Mafsallı Lokanta Tentesi

Mafsallı Börek Salonu Tentesi
Cafe seffaf Kapama
Sigara icilen Bolum
Tente Alti seffaf Kapama

Mafsallı Lokanta Tentesi

0 out of 5

Lokanta Tentesi Ürün Özellikleri

  • Genişlik : 500 cm
  • Açılım : 250 cm
  • Kumaş Cinsi : İthal Akrilik Kumaş ( docrill )

Tente Malzemeleri :

  • 40x40x2 mm Bağlantı Profili
  • Alüminyum Ön Kornej 
  • Alüminyum Saçak Çıtası
  • Profesyonel 80x20x3 mm Çift Çelik Halatlı Tente Kolu

Fiyat Almak İçin Tıklayınız

  • Açıklama

Açıklama

Börek Salonu Tentesi

Mafsallı Tenteler küçük elde taşıdığımız şemsiyelerimizin bahçemizde veya balkonumuzda sabit olarak kullanabileceğimiz yapısı bakımından büyük şemsiye grubuna giren ama öne doğru düz açılan kolları olan yapısından dolayı kendini diğer gölgeliklerden ayıran bir diğer büyük şemsiye çeşitlerimizdendir.

börek salonu mafsallı tenteler bahsettiğimiz gibi görünüm bakımından büyük şemsiyeler grubu arasında en güzel duran ve göze hitap eden diyebiliriz. Yuvarlak yapısı büyük yuvarlak şemsiyeyi daha da cezbedici kılmıştır. Siz değerli müşterilerimiz için ihtiyacınıza ve isteğinize göre özel boy ve çaplarda börek salonu mafsallı tente imalatı yapmaktayız.
Sitemiz içeriğinde bulunan börek salonu mafsallı tente modellerimize bakabilir istediğiniz bir model var ise veya sormak istediğiniz aklınızda takılan sorular varsa sitemizin iletişim bölümümüzden veya 0212 419 33 00 telefon numaramızdan bize ulaşabilir dilediğiniz konuda bizden yardım edinebilirsiniz. Ürünlerimizden herhangi bir şekilde memnun kalmamanız gibi bir şey söz konusu bile olamaz çünkü aldığımız işi siz değerli müşterilerimiz için en hızlı ve en dayanıklı şekilde yapmaktayız. Bu börek salonu mafsallı tenteler bulunduğu ortama değişik bir hava katar ve ayrı bir doku katar. Bu büyük yuvarlak şemsiyelerin diğer büyük şemsiyelerden ayıran tek özelliği ise görünüş bakımından daha hoş durmasıdır.
Hadi sizde durmayın ve bu muhteşem börek salonu mafsallı tentenin sahibi olun. Unutmayın börek salonu mafsallı tente çeşitlerimizi https://www.efortente.com web sitemizden girip dilediğiniz modellerimizi seçebilirsiniz.


Price:_sale_price
Category: product_category     Product #: _sku
Regular price:,_bsf_product_cur
(Sale ends !)      Available from:
Condition: Good ! Order now!

post/product-title by _bsf_product_brand
Dokun Ara