Mafsallı Bahçe Tentesi

Mafsallı Bahçe Tentesi

Mafsallı Bahçe Tentesi

0 out of 5

Mafsallı Bahçe Tentesi Ürün Özellikleri

  • Genişlik : 425 cm
  • Açılım : 250 cm
  • Kumaş Cinsi : İthal Akrilik Kumaş ( docrill )

Tente Malzemeleri :

  • 40x40x2 mm Bağlantı Profili
  • Alüminyum Ön Kornej 
  • Alüminyum Saçak Çıtası
  • Profesyonel 80x20x3 mm Çift Çelik Halatlı Tente Kolu

Fiyat Almak İçin Tıklayınız

  • Açıklama

Açıklama

 

Mafsallı Bahçe Tentesi

Mafsallı tente, mekanının konseptine ve büyüklüğüne göre değişen dizaynlara sahip oldukları için pek çok çeşit barındırmaktadırlar.

bahçe mafsallı tenteyi incelemeye aldığımızda, boyutlarına göre tenteleri ve promosyon tentelerini görmekteyiz. Bazı işletmeler üst sınıfa hitap ettilerinden özellikle hotel, restorant ve eğlence kulupleri bu sınıfa girmekte, promosyon tenteler yerine mekanlarının konseptine ve dizaynına uygun tenteler seçmektedirler. Ayrıca kendi logoları ve sloganlarını da mekanlarının dekorasyonuna uygun seçtikleri renk ve biçimde üretilmiş şemsiyelerin üzerlerinde kullanmaktadırlar. Özel üretim olan bu tenteleri efortente.com, müşterilerinin istedikleri ölçü ve boyutlarda yine müşterilerinin istedikleri teknik donanıma sahip olacak biçimde üretmekte ve sorunsuz bir şekilde teslimatını yapmaktadır. Promosyon çadırları modellerini incelediğimiz de ise ilk gözümüze çarpan promosyon çadırlarının genelde reklam amaçlı üretildiği ve dondurma firmaları ile meşrubat firmaları tarafından sıklıkla tercih edilidir olduğudur. Şemsiyelerin görünüşleri kadar sağlamlıkları da önemlidir. Çünkü insanlar bu tenteleri altında durarak kullandıklarından olası bir devrilme, kırılma durumları insan sağlığını tehlike altında bırakabilmektedir. efortente.com sadece satış esnasında değil, satış sonrası destek konusunda da müşterilerine garanti sunmaktadır. Profesyonel ve tecrübeli ekibi ile seri üretim yapan efortente.com internet sitesi üzerinden müşterilerine her daim destek vermektedir.

Bu gibi sorunlara imkan vermemek için efortente.com birbirinde farklı bahçe mafsallı tenteyi en kaliteli malzemeden üreterek işletmelere pratik ve uygun fiyatlı çözümler sunarken, onları müşterilerine karşı mağdur etmeyecek donanımı da sunmaktadır.


Price:_sale_price
Category: product_category     Product #: _sku
Regular price:,
(Sale ends !)      Available from:
Condition: Good ! Order now!

post/product-title by
Dokun Ara