ekip arkadaşlarımızın bu alanda dilediğiniz soruyu yanıtlaması, meraklarınızı gidermesi gibi pek çok alanda hizmet vermesi sağlanır. Dilediğiniz zaman bilgi almak için arayabilir, öğrenmek istediğiniz hususlar hakkında detayları sorabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti;

Geliştirmiş olduğunuz strateji, daima müşteri memnuniyetini sağlamak. Bunun için kaliteli malzemeler kullanmaya, yapılan tentelerin uzun ömürlü olmasına dikkat ediyoruz. Aynı zamanda tamamen müşterilerine taleplerine göre hareket ediyoruz. Sorun yaşanmayacak şekilde tentenin yapılmasını sağlamak açısından müşteri memnuniyetine önem veriliyor olması önemlidir.

Kalite;

Memnuniyeti kalite ile sağlanıyor. Bunu biliyoruz. Müşterilerimizin beğeneceği şekilde işlemler yapıyoruz. İşimizde hızlı olmamız, aslında müşteri memnuniyetinin sağlanmasını da mümkün kılıyor. Tüm bunları göz önünde bulundurmanız durumunda siz de kaliteye uygun fiyatta ulaşmanın ne kadar önemli olduğunu göreceksiniz.

Mafsallı tente iletişim bilgileri veriliyor. Sizin yapmanız gereken hizmet almak için direkt olarak tentenin yapılması için talep oluşturmak. Kısa süre içinde verilen bilgi ile tentenin de en kısa sürede yapılması sağlanacaktır. Bağlantı kurun.

Pergole Tente Sistemleri

Pergole tente sistemleri tüp motor teknolojisi ile çalışmakta ve kumaşın ray profilleri üzerinde hareket etmesi prensibi ile açılıp kapanan tente modellerimizdir. Dilerseniz tente modellerine LED aydınlatma modülü ekleyerek kapalı mekana homojen ve şık bir aydınlatma sağlayabilirsiniz. 4 mevsim kullanabileceğiniz bir alan yaratmanıza yardımcı olan pergole tente sistemleri en çok villa ve plaza gibi alanlarda terasları kapatmak için ve aynı zamanda restoran ve cafelerde sigara içme yasağına çözüm olarak sunulmaktadır.

Tente Fiyatları

Size sunduğumuz tente fiyatları seçeceğiniz tente modelinden, tentenin büyüklüğüne, seçeceğiniz kumaş ve ek bir hizmetimizden yararlanıp yararlanmamanıza göre değişim göstermektedir. Bizim ile iletişime geçerek fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çift Açılır Tente Fiyatları Belirleyen Etkenler

Çift Açılır Tente Fiyatları, Tente sistemleri günümüzde pek çok mekanda başarılı bir şekilde kullanılıyor. Tente konusunda indirim kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Sitemiz üzerinde çift açılır tente fiyatlarında büyük indirim devam ediyor. Güncel fiyat listemize bakarak en doğru ürünleri kolayca satın alabilirsiniz. Farklı alanlara özel tente sistemleri tasarlayabiliriz. Yeni nesil tente modelleri ile mekanlarınız koruma altına alınıyor. Her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyulan tente sistemleri, çevremizde ki dış etkilerden tamamen korunabilmek adına gölgelik görevini üstlenir. Ayrıca bu sistemler güneş ve yağmur gibi dış etkilere karşı da son derece dayanıklıdır.

Çift Açılır Tente

Çift açılır tente, modelleri mekanların dış alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Mafsallı Tentenin çift açılır versiyonu olan bu sitemleri sizlere en özel kampanyalarla sunabiliyoruz.  Kullanımı son derece rahat olan bu model farklı uzunluklara kadar açılabiliyor. Tentenin açılım oranları müşteri tarafından belirlenebilir. Çift yönlü açılabilen, yere sabit ya da tekerlekli şekilde kurulabilen bu tenteler özellikle dış mekanlarda yerini almaya devam ediyor. Böylece her mevsim oturulabilir mekanlar elde ediliyor. Tenteler her mekana ideal çözümler sunabilir. Bu sistemlerin bakımı da son derece kolaydır. Sıklıkla tercih edilen tente sistemlerimizden sizde son derece memnun kalacaksınız. Tentelerimiz sahip olduğu kumaş ve renkleri ile estetik görünüm sunabilir.

