Mafsallı Restaurant Tentesi

Mafsallı Restaurant Tentesi

Mafsallı Restaurant Tentesi Ürün Özellikleri

  • Genişlik : 300 cm
  • Açılım : 200 cm
  • Kumaş Cinsi : İthal Akrilik Kumaş ( docrill )

Tente Malzemeleri :

  • 40x40x2 mm Bağlantı Profili
  • Alüminyum Ön Kornej 
  • Alüminyum Saçak Çıtası
  • Profesyonel 80x20x3 mm Çift Çelik Halatlı Tente Kolu

Fiyat Almak İçin Tıklayınız

Açıklama

 

Mafsallı Tente Restaurantlar için

Geniş bir alanı kullanmak isteyenlerin bir numaralı tercihi olan mafsallı tenteler, dört duvar anlayışını artık çöpe atmaktadır. Dünyanın neresine giderseniz gidin, bu mafsallı tentelerden her mekânda görme olasılığınız oldukça fazladır. Üstü, kaliteli ürünlerle yapılmış olan branda ile kaplıdır. Bu branda otomatik bir sistemle, çok kolay bir şekilde açılıp kapanabilmektedir. Yağmura ve sert rüzgara dayanıklıdır. Branda ise çelik konstrüksiyon olan direklerle yere sabitlenmektedir. Bu sayede gayet şık ve sağlam bir mekân olma özelliğini kazanmış olur.
Dilerseniz tek bir duvara da monte edebileceğiniz bu mafsallı tenteleri birçok amaç için kullanabilirsiniz. Dükkânınızın bahçesini, duvarınıza monte edeceğiniz mafsallı tente ile şenlendirebilir ve daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Dilerseniz boş bir alana dört duvar yerine kaliteli malzemelerden yapılmış olan mafsallı tente ve çelik konstrüksiyon direklerle şık bir mekan yapabilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda çelik konstrüksiyon direklerin aralarını şeffaf branda ile kapatabilir ya da direklerin arasına tahtadan veya çiçeklerden bir set kurabilirsiniz. Bu sayede mekanınız hem daha şık olur hem de giriş ve çıkışları bu şekilde düzenlemiş olursunuz.
Dış görünüş çok önemlidir. Eğer bir işletmeciyseniz ve mekanınızın bahçesini tentesiz kullanıyorsanız bir de tenteli şekliyle hayal edin. Müşteri potansiyelinizi yüksek bir oranda artıracak olan bu tenteler temizlik açısından da kolaylık sağlamaktadır.
Geniş bir alana yayabileceğiniz bu sistemimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen sitemizde belirtilen iletişim numaralarımızı arayınız.

Dokun Ara