Körüklü Mağaza Tentesi

Körüklü Mağaza Tentesi

Dükkan Körüklü Tente Ürün Özellikleri

  • Genişlik : 300 cm – 300 cm – 300 cm – 300 cm
  • Açılım : 75 cm
  • Kumaş Cinsi : İthal Akrilik Kumaş ( docrill )

Tente Malzemeleri :

  • 15x25x2 mm Bağlantı Profili
  • Çürümeye Karşı Korunaklı Gürgen Çıta 
  • Enjeksiyon Döküm Bağlantı Elemanları
  • Paslanmaya Karşı Elektro statik Toz Boyalı

Fiyat Almak İçin Tıklayınız

  • Açıklama
  • Yorumlar (0)

Açıklama

Dükkan Körüklü Tentesi

Körüklü Tente, kısa sürede istenilen alanlara, istenilen aktivite merkezlerinin pratik ve ekonomik şekilde kurulabilmesine imkan tanıması ve bununla birlikte kurulduğu alanda beklenilen ilgiyi görmediği takdirde kolaylıkla ve her hangi bir maliyet çıkarmadan taşınabilir olması sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedirler.

Günümüzde söz konusu bu Körüklü Tente kendilerine daha çok büyük alışveriş merkezlerinin açık alanları, otoparkları ve bahçelerinde yer bulmaktadırlar. Bu çadırlar karşımıza kimi zaman bir buz pistini, kimi zaman bir sirk’i, kimi zaman da bir gösteriyi barındırırken çıkmaktadırlar. Hem ekonomik hem de pratik olan bu tentelerin tercih edilmesinin bir diğer sebebi de uzun ömürlü olması ve kurulum ve sökme esnasında yıpranma paylarının neredeyse hiç olmamasıdır. Körüklü Tente hizmeti sunan firmalar, mevsimsel faktörler sebebi ile kurdukları eğlence merkezlerini sıklıkla farklı şehir ve mekanlara taşıma durumunda olduklarından Dükkan Körüklü Tentesi onlar için vazgeçilmez konumda yer almaktadır. Çeşitli büyüklüklerde üretilen eğlence çadırları, işlevleri gereğince gösterişli ve dizayn olarak da bir eğlence merkezi görünümüne sahiptirler. Bu da eğlence çadırlarını, her hangi bir çadırdan ayırmakta ve ilgiyi çekme konusunda başarılı olmalarını sağlamaktadır.

Profesyonel bir çalışma ve tecrübenin sorunsuz kurulum ve kullanım açısından son derece önemli olduğu göz önünde bulundurulduğunda https://www.efortente.com alanında tecrübesi ve detaylara önem veren yaklaşımıyla eğlence çadırı ile profesyonel işler yapmak isteyen kimselere büyük kolaylıklar sağlamaktadır.


Price:_sale_price
Category: product_category     Product #: _sku
Regular price:,
(Sale ends !)      Available from:
Condition: Good ! Order now!

post/product-title by

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.


“Körüklü Mağaza Tentesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Dokun Ara