Sabit Tente Hakkında

Sabit Tente Modeli

Sabit Tente Modeli

Sabit Tente Modeli ve Kullanım Alanları

Sabit tente modelini anlatmadan önce sabit tentenin ne olduğunu, diğer tente modellerinden farkını inceleyeceğiz.

Sabit tenteler genellikle iş yerlerinde ve evlerde tercih edilmektedir. Sabit tenteler genellikle restoranlarda ve kafelerde tercih edilmektedir. Tentelerin birçok rengi, modeli ve çeşidi mevcuttur. Sabit tentelerin modelleri kullanım alanına göre değişiklik gösterebilmektedir. Sabit tente diğer tente modellerinden farklı olarak ismine göre de anlayabileceğiniz şekilde hareket ettirilemeyen tente modelleridir.

Şimdi ise gelelim Sabit tente nedir sorusuna. Sabit tente genellikle işyerlerinin girişinde veya balkon, bahçe gibi yerlerde kullanılmaktadır. Bu tenteler evleri ve dükkanları olumsuz hava durumlarına karşı korumaktadırlar. Sabit tentelerin genellikle kullanım amacının olumsuz hava koşullarından korunmak için olsa da evlere ve dükkanlara şık bir hava katmaktadır. Bu nedenle birçok ev sahibi ve iş yeri sahibi kişiler sadece dekorasyon amaçlı olmak üzere de sabit tente yaptırmaktadır. Firmamız tarafından yapılacak sabit tenteler ile hem olumsuz hava koşullarına karşı koyacaksınız hem de evinizin veya dükkanınızın daha şık görünmesini sağlayacaksınız. Firma olarak tente işinde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Bu nedenle en çok tercih edilen tente üretim firmalarının başında gelmekteyiz. Siz de evinize veya iş yerinize en şık sabit tente modellerini arıyorsanız; firmamızda en güzel renkteki sabit tenteleri bulabilirsiniz.

Sabit Tente Modeli 01

Sabit Tente Modeli 01

Sabit Tente Hizmetimiz

Sabit tente şık durur mu diye soracak olursanız tente modellerimiz ve işçiliğimiz ile şık duracağının garantisini verebiliriz. Bu nedenle sabit tente yaptırmak istiyorum diyorsanız, firmamız ile iletişime geçmeden hareket etmenizi önermiyoruz. Bizler ilk öncelikle sabit tente yaptırmak istediğiniz yerde, yapılacak tentenin ölçüsünü almaktayız.Aldığımız bu ölçüler sonucunda sizler bize, istediğiniz tente rengini, modelini ve şeklini söylemelisiniz. Bunlara ek olarak iş yerlerine yaptığımız tentelerin üstüne marka ismi de eklemekteyiz. Mekanınıza gelip tente ölçülerini aldıktan ve istediğiniz renk ve modeli belirledikten sonra bu kez de tente monte işlemi için bir kez daha sizi ziyaret etmekteyiz.Maksimum dikkat ve özen gösterilerek tentenizin monte işlemi yapılmaktadır. Sabit tentelerin bir kullanım amacı da reklam amacıdır. Firma olarak bu konuda da sizlere hizmet vermekteyiz. İstediğiniz tente rengine ve tente modeline, marka isminizi yazarak, sabit tentelerin daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.Sabit tenteler, iş yerleri ve dükkanlar için önemli birer parça olmaktadır. Bizler de yılların verdiğimi deneyim ile birlikte yıllardır tente hizmeti vermekteyiz. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak en iyi işi ortaya koymayı amaçlıyor ve maksimum müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Tenteler, genellikle yağmurlu, karlı ve güneşli havalarda, evlerde ve dükkanlarda gördüğümüz şık dekoratif gölgelikler olarak görünse de birçok modelinin bulunduğunu söyleyelim. Tente modelleri nelerdir diye araştırma yaptığınızda karşınıza birçok modelin çıktığını göreceksiniz. Ancak bu modeller içerisinde en çok tercih edilen tentelerin başında sabit tenteler gelmektedir. Neredeyse her dükkan için gereklilik olan sabit tenteler için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sabit Tente Modelleri

Sabit Tente Modelleri

Sabit Tente Modelleri Nelerdir?

Birçok sabit tente modelinin bulunduğunu söyleyelim. Biz ise sabit tente hizmeti verir iken ilk dikkat ettiğimiz husus, müşterilerin istek ve ihtiyaçlarıdır.Sabit tente modeli seçilirken mimari yapının dokusu göz önünde bulundurulmalıdır. Yapılacak sabit tentenin, mimarinin ruhuna aykırı olmaması gerekmektedir. Bu şekilde en iyi dekorasyon verimi alınmış olur. Sabit tentenin yapılacak yer de çok önemlidir. Bahçeye yapılacak sabit tentenin renginin maviye yakın olması daha güzel olacakken; iş yerinize yaptığınız sabit tentenin ise koyu renkli olması daha güzel görünmesinin sağlayacaktır.Sabit tentelerin, bombeli modelleri ve düz modelleri bulunmaktadır diyerek kabaca bir ayrım yapabiliriz. Sabit tentenin bombeli mi düz mü olacağı ise konsepte göre tercih edilmelidir. Müşterilerimizin istekleri göz önünde bulundurularak en iyi tente üretmeyi amaçlamaktayız. Yıllardır hizmet veren firmamız ile maksimum müşteri memnuniyetini amaçladığımızı hatırlatalım.