Çift Açılır Mafsallı Tente

Çift açılır mafsallı tente modelleri farklı renklerde hazırlanabilir. Çift açılımlı tenteler aynı zamanda firmaların reklamlarını yapmalarına da yardımcı olur. İsteğe bağlı şekilde branda kumaşı üzerine yazı, logo, görsel gibi seçenekler eklenebilir. Firmamız olan tente konusunda sizlere mükemmel çözümler sunabilir. Biz tente konusunda köklü firmalardan bir tanesiyiz. Yapmış olduğumuz profesyonel hizmetle her geçen gün kendimizi daha da ileriye taşıyabiliyoruz. Firmamız bünyesinde her türlü tente modelini sizler için hazırlayabilir. Tente ürünlerinde yeni modelleri incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Çift Açılımlı Mafsallı Tente Kullanım Alanları

Her işletme müşterilerinin dikkatini çekmek için değişiklikler yapar. Özellikle lokanta, restoran ve benzeri alanlarda tente sistemleri müşterilere bir çok avantaj sunabilir. Son zamanlarda yasalaşan sigara yasağı, birçok işletme sahibini sıkıntıya sokmaya başlamıştır. Dışarıya çıkmak zorunda kalan müşterileriniz için tente sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Bu da işletmenize artı bir değer katabilir. Dışarıda kendinize bir alan yaratmak isterseniz tente sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Çift açılır tente ise en çok tercih edilen modellerden bir tanesidir.

Çift açılır tente modelleri her yerde kullanılabilir. Bu tente modelleri genel olarak büyük alana sahip mekanlarda tercih edilir.  Çift taraflı mafsallı tente sistemleri Her iki yana kolaylıkla açılabilen ürünlerdir.

Çift Açılır Tente Fiyatları

Çift açılır tente fiyatları genellikle kullanılan kumaşa ve büyüklüğüne göre farklı fiyatlarda bulunabilir. Bizleri arayarak hayallerinizdeki çift açılır tente modelleri konusunda kolayca bilgi alabilirsiniz. Çift açılır tente fiyatları konusunda en ideal seçimleri sizlere sunabiliriz. İnternet üzerinden bütçenize en uygun sistemleri adresinize ulaştırabiliriz.

Çift açılır tente sistemleri daha çok bahar mevsiminde kullanım rahatlığıyla insanların beğenisini kazanıyor. Oldukça uzun ömürlü olan bu tente sistemleri istenilen her mekânda kullanılabiliyor. Montajı da son derece kolay oluyor. Bahçeli alanların gözdesi olan bu ürün kaliteli işçiliğimizle kullanışlı hale geliyor. Firmamız, bünyesinde istenilen şekilde tente modellerini tasarlayabiliyoruz. Kaliteli malzemeden üretilmiş tente modellerimiz uzun süreli kullanılabilir. İstek dâhilinde dilediğiniz kadar bu sistemlerden tasarlayabiliriz.

Mekânınızın şıklığına şıklık katacak çözümlerimiz sizleri bekliyor. Bahar aylarının muhteşem havasında kendinizi ya da müşterilerinizi dört duvar arasına kapatmak istemiyorsanız bu tente sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Ürünlerimiz kolayca temizlenebilir. Tente üzerinde kullanılan branda kiri üzerinde hapsetmez ve ufak bir müdahale ile eski haline gelebiliyor.

Kalite ve ücret orantısına bakıldığında da en çok tercih edilen firmalardan biri olmayı başarıyoruz. Kaliteli Çift Açılır Tente Fiyatları sipariş vermek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgileri sayfasında bulabileceğiniz adres ve telefon bilgilerimizle, bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Doğal görüntüsüyle beğeni kazanan tente sistemleri ahşap ve demir malzemelerden imal edilerek yapılıyor. Çift açılır Tente Fiyatları, sistemleri dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü olabilmektedir. Ayrıca tente sistemleri fiyatları da kullanıcılardan beğeni kazanıyor. Tente sistemleri dış etkilere karşı son derece dayanıklıdır. Tente sistemleri farklı model ve serilerde üretilebiliyor. Dış mekanlarınızı daha fazla genişletmenize ve yıl boyunca kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Zarif hatlar ve modern tasarıma sahip şekilde açılır kapanır tente sistemi, güneş, yağmur ve kardan müşterilerinizi korumaktadır.

Tente sistemleri eğimli şekilde yapılan dizaynı ile cafe ve restaurantlarınıza tam uyum sağlayabiliyor. Mekanlarınızın çok daha ferah daha şık ve daha kaliteli görünmesini sağlayan bu sistemler sizlere estetik ve şık bir tasarım desteği sunuyor. Tente sistemleri her türlü hava şartlarında cafe, restaurant, veranda bahçe veya kapatmak istediğiniz bir bölgede ideal korumayı sağlamaktadır. Restaurant, bahçe, balkon ya da kamuya ait mükemmel duvara kolayca monte edilebilir. Tente sistemleri yağmur ve karda mükemmel koruma sunmaktadır. Ayrıca tente sistemleri güvenli bir şekilde su tahliyesi yaparak sizleri güvene alır.

