Öncesi Sonrası Tente Uygulamaları

Mafsallı Tente Model Uygulaması ( Aqua Dolphin Büfe - Bahçeşehir )

Bahçeşehir Tente ihtiyaçlarına karşılamaya devam ediyoruz. Polyester branda imal edilmiş olup 2 kanat brandanın bir kanat’ı bordo, bir kanat’ı mavi tasarlanmıştır. Aqua dolphin büfe bu semtte tente ihtiyacını giderdiğimiz son müşterimiz. Güle güle kullanmasını ve  işlerinde başarılar dileriz. Bahçeşehir Tenteci olarak biten işlerimizin öncesi ve sonrası görünümlerini paylaşmaya devam edeceğiz. 


Mafsallı Tente Model Uygulaması ( Adıyaman Çiğ Köftecisi - Altınşehir )

Altınşehir Tente ihtiyaçlarına karşılamaya devam ediyoruz. Yeşil Polyester branda ile imal ettiğimiz, meşhur çiğ köfteci habip usta’nın altın şehir mağaza şubesi tente uygulaması teslim edilmiştir. Güle güle kullanmasını ve  işlerinde başarılar dileriz. Altınşehir Tenteci olarak biten işlerimizin öncesi ve sonrası görünümlerini paylaşmaya devam edeceğiz. 


Mafsallı Tente Model Uygulaması ( Maxi Eğlence Ürünleri - Eyüp )

Eyüp Tente ihtiyaçlarına karşılamaya devam ediyoruz. Yeşilin güzel bir tonu ithal akrilik kumaş ile imal ettiğimiz, maxi eğlence ve parti malzemeleri eyüp mağazası  mafsallı tente uygulaması teslim edilmiştir. Güle güle kullanmasını ve  işlerinde başarılar dileriz. Eyüp Tenteci olarak biten işlerimizin öncesi ve sonrası görünümlerini paylaşmaya devam edeceğiz. 


Mafsallı Tente Model Uygulaması ( Kampüs Cafe - Dolapdere )

Dolapdere Tente bu semtte ihtiyaç duyulan tente taleplerini  karşılamaya devam ediyoruz. mavi polyester branda ile imal ettiğimiz, kampüs cafe ve döner  salonunun eyüp mağazası  mafsallı tente uygulaması teslim edilmiştir. Güle güle kullanmasını ve  işlerinde başarılar dileriz. Dolapdere Tenteci olarak biten işlerimizin öncesi ve sonrası görünümlerini paylaşmaya devam edeceğiz. 


Mafsallı Tente Model Uygulaması ( Sadık Ev Yemekleri - Vezneciler )

Vezneciler Tente başta mevcut tentelerin yenilenmesi gibi ihtiyaç duyulan tente taleplerini  karşılamaya devam ediyoruz. Eskiyen körüklü tentesini mafsallı tente sistemi ile değiştirdiğimiz sadık ev yemeklerinin tentesinde bordo akrilik kumaş kullanılmıştır. kampüs cafe ve döner  salonunun vezneciler mağazası  mafsallı tente uygulaması teslim edilmiştir. Güle güle kullanmasını ve  işlerinde başarılar dileriz. Vezneciler Tenteci olarak biten işlerimizin öncesi ve sonrası görünümlerini paylaşmaya devam edeceğiz. 


Mafsallı Tente Model Uygulaması ( En Moda Butik - Esenler )

Esenler Tente  sorunlarını çözümlemeye ve bu semtte tente üretimine devam ediyoruz. Giyim ve aksesuar satışı yapan en moda butik’in tenteleri kırmızı akrilik kumaş tercih edilerek imal edilmiş ve montajı yapılmıştır. Mafsallı tente uygulaması, güle güle kullanmasını ve  işlerinde başarılar dileriz. Esenler Tenteci olarak biten işlerimizin öncesi ve sonrası görünümlerini paylaşmaya devam edeceğiz. 


Sabit Tente Model Uygulaması ( Taşkent Milli Parkı - Özbekistan )

Özbekistan Tente Türkiye dışında ihraacat yaptığımız ülkelerinde tente ihtiyacını ekonomik fiyatlar ile karşılamaktayız . İthal Akrilik Tente kumaşı tercih edilen sabit tente tasarımı. Taşkent Özbekistan mili parkı minyatür şehirler alanı tente çalışması. Güle güle kullanmasını ve  işlerinde başarılar dileriz. Özbekistan Tenteci olarak biten işlerimizin öncesi ve sonrası görünümlerini paylaşmaya devam edeceğiz. 


Sabit Tente Model Uygulaması ( Vur Kadehi - Etiler )

Etiler Tente Şık ama sade bir görünüşe ihtiyaç duyan bu mekanda ithal akrilik kumaş ile ürettiğimiz tente modeli. Vur kadehi gece kulübü etiler sabit tente uygulaması teslim edilmiştir. Güle güle kullanmasını ve  işlerinde başarılar dileriz. Etiler Tenteci olarak biten işlerimizin öncesi ve sonrası görünümlerini paylaşmaya devam edeceğiz. 


Körüklü Tente Model Uygulaması ( Hep Organik Gurme - Esenyurt )

Esenyurt Tente ilçesinde montajını yaptığımız körüklü tente modeli . İthal Akrilik Tente Kumaşı ile imal edilmiş olup 3 adet  tente olarak tasarlankıştır. Körüklü Tente ihtiyacını giderdiğimiz  müşterimiz Hep organik gurme firması. Güle güle kullanmasını ve  işlerinde başarılar dileriz. Esenyurt Tenteci olarak biten işlerimizin öncesi ve sonrası görünümlerini paylaşmaya devam edeceğiz. 


Mafsallı Tente Model & Sabit Tente Model Uygulaması ( Muzaffer Poyraz Berber - Üsküdar )

Mafsallı Tente Model Uygulaması ( Neo Gölpark Evleri - arnavutköy )

Mafsallı Tente Model Uygulaması ( Teras - Mecidiyeköy )

Mafsallı Tente Model Uygulaması ( Konut - Dünyada bir Yer )

Körüklü Tente Model Uygulaması( Çiçek Bahçesi - Bakırköy )

Körüklü Tente Model Uygulaması ( Esmer Şef - Taksim )

Sabit Tente Uygulaması ( Lenza Cafe - Güneşli )

Tente Yenileme - Sabit Tente Uygulaması ( Nur Carpet - Çemberlitaş )

Körüklü Tente Uygulaması ( Neword Pizza - Tashkent )

Mafsallı Tente Uygulaması ( Özmar Market - Arnavutköy )

Sabit Tente Uygulaması ( Alaçatı Kumru - Nişantaşı )

Körüklü Tente Uygulaması ( Devlet Kütüphanesi - Tashkent )

Mafsallı Tente Uygulaması ( White House Butik - Tashkent )

Körüklü Tente Uygulaması ( Cafe Time's - Altınşehir )

Sabit Tente Uygulaması ( Dede Turşu - Bakırköy )

Mafsallı Tente Uygulaması ( İstanbul Gıda - Kağıthane )

Mafsallı Tente Uygulaması ( Kimex - Tashkent )

Mafsallı Tente Uygulaması ( Apartman Bahçesi - Sultangazi )

Mafsallı Tente Uygulaması ( Sarıyer Börekçisi - Gazi Mahallesi )

Mafsallı Tente Uygulaması ( Kaya Market - Arnavutköy )

Mafsallı Tente Uygulaması ( Marmara Kuruyemiş - Halkalı )

Dokun Ara