Mafsallı Algida Tentesi

Mafsallı Algida Tentesi

Mafsallı Algida Tentesi

Algida Tentesi Ürün Özellikleri

  • Genişlik : 440 cm
  • Açılım : 250 cm
  • Kumaş Cinsi : Baskılı Polyester Branda

Tente Malzemeleri :

  • 40x40x2 mm Bağlantı Profili
  • Alüminyum Ön Kornej 
  • Alüminyum Saçak Çıtası
  • Profesyonel 80x20x3 mm Çift Çelik Halatlı Tente Kolu

Fiyat Almak İçin Tıklayınız

  • Açıklama
  • Yorumlar (0)

Açıklama

 

Algida Tentesi – Mafsallı Tente

Mafsallı tente denildiğinde akla ilk olarak son zamanların teknolojik ürünü olarak akla gelmesi söz konusudur. Kullanıcılar tarafından tercih edilme sebebi birçok alanda kullanılması, kullanıma uygun olması ve koruyucu bir sistem içermesidir.

Mafsallı tenteler son zamanlarda üretilmesine rağmen birçok kullanıcının ilgisini çekmeyi başarmış olup imal edilme ve satış durumlarında büyük rol oynamıştır. Teknolojik olarak üretilen bu tenteler her zaman olduğu gibi hava şartlarına dayanıklı, su geçirmez, rüzgar almaz özelliktedirler. mafsallı tentelerin modellerine göre de kullanıcılar tarafından tercih edilmeleri söz konusu olabilir. Aslında model olarak yoğun kullanıma tabii olan tentelerden biride mafsallı tente olup kullanıcılar tarafından fazla tercih edilen bir tente çeşididir. Algida TentesiKullanıcılar tarafından en çok tercih edilme sebebi belki de kolay kullanımı ve sağlam bir şekilde teknolojik olarak üretilmesidir. Tabi bir kullanıcı bir tente alıp sahip olmak istediği zaman bunun kısa süreli değil uzun süreli kullanıma ihtiyacı olduğunu düşünür. Bu yüzden tente seçimi yapılırken dikkat edilmeli ve güvenilir firmalar ile irtibata geçilmelidir. Tentenin kaliteli ve yıpranmaz malzemeden olması da kullanıcılar için büyük önem taşır. Son zamanlarda kullanımı yaygınlaşan tentelerin birçok alanda kullanılıp yaygınlaşması sektörde tente çeşitlerinin artmasına ve yeni ürünlerin imal edilmesine katkı sağlamıştır. Bir diğer model olan tente ise yarasa tente olup kullanım kolaylığı bakımından büyük ilgi toplamıştır.

Ölçüleri ve açılır kapanır özellikleri bir çok tüketicinin kullanımına uygundur. Dikkat edilmesi gereken önemli unsur tentenin uzun yıllar kullanılabilmesi için sağlam ve aşınmaz malzemeden yapılmasıdır.


Price:_sale_price
Category: product_category     Product #: _sku
Regular price:,
(Sale ends !)      Available from:
Condition: Good ! Order now!

post/product-title by

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.


“Mafsallı Algida Tentesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Dokun Ara