Çift Açılır Tente Fiyatları, sistemleri konusunda işletmelere özel çözümler sunabiliyoruz. Kolayca kurulan ve sökülen tente modellerimizi şimdi inceleyebilir ve en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Tente sistemleri konusunda kurulum ve satış desteğimiz hız kesmeden devam ediyor. Tente modellerimiz isteğe göre özel olarak tasarlanabiliyor. Metrekare ölçülerini alarak sizlere net fiyat sunabiliyoruz. Bu ürünlerimiz her alanda kurulabilmektedir. Detaylar için sizleri bekliyoruz. Detaylar için sizleri adreslerimiz bekliyoruz.

Çift Açılır Tente Sistemleri

Çift açılır tente sistemleri uzaktan kumandası ile istediğiniz zaman kontrol edilebilme imkanı sunuyor. Bu sistemleri kullanarak açık ya da kapalı ortam oluşturabilirsiniz. Farklı fonksiyon ve işlevi yer alan tente sistemi yaz kış sizi her türlü hava olaylardan tam anlamı ile korumaktadır. Tavan kısmında bulunan özel brandası ile beraber otomatik pergola tente kar ve yağmur suyunu geçirmemektedir. Tente sistemleri çamur ve fırtınaya karşı dayanıklıdır.

Çift Açılır tente modelleri üzerinde kullanılacak kapama sistemleri ile kapalı mekan oluşturabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde mekanlarınız yaz aylarında açık bir ortam ortaya çıkarırken kış aylarında tamamen kapalı bir ortam durumuna dönüşmektedir. Tente sistemleri sizleri dört mevsim koruma altına alabilir. Bu profiller sizlere yüksek dayanıklılık sunuyor. En ufak ayrıntısına kadar titizlikle üretilmiş olan tente sistemi sizi uzun yıllar konforla buluşturuyor. Pergola otomatik tente sistemleri paslanmaya karşı dayanıklı ürünlerdir. Bu sistemler mekânınıza şık bir estetik katmaktadır. Kafe, restaurant, iş merkezleri, çay bahçeleri gibi alanlarda kolayca kullanılır. Yaz veya kış her mevsim kullanılan tente sistemleri servis ağı bulunan hizmetlerine garanti iş kapsamın ile çalışan, Pergola ve tente firmamız günümüz tente model ve renkleri ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Tente, pergola ve branda işleriniz ile alakalı detaylı şekilde bilgi almak ve fiyat sormak için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Yıllardır ürettiğimiz kaliteli modellerimizle müşterilerimizden tam not alıyoruz. İşletmenize en uygun çözümleri profesyonel olarak ele alıyor ve kolayca çözebiliyoruz.

Büyük Şemsiye Fiyatları, Fiyatları Etkileyen Sebepler

Büyük şemsiye fiyatları her bütçeye uygun, kullanışlı  ve kalite yönünden ise farklılık göstererek sizlere sunulmaktadır. Renk ve çeşit yönünden zengin olan büyük şemsiyelere sitemizden ulaşmanız oldukça mümkündür.

Şemsiye Nedir ve Boyutları Nasıldır?

Şemsiyelerin boyutlarına göre fiyatlar; her şemsiye farklı kalite, renk, desen ve fiyat olarak ayrıcalık göstermektedir. Ürünler genel olarak düşük fiyatlı da olsa oldukça kalitelidir. Şemsiye hem yaz hem kış aylarında bireylerin kullandığı üründür. Yaz aylarında güneşten korunmak amacı için kullanan bireyler kış ve sonbahar aylarında yağmurdan korunmak amacı için kullanmaktadır.

Büyük şemsiye ve dilediğiniz desen, renklerde kaliteli ve bütçenize ise uygun olarak kendi zevkinize göre seçebilirsiniz. Şemsiye Firmaları olarak ve ayrıca çalışanlarımızda dahilinde müşterilerimizin istek ve önerilerine önem vererek de tasarım yapmaktayız. Kaliteli malzemeler kullanarak kaliteli ürünler elde de ederek her bütçeye makul fiyatlı ürünler satın almak için boy, desen, renk olarak da çeşitlilik gösteren ürünlerimize sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşmanız mümkündür.