Sabit tente modelleri nelerdir sorusuna ise daha detaylı cevap verelim. Sabit tente modelleri, müşterilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Sabit tente modellerinde dikkat edilmesi gereken konuların başında;müşteri talebi öncelikli, sabit tentenin kullanılacağı alanın mimari yapısı göz önünde bulundurulmalı ve mimari yapıya aykırı olmayacak sabit tenteler tercih edilmelidir. Evlerde tercih edilen tentelerin düz olması daha sık tercih edilirken, restoran, kafe ve otel gibi mekanlarda ise bombeli tente modeli daha çok tercih edilmektedir. Evlerinizde ve iş yerlerinizde kullandığınız sabit tenteler ise, kullanmadığınız alanlara dört mevsim kullanım imkanı sağlamaktadır. Sabit tentelerin dört mevsim kullanım avantajının yanında ise şık bir dekoratif hava da katmaktadır. Bu nedenle sabit tentenin kullanım amacı değişebilmektedir. Bazen dört mevsim kullanım amacı göz önünde bulundurulur iken kimi zamanda estetik amaçla kullanılmaktadır. Evinizin ve iş yerinizin girişine yapacağınız tenteler ile şık bir hava katabilir, iş yerinizin görünümünü güzelleştirerek, tercih edilme oranını artırabilirsiniz. Sabit tentelerin asıl kullanım amacının yaz güneşinden, kış yağmuru ve karından yani olumsuz hava durumlarından etkilenmemek amacı olsa da günümüzde birçok işletme dekoratif ve estetik olması amacı ile de tercih etmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek uygun fiyata, renk ve model çeşitliliğinin bulunduğu, kolay kullanımı olan ve şık görünümü olan sabit tente sahibi olabilirsiniz.

Sabit Tentelerin Yararları

Sabit tente modelleri yararları nelerdir diye yapacağınız bir araştırmada, sabit tentenin birçok faydasının olduğunu göreceksiniz. Sabit tente sisteminin kulanım amacı, kişiden kişiye ve iş yerinden iş yerinde göre değişiklik gösterebilmektedir. Sabit tentelerin en çok kullanım amacının yaz güneşinden korunma isteği olduğunu söyleyelim. Gölgelik olarak kullanacağınız sabit tenteler, yapısı ile su geçirmez özelliği de bulunmaktadır ve bu özelliği ile dört mevsim kullanım imkanı sağlamaktadır. Bu özelliği göz önünde bulundurularak; bahçelerde, balkonlarda ve birçok iş yerinde tercih edilmektedir. Bunaltıcı yaz güneşinde ve yağmurlu havalarda kullanamadığınız alanları, sabit tente ile dört mevsim kullanabilirsiniz. Restoran ve kafe gibi yerler, müşteri memnuniyeti amacı ile talep ettikleri sabit tenteleri, ev sahipleri ise hayat kalitelerini artırmak amacı ile talep etmektedirler. Bu sebeple sabit tente modelleri ev sahipleri ve iş yeri sahiplerince çokça tercih edilmektedir. İş yeri sahiplerinin talep ettikleri sabit tentelere, marka ekleyerek daha dikkat çekici bir görünüm elde edebilmektedirler. İhtiyacınız ve isteğiniz ne olursa olsun, en iyi sabit tente modellerini firmamızda bulabileceğinize teminat ediyoruz.

Sabit Tente Fiyatları

Sabit tentenin bu kadar yararından sonra sabit tente fiyatları konusunu merak ettiğinizi biliyoruz. İlk öncelikle sabit tente üretiminde kullandığımız malzemeler, sabit tente monte edilirken ki işçiliğimiz göz önüne alındığında sabit tente modelleri güzel olur mu sorusunun cevabının firmamızca evet olduğunu söyleyelim. Sabit tente fiyatları, sizin istek ve ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösterebilmektedir. Sabit tente fiyatları metrekare üzerinden hesaplanmaktadır. Bu nedenle tenteyi yapmadan önce mekanınıza gelip ölçü alıyor ve size ona göre fiyat veriyoruz.  Ancak verdiğimiz hizmet ile kıyaslandığında çok uygun bir fiyata sabit tente sahibi olacağınızı söylüyoruz. Verdiğimiz hizmeti uygun fiyata insanlara sunarak ister ev için ister iş yeri için olsun en çok tercih edilen firmaların başında gelmekteyiz.

Ayrıca Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip edebilirsiniz;

Xing

 

Bir yanıt yazın