Mafsallı Tente Modeli

Mafsallı Tente Modeli

Mafsallı Tente Ürün Özellikleri

  • Genişlik : 500 cm
  • Açılım : 250 cm
  • Kumaş Cinsi : İthal Akrilik Kumaş ( docrill )

Tente Malzemeleri :

  • 40x40x2 mm Bağlantı Profili
  • Alüminyum Ön Kornej 
  • Alüminyum Saçak Çıtası
  • Profesyonel 80x20x3 mm Çift Çelik Halatlı Tente Kolu

Fiyat Almak İçin Tıklayınız

Açıklama

En Çok Tercih Edilen Mafsallı Tente Modeli

Mafsallı Tenteler ile Kafelerinizi Canlandırın

Mafsallı tente çeşitleri sadece Paris kafelerinde kullanılmıyor. Aynı zamanda modernleşen kentlerde de sık tercih ediliyor.

Günlük hayatta en çok tercih edilen tente çeşitlerinden olan mafsallı tente modelleri, ekonomik kolay kullanılan ve mobil araçlara dahi monte edilebilen ürünlerdir. Bu tentelerin kullanılması söz konusu olduğunda öncelikle mekanın hangi tarz tente için müsait olduğuna bakılıyor. Eğer mafsallı tente sizin için uygunsa bu çeşitler tercih ediliyor. Mafsallı tente çeşitleri kullanan birçok kişi gibi siz de iş yerinizi hareketlendirebilirsiniz. İçi kadar dışı da güzel olan mekanlar için siz de Efor Tente ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Marka Baskılı Tenteler Mümkün

Tenteleriniz için marka ve isim yazılı modeller kullanabilirsiniz. Bunun için varsa logonuzla uyumlu olan renkleri tercih edebilirsiniz. Mesela restoran ve kafelerde kırmızı, siyah, bordo ve yeşil tonları çok sık tercih ediliyor. Siz de bu renkleri tercih etmek isterseniz yüzlerce farklı renk tonu ve desenlerinde üretim yapılabiliyor. Mafsallı tente kullanımı için sadece durağan mekanlar değil araçlar da tercih ediliyor. Nostaljik bir köfte arabanız varsa mafsallı tente kullanarak yağmurdan korunmanız mümkün oluyor. Mafsallı tente modelleri sadece klasik modeller olarak değil modern çeşitlerle de dikkat çekiyor.

Ekonomik ve Hızlı Uygulanıyor

Efor Tente ile ekonomik ve hızlı uygulanacak mafsallı tente modellerini satın alarak karlı bir yatırım yapabilirsiniz. Isıya, yağmura dayanıklı olan tentelerle güvenli bir mekan yaratarak ilerleyen maliyetleri azaltabilirsiniz. Yağmur yağınca kapınıza suların dolmaması, müşterilerinizin sırılsıklam olmaması için en iyi çözüm tentedir. Yaz sıcağında gölgeler yaratmak için de keza tenteler gereklidir. Uzun vadeli kullanım imkanı sunan birçok tente çeşidini www.efortente.com üzerindeki uygulamalardan inceleyebilir, diğer referanslar için firmayla iletişime geçebilirsiniz.

Körüklü Tentede Doğru Seçim Önemli

İç mekanlar kadar önemli olan dış mekanların dekorasyonunda yıllardır körüklü tente çeşitleri kullanılır. Bu ürünleri satın alırken kaliteli ve güvenilir olması çok önemlidir.

Renk renk, model model dikkat çeken Körüklü Tente çeşitleri,  dış dekorasyonda en sık tercih edilen alternatifler arasındadır. Körüklü tentede doğru seçimleri yapmak isteyenler, öncelikle mekanın mevsim süreçlerinde iklimden nasıl etkilendiğini belirtmeliler. İklimin olumsuz etkilerinden minimum etkilenmek için körüklü tente çeşitleri ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olunması çok önemlidir.