Büyük Şemsiye Fiyatları

Büyük Şemsiye Fiyatları

Şemsiye Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Şemsiye; genel olarak sonbahar, kış ya da yaz aylarında kullanılmaktadır. Bireyler kendini yağmurdan korumak amacı ile ıslanmamak için kullanırlar. Yaz aylarında ise bazı bireyler güneşten korunmak için kullanmaktadır. Şemsiye alırken  dikkate almanız gerekenler vardır. Alacağınız şemsiyeler ile yaz, kış ya da sonbahar demeden kolaylıkla korunacak ve sitemiz üzerinden firmamızın, çalışanlarımızın özenle yaptığı şemsiyelerden de memnun kalarak kullanmaya devam edeceksinizdir. Büyük şemsiye fiyatları, Bahçe ve Havuzlarda ise farklı seçenekler bulunmaktadır.

Şemsiye alırken nelere dikkat edilmelidir? Biz firma olarak şemsiyelerimizde genellikle su geçirmesin diye özel üretim kumaş türü yapılar kullanmaktayız. Alacağınız şemsiyenin su geçirmemesine ve rahat tutabileceğiniz türde almanızı tavsiye edebiliriz. Şemsiyenin boyutunu ise büyük ya da küçük olarak veya orta boy şeklinde kendinize göre alabilirsiniz.

 Şemsiye Yapımı İçin Neler Kullanılmaktadır?

Bazı bireyler çocukları için küçük boy şemsiye bazıları ise büyük şemsiye tercih etmektedir. Bizler firma ve çalışanlar olarak bireyin korunması ve memnun kalması açısından şemsiye yaparken dikkat ettiğimiz hususları göz önünde bulundurarak çalışmaktayız. Her bireyin zevkine ve dilediği gibi desene sahip ürünler firmamız ve sitemiz üzerinden almanız mümkündür.

Öncelikle bir sapın üzerine esnek biçimde kırılmayacak kolaylıkla bükülebilecek teller gerilir. Kolay açılıp kapanabilen ve korunmaya yardımcı, su geçirmeyecek bireylerin memnun kalacağı bir şemsiye tasarlamaktayız. Ürünlerimizin renk seçenekleri çok olduğu gibi farklı desenlerde içermektedir. Her bireyin isteğine göre farklı tutma sap biçimleri ise mevcuttur. Bunların yanı sıra da ürünlerimizde çocuk, genç ya da büyük bireyler için de boy çeşitliliği mevcut olmaktadır. Büyük şemsiye fiyatları

 Boylarına Göre Şemsiye Fiyatları Nasıldır?

Genel olarak şemsiyelerde boy yönünden fiyat farkı bulunmamaktadır. Büyük boy şemsiye fiyatları ya da küçük, orta boy olarak şemsiye fiyatları farklılık pek göstermemektedir. Bizler firma olarak ürünlerimizde öncelikli şekilde kaliteye ve bireyin  daha memnun kalacağı türde şemsiyeler üretmekle yükümlü olmaktayız. Müşteri memnuniyetine çalışanlar ve de firmaca önem vermekteyiz.

Büyük şemsiye fiyatları ya da küçük boy şemsiyelerimizde genel olarak su geçirmemesine ve bireylerin her mevsim hem güneşten hem de yağmurdan korunmasını sağlamak amacı gütmektedir. Her bireyin bütçesine makul fiyatlı ürün bulunmaktadır. Ürünlerimizde farklı desenler, farklı renk seçenekleri ve boy olarak da farklı çeşitler yer almaktadır. Bireyler hem çok para harcamadan hem de kaliteli şemsiyeye sahip olmak için diledikleri renk ve desende şemsiye alabilmektedir.

Büyük Şemsiye Fiyatları Ve Firmalar?

Büyük şemsiye fiyatları ve firma olarak genellikle her bütçenin ulaşabileceği ve boy olarak da farklılık gösteren şemsiyeler üretmekteyiz. Müşteri memnuniyeti  bizim için önemli bir rol oynamaktadır. Bu sebeple imalat ettiğimiz şemsiye ürünlerimizin su geçirmemesine özen göstermekteyiz. Firma olarak farklı şemsiye çeşitleri sunduğumuz için her bireyin zevkine göre ürün yer almaktadır.

Ürün yapımında kullandığımız malzeme ve içerikleri doğru seçerek adım adım yapım aşamasına başlamaktayız. Firma olarak seçtiğimiz malzemelerin kaliteli oluşu ve kırılmayacak türde tellerinin bulunması ürünü kaliteli olmasına olanak sağlamaktadır. Ürünlerimiz kalite olarak farklı ve bütçelere uygun olarak ise birçok seçeneğe sahiptir. Her birey farklı renk ve desen sevmektedir bu sebeple firmamızda birçok çeşit siz müşterilerimize uygun fiyatlı olarak kaliteli sunulmaktadır.

