Körüklü Tente Sistemleri

Açıklama

Körüklü Tente

Körüklü Tente üretimini ve satışını pek çok firma yapmaktadır. Fakat nitelikli ve görselliğe önem vererek kamelya tasarımı yapmak ince işçilik ve sanatsal bir bakış açısı gerektiğinden Körüklü Tente tasarımlarını yalnızca işinde uzman ve tecrübeli firmalar yapabilmektedir. Bu firmaların başında gelen efor tente, kamelya tasarımı konusunda son derece başarılı işler çıkartmaktadır.

Körüklü Tente tasarımı, efortente.com ekibi tarafından ince düşünülerek hem ergonomiye hem de görselliğe son derece önem verilerek yapılmaktadır. Tasarım esnasında müşterinin beklentileri, tentenin kullanılacağı alanın coğrafi yapısı ve iklimsel koşulları dikkate alınarak son olarak proje görselleştirilirken tentenin dış dizaynına önemle yaklaşılmaktadır. Bu gibi ince işçilikli tasarımlar uzman ellerde harikalar yaratabilirken, işinin ehli olmayan kimselerce yapıldığında felaket görüntülere sebep olmaktadır. Tasarım denince akla sadece görsellik ve dış dizayn gelmemeli, kamelyanın tamamı düşünülmelidir. Körüklü Tente sağlam ve dayanıklı olması, kış aylarında su geçirmezlik yapısına sahip olması ve deformasyonlara karşı uzun ömürlü olması son derece önemlidir. Neticesinde kamelyalar zaman zaman sadece sıradan birer gölgelik olarak kullanılabildiği gibi, çoğu zamanda çeşitli amaçlara hizmet etmek adına tasarlanmaktadırlar. Bu sebeplerle, kamelyanın kullanılacağı yere göre tasarım yaparak üretime geçmek son derece önemli ve Körüklü Tentenin işlevselliğini arttıran bir hamle olmaktadır.

Efortente.com, her türlü üründe olduğu gibi Körüklü Tente tasarımında da büyük özen ve tecrübe ile çalışmakta ve müşteri memnuniyeti her zaman her şeyin önünde tutmaktadır.

Tente kumaşlarımız;

PVC Branda ( En ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester )
Yerli akrilik Kumaş ( su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı )
İthal Akrilik Kumaş ( Su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı

Bunun yanı sıra aşağıdaki tabloda genişlik ölçülerinize göre öne doğru açılım olanakları da yaklaşık olarak belirtilmiştir.

ÖN CEPHE AÇILIM
En Düşük En Geniş
250 cm 15 santimetre 200 cm
300 cm 15 santimetre 250 cm
350 cm 15 santimetre 250 cm
400 cm 15 santimetre 300 cm
450 cm 15 santimetre 300 cm
500 cm 15 santimetre 300 cm
550 cm 15 santimetre 300 cm
600 cm 15 santimetre 300 cm
Dokun Ara