Avangard Villa Tentesi

 • Açıklama

Açıklama

Tente

Villa Tentesi Şehir hayatından bunalan insanlar yaz aylarında iyi bir tatil yapmayı hayal eder. Tatil zamanı insanlar yazlık villalarına giderek yılın bütün yorgunluğunu üzerinden atmaya çalışır.

Villa tentesi villalarınızın her mevsim korunmasına yardımcı olur. Villanızda açık alanda keyif sürebilmek için bu sistemlerden yararlanabilirsiniz. Sahip olduğumuz profesyonel kadromuz ile villa tente sistemleri konusunda sizlere hizmet veriyoruz. Hızlı ve pratik şekilde kullanılan villa tentesi, mevsimsel değişikliklere en iyi cevap veren sistemlerden bir tanesidir. Estetiği bozmadan tasarlanan villa tenteleri kolay açılır kapanır haliyle anahtar teslim sizlere verilir. Villa tente sistemleri yazlıklarınızın bahçelerinde gölgelik alan sunar. Kavurucu yaz aylarını serin şekilde geçirmemiz için bu sistemlerden hemen yararlanabilirsiniz. Bahçe içerisinde lokal alanlar sunan villa tente sistemleri Akdeniz ve ege gibi tatil yörelerinde sıklıkla kullanılır. Kullanım yaygınlığına bakıldığı zaman insan yaşamına ne kadar kolaylık sağladığını da kolayca görebilirsiniz. Villa tente sistemleri aile fertlerinin kolaylıkla kullanabileceği ferah ve kullanışlı alanlar sunar.

Tente Uygulamaları

Tente sistemleri villanızın bahçesini olumsuz hava şartlarına karşı korur. Mevsimsel değişikliklerden etkilenmeden aileniz ve misafirlerinize keyifli zamanlar sunabilen villa tenteleri sessiz ve yumuşak şekilde açılıp kapanma özelliği sayesinde daha da memnun kalmanızı sağlar. Tente yaptırmayı düşündüğünüz zaman mekanın özelliğine uygun mafsallı tente seçimlerini yapabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve mekana özgü tasarım seçenekleri üzerinden sizde hayalini kurduğunuz o keyifli alanlara kavuşabilirsiniz. Bahçe veya teraslarınızda hazır ahşap yada metal direkleriniz bulunuyorsa daha düşük fiyata tente sistemlerini yaptırabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize tente sistemleri konusunda yıllardır hizmet veriyoruz. Bu adres üzerinden kaliteli tente, pergola ve branda ürünlerimize kolayca göz atabilirsiniz. Sizin için projeler geliştiren firmamız tente ve pergola sektörü içerisinde güçlü bir yer edinmiştir.

Teknik Özellikleri

 • 40x40x2 mm profil boru elektrostatik toz boyalı
 • 70 lik boru tente kumaşının sarılmasına yarar kanallı ve paslanmaya karşı galvaniz kaplı
 • 50x55x2 mm kalınlığında alüminyum ön kornej elektrostatik toz boyalı
 • 25 lik alüminyum tente saçak borusu elektrostatik toz boyalı
 • Tente kollarımız tamamen alüminyum olup çift çelik halatlı ve yaylı sistemdedir.
 • Tente kollarımız 9 cm genişliğinde 3mm et kalınlığındadır
 • Tente kollarımız elektrostatik toz boyalıdır.
 • Tente Montaj ayakları tavan ve duvar olmak üzere 2 ye ayrılır 15 mm kalınlığındadır.
 • Standart olmayan montaj alanları için yerinde özel ayaklar ile montaj yapmaktayız.
 • Ayakların montajında özel imalat gömlekli çelik dübeller kullanılmaktadır.

ÖN CEPHE GENİŞLİĞİ

ÖNE DOĞRU AÇILIM ARALIĞI

250 cmMin 20 cm / Max 150 cm
300 cmMin 20 cm / Max 250 cm
350 cmMin 20 cm / Max 250 cm
400 cmMin 20 cm / Max 300 cm
450 cmMin 20 cm / Max 300 cm
500 cmMin 20 cm / Max 300 cm
550 cmMin 20 cm / Max 300 cm
600 cmMin 20 cm / Max 300 cm
Dokun Ara