Kaliteden Ödün Vermeyen Tente Modelleri ve Fiyatları

Kurumsal firmamızın size sunduğu tente model ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz.

Tente Modellerimiz

Geçmişten günümüzde tenteler pek çok amaçla kullanılmış ürünler olup zaman içerisinde yeni ihtiyaçların gelişmesi ya da bazı durumlara optimizasyon getirilmesi amacı ile tentelerin model ve mekanizma sayısında artışa gidilmiştir. Tente modellerimiz son teknoloji ile üretilen pek çok tente materyalinin ve tente mekanizmasının kullanıldığı tente modellerinden oluşmaktadır. Biz size ihtiyaç duyduğunuz tüm tente modelleri konusunda hizmet veriyoruz.

Tente modellerimiz arasında körüklü, mafsallı, sabit, raylı, otomatik, hazır, market tenteleri ve daha pek çok model yer almaktadır. Tente modellerimizi, ürünlerimiz bölümünden inceleyerek ürünlerimizin özellikleri ve hangi alanlarda kullanılması gerektiği konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tente Modeline Nasıl Karar Vermeli?

Tente modeline karar verirken tentenin kullanılacağı alanı, ihtiyaç duyduğunuz özellikleri, hangi amaçla tente kullanmak istediğinizi (estetik mi? pratik amaç mı? hedeflediğiniz ) ve tente satın almak için sahip olduğunuz bütçeyi göz önünde bulundurmanızı öneririz. Birkaç tente modeli arasında kalırsanız tentenin özelliklerine, istediğiniz özelliklere ve tente model ve fiyatları göz önünde bulundurarak nihai bir seçime ulaşabilirsiniz.

Tente Fiyatlarımızı Neye Göre Belirliyoruz?

Tente fiyatlarımızı belirleyen pek çok etken vardır. Bu etkenler arasında:

 • Tente modeli
 • Tentede kullanılan mekanizma
 • Tente sistemine ek olarak istenen özellikler
 • Tentenin ebadı
 • Tentenin yapılacağı kumaş ve diğer tente parçaları gibi pek çok faktör etkili olacaktır.

Tente Fiyatları Ne Kadar?

Tente model ve fiyatları bakımından her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve isteklerine hitap etmek anlayışı ile hareket ediyoruz. Bunun için tente modellerimizi her geçen gün arttırıp yeni tasarım özellikleri ekliyor; fiyatlarda ise ürün kalitemize göre makul ücretler belirliyoruz. Bizimle iletişime geçerek tente fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mafsallı Tente Fiyatlarında İstanbulun Durumu Ne?

Yaz aylarının gelmesi ve insanların güneşe karşı alternatif çözümler aramaya başladığı şu günlerde sizlere tavsiye niteliğinde olabilecek mükemmel bir ürünü sunmak isteriz. Tatil mekânı olarak her ve orman alanlarını seçmek isteyen değerli insanlarımız için kesinlikle tavsiye edebileceğimiz ürün ise her ve orman alanlarının vazgeçilmez gereceği olan her tentelerdir. İstanbul Mafsallı Tente Fiyatları kullanım alanlarından biri olan tatil mekânı orman ve her alanları sizlerin ve sevdiklerinizin mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmesi noktasında sizlere yardımcı olmaktadır.
her çadırının kullanım alanlarından bir diğeri ise yine yaz döneminde çok fazla karşılaşılan düğün, nişan ve parti gibi aktivitelerinizi şehrin gürültülü ve bunaltıcı ortamında sizleri kurtararak park, bahçe ve alanlarda bu aktivitelerinizi yapmaya olanak sağlamaktadır. Sizler düğün ve nişan gibi toplu programlarınızı kapalı ve bunaltıcı ortamlarda değil de açık havada yapmak istiyorsanız, yapacağınız alanlarda gölgelik ve serinlik vermesi için her çadırını kullanabilirsiniz.

