Çift Açılır Tente

Çift Açılır Tente
Büyük mekanlarınıza en geniş ve pratik korumayı sağlarken mekanınızın görünümüne seviye atlatarak şık ve lüks bir mekan görünümü elde etmek için çift açılır tente modellerimizi inceleyebilirsiniz.
Çift Açılır Tente Nedir?
Son zamanlarda özellikle iç mekanda sigara kullanımının yasaklanmasını takiben dışarda oturmak zorunda kalan müşterilerin dış hava koşullarından etkilenmeden açık havada zaman geçirebilmelerini sağlamak için pek çok işletme tarafından tercih edilen çift açılır tente adından da anlaşılacağı gibi çift taraflı olarak açılmakta ve açıldıktan sonra devasa bir görünüm kazanarak mekanı dış etkenlerden koruyarak korunaklı bir hale dönüştürmektedir.
Çift Açılır Tente Ürünlerimizin Özellikleri
Çift açılır tente ürünlerimizin özellikleri şu şekildedir:
• Mekanınızda normalde kullanamadığınız ya da az kullandığınız alanları da kullanmanızı sağlayarak size büyük bir mekan alanı kazandıran tente ürünleridir.
• Uzun ömürlü ve kaliteli ürünler üretmek için sadece kaliteli kumaş ve tente parça, aparatları kullanarak sizlere sunulan 1. Sınıf tente modelleridir.
• Her çeşit renk, desen ve kumaş materyalinin kullanıldığı ve pek çok modelde tasarlanan tente modellerimizdir.
• Büyük ve dış etkenlere açık mekanlar için en uygun çözümdür. Hem sabit hem de mobil olarak kullanmayı tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Dilerseniz ürünleri bir direğe ya da benzer bir sabit yapıya monte ederek sabit bir şekilde kullanmayı tercih edebilir ya da ürünü istediğiniz zaman istediğiniz mekanda kullanabileceğiniz mobil özelliğe sahip ürünleri tercih edebilirsiniz.
• Ürünlerin kullanımını en pratik şekilde sağlamak için dilerseniz uzaktan kumanda ya da sensör gibi uygulamalardan faydalanabileceğiniz ürünleri sizlere sunuyoruz.
• Mafsalların ayarlanabilmesi gölge boyutunu ayarlayabilmenizi mümkün kılmaktadır.
Bizimle iletişime geçerek çift açılır tente modellerimizin fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir; ürünlerimizin özellikleri ve hizmetimiz ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.