Sabit Market Tentesi

  • Açıklama
  • Yorumlar (0)

Açıklama

Market Sabit Tentesi

İnsanların son dönemlerde kapalı alanlarda daha çok vakit geçirdiği aşikar. Sabit Tente hakkında bilgi verirken ne kapalı alanlarda ki kullanım ferahlığından, nede açık alanlarda kapalı bir alana dönüşen ürünlerden bahs etmeyeceğiz. Sabit Tenteler güzel bir mekânın süsü gibi girişlerinde parıldayan yıldızlarıdır.  Sabit Tente diğer tente modellerinde olduğu gibi açılıp kapanma yeteneğine sahip değildir.  Bu üründeki amaç Dükkan Girişlerin de, çıkışların da ev pencere ve balkonlarının üstlerinde yağmur suyunu ve güneş ışıklarını engellemektir. Ama çok şık ve gösterişli olan bu tentelerin kullanım amacı zamanla dekoratif tente haline bürünmüştür. Özellikle; sanat galerisi sabit tente, gece kulübü sabit tente, eğlence mekanları sabit tentesi, cefe sabit tente, çay bahçesi sabit tente, restaurant sabit tente, gelinlikçi sabit tente, abiye mağazası sabit tente gbi kullanım alanları vardır. Çok kalabalık giriş, çıkış olan alanlarda uygulandığında  özellikle yaz ayında veya yağmurlu bir günde insanları havanın olumsuz şartlarından koru

Yazın güneşin etkisinden sabit tente altında insanları koruyan, yağmurlu havalarda ise insanları ıslanmaktan koruyan son derece sağlam ve dayanıklı olan bu ürünler değişik renk ve modellerde bulunmaktadır. Sizlerde farklı  mekânlarınıza, farklı ihtiyaçlarınıza  cevap verecek şekilde Sitemiz aracılığıyla da sipariş verebileceğiniz bu ürünler kapınıza kadar teslim edilecektir.

Sabit Tente 005 Ebatları

Tente genişliği tek parça olarak 50 cm metre ile 10’larca cm metreye kadar olabilmektedir.
Tentenin açılan kanatları sınırsız ebatlarda yapılabilir.

Sabit Tente 005 Taşıyıcılar

Tente demirinin üzerine 1 cm kalınlığında gürgen ağaç çıta.
Tente taşıyıcıları 25x15x1 mm ve 40x40x2 mm gibi istenilen  her  demir profilden imal edilir.

Sabit Tente 005 Kumaş Seçenekleri

Müşteri isteğine göre polyester branda, yerli akrilik kumaş, fabrika tarafından uzun yıllar solmazlık garantili ithal Avrupa akrilik kumaş seçenekleri mevcuttur. Polyester brandadan üretilen tente modelleri kışın karlı ve yağmurlu havalarda asla su geçirmezler. Akrilik kumaşlar normal yağmurlara dayanabilir ama aşırı yağışlı havalarda su geçirebilir.

Notlar: Efor tente kalitesi ve uzman montaj servis ekibi her zaman yanınızda. Firmamızdan ücretsiz keşif montaj hizmeti alabilirsiniz. Körüklü Tenteler, Market, Kafe, Lokanta, Bakkal, Büfe gibi mağazaların dışında villa, bahçe,balkon, teras  gibi alanlar içinde kullanılabilir.

 


Price:_sale_price
Category: product_category     Product #: _sku
Regular price:,
(Sale ends !)      Available from:
Condition: Good ! Order now!

post/product-title by

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.


“Sabit Market Tentesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Dokun Ara