Mafsallı Tente Fiyatları

Mafsallı Tente Fiyatları

Özellikle bu tür aktiviteler için üretilmiş olan her çadırların devasa boyutlarda olanları da mevcuttur.
İnsanların özgürce tatil yapmalarına olanak sağlayan ve her türlü ortamda istenildiği zaman yerleşme sağlayan tatil ürünlerin başında tenteler gelmektedir. Özellikle yaz ayların gelmesi ile birlikte gerek gruplar halinde gerekse de aileler ile birlikte ormanın ve yeşilliğin tadını çıkarırken tatil yapabilme fırsatının yakalanması için tente firmaları tarafından ortaya konan mafsallı tente son dönemlerde çok fazla revaçtadır.
mafsallı tente en güzel yönünün tatil amaçlı olarak kullanıldığı gibi düğün, nişan, toplantı, parti ve daha birçok aktivite için kullanılmasıdır. Yaz aylarından özellikle kalabalık olan törenlerde güneşin altında kalmaktan ise her ortamının en geniş sahalarına bu çadırları sermeniz ile birlikte insanları istediğiniz tentenin gölgesinde toplayabilirsiniz. Su ve güneş ışını geçirmeyen bu tenteler kalitesi ile göz doldurmaktadır. mafsallı tenteler bir diğer güzelliği ise kolay bir şekilde kurulum sağlamasıdır.
mafsallı tente istenilen standartlara göre büyük, küçük ve orta boy şeklinde satılmaktadır. Kalabalık insan topluluğunun karşılanacağı her ortamlarında en büyük boy her çadırının daha görkemli bir şölene imza attığını söylemek isteriz.
Fiyat olarak ta mafsallı tenteler kalitesine göre çok ama çok uygun olduğunu söylemek isteriz. Nişan ve düğün töreni gibi aktivitelerinizi kapalı düğün salonlarında yaparak fazladan para vermekten ise mafsallı tenteler her düğünlerinin yapıldığı yere sermeniz ile hem daha havadar hem de daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Sizlerde bir adet her çadırına uygun fiyatta sahip olmak istiyorsanız, internet sitemizi kullanabilirsiniz.
Yazın vazgeçilmez ürünlerinden olan mafsallı tente, insanların çok kalabalık bir şekilde bir arada olmalarına olanak sağlamaktadır. Gerek kullanımı olsun gerekse de malzemesi noktasında olsun son derece sağlam ve dayanıklı olan bu ürünler değişik renk, boyut, şekil ve modellerde bulunmaktadır. İnsanların ihtiyaçlarına göre çeşitlilik gösteren mafsallı tente, festival, düğün, nişan, doğum günü ve fuar aktiviteleri için farklılık gösteren renk, model ve şekillerde satılmaktadır.
Sizler de yapacağınız aktiviteye göre bir adet ve daha fazla tente almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey internet sitemiz aracılığıyla her tenteyi siparişi vermeniz olacaktır. her tenteyi satın almanın en kolay yolu olan internet sitemiz güvenli ve hız alış verişinde adresi olmaktadır. Alacağınız ihtiyaca göre farklı fiyatlarda bulunan her İstanbul Mafsallı tente Fiyatları taksit imkânı da yapılmaktadır.
Her zaman ihtiyaç arz edecek olan bu ürüne sizlerde sahip olmalısınız. Farklı aktivitelerinizi gerçekleştirirken size en çok yardımcı olabilecek olan bu ürüne muhakkak sahip olun. Şahsi olarak sipariş vermenin yanında bu tarz aktiviteleri gerçekleştirme noktasında mekân sahibi olan işverenlerimiz içinde uygun fiyattan her tenteyi satışı yapılmaktadır. İşveren olarak her tenteyi satın almak istiyorsanız sizlerde internet sitemizi kullanarak çadırınızı sipariş verebilir ve adresinize kadar teslim olacak şekilde alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey güvenli ve hızlı alış verişin adresi olan internet sitemizden bir adet veya daha fazla tente siparişi vermeniz olacaktır.

Mafsallı Tente Fiyatları ve Modelleri

Mafsallı Tente Fiyatları, Hem ekonomik hem de şık görünümlü olan tente, dış cephelerde sıkça tercih edilir. Mafsallı tente bunlar arasında.

Peki, kullanımı nasıl? Modelleri nasıl? Mafsallı tente çok sayıda model ile sizlere sunuluyor. Bu sayede farklı renk ve modeller ile de değişik alanlarda kullanımı söz konusu oluyor. Ergonomik olan Tente sistemlerini değerlendirip, siz de iyi bir ustalık ile bu işlemlerin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Avantajlı bir şekilde ürünlerin kullanımı sağlanıyor.