Yağmurdan Koruyan Tenteler

Yağmurdan koruyucu etkisi olan tente çeşitleri, güneş ısısını da geçirmediği için her mevsim koruyucu bir etki göstermektedir. Sabit tente modelleri artık otomatik açılır kapanır sistemler ya da elle kontrol edilebilenler konusunda farklılık göstermektedir. Tente kullanımı söz konusu olduğunda güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunma, yağmur suyundan korunma gibi ihtiyaçlar baş gösterir. Bununla birlikte kamelya tente ve çift açılır tenteler de dikkat çeken kullanım alanlarıyla popüler hale gelen ürünler arasındadır.

Dış etkenlerden maksimum koruma sağlayan tente çeşitlerinde her renk kullanılabiliyor. Mafsallı tente, efor tente gibi çeşitler her türlü dış ortamda kullanılabiliyor. Her beğeniye hitap eden bu ürünler iyi bir yalıtım da sağlar.

Tente Fiyatları

Körüklü tente fiyatları efortente.com sitesindeki çeşitlere göre değişmektedir. Farklı fiyatlar söz konusu olduğundan ölçüye ve ürünün özelliklerine göre maliyet değişecektir. Körüklü tenteler ve klasik tente modelleri söz konusu olduğunda dış mekana en güzel yakışacak ürünlerin seçilmesi gerekecektir. Bu ürünler arasından markanızın tarzına en uygun olanı seçmek için Efor Tente size yardım edecektir. Şık ve dikkat çekici bir mekan yaratmak istediğinizde, bakkal, market, restoran ve kafeleri bu ürünlerle mükemmel hale getirebilirsiniz.

Dükkanlarınızın Tente Modelleri

İnsanlar yağmurdan kaçmak için şemsiyelerinin altına girer. Peki ya dükkanlar söz konusu olduğunda ne yapmak gerekir? Elbette tente modelleri devreye girer.

Dükkanların yağmur nedeniyle su baskınlarından minimum etkilenmesi için tente modelleri tercih edilir. Hele ki bu tenteler yokuş bölümündeki bir bölgedeyse, su baskınlarından kaçınmak için en pratik çözüm tentelerdir. Tamamen olmasa da ciddi ölçüde suların vereceği zararın önlenmesi sağlanır. Tente modelleri söz konusu olduğunda mükemmel bir görünüm için mekanın ergonomisine en uygun olan ürünler yerleştirilmelidir. Mafsallı tenteler, sabit tenteler, çift açılır tente modelleri restoran ve kafelerde vazgeçilmez hale gelmektedir. Estetik açıdan da güzel görünen bu ürünler son derece iyi birer koruma sağlamaktadır.

Dekoratif Kullanımlar İçin Tente

Dekoratif kullanımlar söz konusu olduğunda da tenteler kullanılmaktadır. Dekoratif kullanımlar dışında kamelya tente adını verdiğimiz çeşitler de dikkat çekmektedir. Kamelya çeşitleri, genelde pergola olarak kullanılır. Ama tente tercih ettiğinizde yağmur yağdığında, aşırı güneş zararlı ışınlarını yaydığında işiniz kolaylaşır. Çünkü istenilen özelliklerde büyüyebilen tenteler kullanılarak eşyaların, araçların ya da yemek masası gibi kullanılan yerlerin kamufle edilmesi mümkün olabiliyor. Bu sürecin en iyi biçimde idame ettirilmesi için iyi bir tente üreticisi firmayla çalışmanız uygun olacaktır.

Güvenli Kapalı Alanlar Tasarlamak

Güvenilir kapalı alanlar tasarlamak istediğinizde son derece önemli olan firma seçimi devreye girer. Doğru firmayı tercih ettiğinizde ekonomik olduğu kadar kaliteli seçimler yapmanız da mümkün olur. Uygun fiyatlar ve malzeme konusunda güvenilir olan seçimler söz konusu olduğunda Efor Tente size en iyi çözümleri sunacaktır. Tente fiyatları konusunda da uygun teklifler almak istediğinizde hemen firmayla iletişime geçerek tentelerinizi tasarlatabilirsiniz. Yüksek güvenilirlik sağlayan alternatiflerle mekana özel tasarımlar yapmak istediğinizde en değişik tente modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Dokun Ara