Mafsallı Market Tentesi

Market Mafsallı Tentesi

Mafsallı Market Tentesi

Market Tentesi Ürün Özellikleri

  • Genişlik : 360 cm – 380 cm
  • Açılım : 250 cm
  • Kumaş Cinsi : Polyester Branda

Tente Malzemeleri :

  • 40x40x2 mm Bağlantı Profili
  • Alüminyum Ön Kornej 
  • Alüminyum Saçak Çıtası
  • Profesyonel 80x20x3 mm Çift Çelik Halatlı Tente Kolu

Fiyat Almak İçin Tıklayınız

  • Açıklama
  • Yorumlar (0)

Açıklama

Market Mafsallı Tentesi

Kalabalıklaşan şehir ve daralan yaşam alanlarını genişletmek için bir çok yenilik yapılmıştır. Bunlardan biri de açık alanlarda kullanabileceğiniz tenteler. Hastanenin bahçesinde, evinizin önünde, gittiğiniz bir plajda, yaptığınız bir kampta, çocuklarınızı güneşten korumak istediğinizde kısacası aklınıza gelen her alanda bu tenteleri kullanabilirsiniz. Kolay açılması, kolay kapanması, çok ağır olmamaları ve saklama koşullarının da çok kolay olması bu açık alan tentelerini piyasada daha geçerli kılmaktadır. Market Mafsallı Tentesi
Örneğin bir üniversitenin kafesini işlettiğinizi varsayalım. Metrekarelerce boş alan var ancak dört duvarınız olmadığı için bu alanı kullanamayacağınızı düşünürsünüz. İşte bu tentelerle bu düşünceler kafanızdan silinecek. Tamamı kaliteli malzemeden üretilmiş olan bu Tentelerimizden birkaç adet sipariş edebilir ve etrafına koyacağınız bir kaç sandalye ile kendinize yeni bir iş alanı açabilirsiniz.
Tentelerimiz istek doğrultusunda üretilmekte olup, orta hattından bir direkle de tutturulabilir, kullanım alanını engellemesin diye yandan bir direkle de. Yandan direkli olan tentelerde hem alandan kazanç sağlarsınız hem de gölge kullanım alanınız artar. tente güneşe göre açılandırılabilmektedir de. Pozisyonu sabit olmasına rağmen üst taraftaki şemsiyenin yer ile açısını güneşe göre ayarlayarak daha büyük gölge alanı ve daha rahat bir ortam yakalayabilirsiniz.
Çok sert rüzgarlı havalarda zarar görmemesi için kullanımını önermediğimiz şemsiyelerimizden sipariş etmek isterseniz, sitemizde belirtilen canlı destek hattımızın numaralarına ulaşabilir ve bizi arayabilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.


Price:_sale_price
Category: product_category     Product #: _sku
Regular price:,
(Sale ends !)      Available from:
Condition: Good ! Order now!

post/product-title by

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.


“Mafsallı Market Tentesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Dokun Ara