Mafsallı Tente Modelleri

Kullanım alanı yaygın olan mafsallı tentelerde çok sayıda model var. İlk olarak mafsallı denmesinin sebebinin ne olduğunu bildirelim. Kelime anlamı olarak eklemeli anlamına geliyor. Yani direkt olarak tentenin dirsek gibi hareket eden kollarının dışa doğru açılması, düzelmesi ile tente kullanımı sağlanıyor. Bu sistem üzerinden açık alanların bu sistem ile korunması mümkün. Farklı modellerinin yanı sıra farklı boyutlandırmanın olduğunu da göreceksiniz. Sizin en iyi şekilde kullanmanızı sağlayacağınız, ergonomik olarak kurulumu yapılır. Uzun ömürlü bir kullanım olması için gereken kalite de sağlanır.

Mafsallı Tente Fiyatları Tente çeşitleri;

Tentelerin kullanımına bakıldığında, direkt olarak işlevselliğinin ön planda olduğu ürünleri göreceksiniz. Farklı boyutlandırma sistemi de olduğundan, herhangi bir alan için talep sunmanız durumunda direkt olarak yapılır. Mafsallı tente modelleri için arasından sizin istediğiniz alan için uygun olması yeterli olacaktır. Direkt olarak uygun modeller üzerinden, avantajlı seçenekler üzerinden kullanımını sağlayabilirsiniz. Modellerin dışında, kullanım alanına göre, boyut ve malzemelere göre de çeşitlendirilmesi söz konusu olabilir. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda sorunsuz bir şekilde tentelerin kullanımı sağlanacaktır.

Kullanım Alanına Göre Tenteler

Mafsallı Tente Fiyatları, Tente kullanım alanına göre farklı şekilde oluşturulabiliyor. Bakıldığında direkt olarak tentelerin kullanım alanı değişebileceğini göreceksiniz. Geniş bir alanda konumlandırılma imkanı da bulunuyor. Elbette bu alanlar için seçilecek olan modeller de değişecek. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda, sorunsuz bir şekilde tente kullanımı sağlanabiliyor. Avantajlı olacağınız modelleri değerlendirip, ona göre hareket edebilirsiniz.

Kullanım alanları;

 • Cafe
 • Ev ve iş yerleri
 • Teras
 • Restoran
 • Otel
 • Okul bahçeleri
 • Düğün salonları

Gibi alanlarda geniş bir kullanım alanı var. Bu gibi alanlarda çeşidinin belirlenmesinden sonra mafsallı tente çeşitleri dışında direkt olarak ölçülerin de belirlenmesi ile yapımı tamamlanacaktır. Uzman desteği ile sorunsuz bir şekilde kullanımın olması da sağlanıyor olacak. Hem avantajlı bir kullanım hem de sorunsuz bir kullanım olması da söz konusu. Değerlendirip direkt olarak sizin için sunulacak olan seçenekler üzerinden hareket edebilirsiniz.

Mafsallı Tente Boyutları

Tente boyutları çeşitlidir. Bu alanda uzman olan kişilerin boyut için gerekli ölçümleri yapmasından sonra ona göre mafsallı tentenin yapılmasını sağlaması da mümkün. Hem hızlı hem de güvenli bir şekilde boyutlandırma yapılır ve direkt olarak uygulanır. Bu şekilde sorunsuz bir kullanım olacağından boyut konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşamadan avantajlı bir şekilde taleplerinizi sunabilirsiniz.

Örnek;

Mafsallı tente için açılımın en fazla 300 cm olması, mesafenin ise en fazla 6 metre boy için geçerli olması söz konusudur.  Yani mafsal açılım boyu tentenin uzunluğu ile doğru orantılı şeklide artacaktır. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda bu boy ya da farklı boy ile nasıl bir tenteye ihtiyacınız olduğu konusunda bilgi sahibi olacaksınız.

Özel boyutlar;

Talep etmeniz halinde, özel mafsallı tente tamamen istediğiniz alana uygun şekilde tasarlanacaktır. Özel bir boyut ile tamamen balkon, teras gibi alanlarda da özel şekilde tentenin oluşturulması söz konusudur. Özel boyut talep etmeniz durumunda bu alanda uzman olan kişi ile iletişime geçerek taleplerinizi sunmanız yeterli olacaktır. Hem güvenli hem de sorunsuz bir şekilde yapılacak olan üretimlerde, uzun ömürlü bir kullanım sağlanır. Kaliteden ödün verilmeden, en iyi şekilde hareket ederek boyutlandırma yapılmış olacaktır.

Mafsallı Tente Kalitesi

Kaliteden ödün verilmeden oluşturulan Mafsallı Tente Fiyatları, ilk olarak kaliteli bir malzeme kullanılması ile yapılıyor. Bakıldığında direkt olarak kaliteli bir şekilde bu ürünlerin tercih edilmesi ve kullanılması sorunsuz olacağından direkt olarak tente sizin için avantajlı olacak. Gerek balkon gerekse teras ya da bahçeler için uygun olan bu model, kısa süre içinde yapılabiliyor.

