Mafsallı Kahve Tentesi

mafsalli_kahvehane_tentesi

Mafsallı Kahve Tentesi

Mafsallı Kahvehane Tentesi Ürün Özellikleri

  • Genişlik : 550 cm
  • Açılım : 200 cm
  • Kumaş Cinsi : Yerli Akrilik Kumaş ( breza )

Tente Malzemeleri :

  • 40x40x2 mm Bağlantı Profili
  • Alüminyum Ön Kornej 
  • Alüminyum Saçak Çıtası
  • Profesyonel 80x20x3 mm Çift Çelik Halatlı Tente Kolu

Fiyat Almak İçin Tıklayınız

  • Açıklama
  • Yorumlar (0)

Açıklama

 

Mafsallı Kahvehane Tentesi

Birçok insan günümüzde işletmecilik ile uğraşmaktadır ve özellikle şehir merkezleri ve insan kalabalığının geniş olduğu yerlerde bı tarz yerel merkezlerde kahvehanecilik yoğun olarak tercih ediliyor. Mevcut olan işletmecilik var olandan çok daha ileri bir seviyeye gidebilmesi için iyi bir şekilde işyerlerimize destek sağlanmalıdır. Böylelikle yetiştirilmekte olan hayvanların normal şartlara nazaran çok daha verimli bir şekilde gelişim sürecini tamamladığını görebiliriz.
bu desteğin başında iyi bir şekilde işletmenin dekorasyonunun yapılması lazım bunu sağlamak için dış etkenlerden koruyan Mafsallı kahvehane Tentesi ile iyi bir şekilde sağlamamızda fayda olacaktır. Bu alanda tercih edeceğimiz mafsallı tente oldukça faydalıdır. İçeriğinde yer alan alüminyum malzemelerinden civata ve somun gibi sarf malzemelerine kadar iyi seçilmiş ürünler temiz bir işçilikle uygulanır bundan ötürü sıcak ve ve yağmurlu havanın bir birine girmesini engeller ve dış etkenlere karşı kahvehanenin içindeki insanların ve malzemelerin rahat bir şekilde yaşamasını sağlar.
Alt bölümde uygulanacak olan  metal profillerden dikilecek redüktör  ile beraber rahat bir şekilde mafsallı tentelerin kullanımının yani açılıp kapanmasının sağlandığını görebiliriz. Böylelikle ekonomik koşullar altında gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayabilir aynı zamanda da kurulum işlemlerinin rahat bir şekilde yapılabiliyor olduğunu görebiliriz.
Üstelik tüm bunların yanı sıra de-montaj işlemlerinin rahatlığından dolayı farklı bir alana taşıma işlemleri de kolaylıkla sağlanabilmektedir. Dilerseniz doğrudan firmamız ile iletişime geçebilir ve kahvehaneniz için gerekli mafsallı tente sistemlerinin boyutları ve üründe kullanılacak malzemenin kalitesini göz önünde bulundurarak en uygun fiyat teklifini alabilir ve kurulum işlemlerini de firmamıza yatırabilirsiniz. Alanında profesyonel bir şekilde hizmet verecek olan firmamızdan memnun kalacaksınız.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.


“Mafsallı Kahve Tentesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Dokun Ara