Kalite nereden anlaşılır?

 • Malzeme: İlk olarak bilmeniz gereken kalitenin malzeme ile bir olduğu. Baktığınızda direkt olarak tentelerin kalitesi, kullanılan malzemeden anlaşılır. Sizin için en uygun olan tente kullanımı için aynı zamanda malzemenin de kaliteli olması önemlidir. En iyi tente kapsamında yer alan mafsallı tente sayesinde, direkt olarak siz de kullanımdan memnun kalacaksınız. Malzeme kalitesinden ödün verilmiyor olduğundan, direkt olarak kullanım sağlanacaktır.
 • Sistem: Sistem kalitesi de önemlidir. Kullanılan sistemin kaliteli olması, en iyi şekilde bu sistem üzerinden işlevselliğin sağlanması önemlidir. Tente çeşidinin belirlenmesinden sonra, sistem hakkında da bilgi alabilirsiniz. Sistemin sorunsuz bir şekilde kullanımının sağlanmasından sonra, direkt olarak tente avantajlı bir şekilde uzun ömürlü olarak değerlendirilir.

Malzeme ve sistem dışında, aynı zamanda kurulum ve bu alanda hizmet veren ekibin de profesyonelliği önemlidir. Son derece profesyonel şekilde hareket edilerek mafsallı tente modelleri kapsamında en çok memnun kalacağınız hizmet sizlere ulaştırılıyor olacak. Değerlendirip bu alanda bilgi alabilirsiniz.

Mafsallı Tente Fiyatları

Satın almak istediğiniz mafsallı tente için belirlenmiş olan Mafsallı Tente Fiyatları var. Uygun olan ödemeler ile hizmet almanızı sağlayacak bu fiyatları kaçırmayın. Ödeme konusunda en iyi şekilde hareket edilecek ve uygun –  ekonomik ödemeler ile hizmet almanız sağlanacak. İndirimli olan ödemeler sayesinde, son derece avantajlı olacağınız seçenekler üzerinden hareket ederek hizmet alın. Mafsallı Tente Fiyatları size yardımcı olamaya çalışan mesai arkadaşlarımıza Taleplerinizi sunun.

Fiyatlandırmalar;

Bakıldığında fiyatlandırmanın direkt olarak çeşitler – modeller kapsamında yapıldığını göreceksiniz. İlk olarak fiyatlandırma modellere göre belirlenir. Bunun dışında direkt olarak neresi için sipariş verdiğiniz de önemlidir. Sipariş kapsamında sunulacak olan seçenekler, direkt olarak boyutlandırma ve buna benzer durumlar da sizin için önemli olacaktır. Değerlendirip, anında bu alanda sorunsuz bir şekilde işlemlerin gerçekleşmesi sağlanabilir.

İndirimler;

Zaman zaman indirimli uygulamalar ile mafsallı tente fiyatları kapsamında avantajı olacağınız ödemelerin yapıldığını göreceksiniz. Hem uygun olan ödemeler hem de kaliteli bir hizmet almış olacaksınız. Uygulanacak olan indirimler sayesinde, direkt olarak memnun kalacağınız şeklide hizmet alacaksınız. Zaman zaman yapılan bu indirimleri takip ederek, direkt olarak piyasaya göre son derece uygun olan ödemeler ile hizmet alabilirsiniz.

Mafsallı Tente İletişim

Hizmet almak için yapmanız gereken iletişime geçmek. Size verilecek bilgiler kapsamında direkt olarak hizmet tamamlanacaktır. Seçmiş olduğunuz tente modeli, olmasını istediğiniz alan, boyut ya da buna benzer durumları tek tek tamamlayarak sorunsuz bir şekilde hizmet alacaksınız. İletişime geçmeniz durumunda taleplerinizi sunabilirsiniz. Ayrıca istekleriniz olması durumunda ona göre iletişime geçilecektir.

Anında iletişim;

Kısa süre içinde kurulacak olan iletişimin ardından gerekli talepler alınır. Hem güvenli hem de sorunsuz bir hizmet için dilediğiniz gibi taleplerinizi sunarak, kısa süre içinde anında avantajlı hizmetten yararlanacaksınız. Mafsallı tente iletişim bilgileri kapsamında siz de bağlantı kurun. Kısa süre içinde anında iletişime geçmeniz mümkün. Mafsallı Tente Fiyatları hakkında geniş bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın