Körüklü Bahçe Tentesi

Körüklü Bahçe Tentesi

Tente Ürün Özellikleri

  • Genişlik : 275 cm
  • Açılım : 50 cm
  • Kumaş Cinsi : İthal Akrilik Kumaş ( docrill )

Tente Malzemeleri :

  • 15x25x2 mm Bağlantı Profili
  • Çürümeye Karşı Korunaklı Gürgen Çıta 
  • Enjeksiyon Döküm Bağlantı Elemanları
  • Paslanmaya Karşı Elektro statik Toz Boyalı

Fiyat Almak İçin Tıklayınız

Açıklama

Bahçe Körüklü Tente

Körüklü Tente kullanımı, herhangi bir  satışı yapan esnaf tarafından kullanıldığı gibi özellikle konut, okul, spor sahası bahçelerinde de  sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra sabit olarak adaklık kurbanlık satımı yapılan yerlerde de Körüklü Tente kullanımına rastlamak mümkündür.

Körüklü Tente sıklıkta tercih edilmesinin sebebi bahçe düzenleme işini yapan kimselerin satışlarını sürekli sabit bir yerde yapmaktansa gezici olarak daha çok alıcıya ulaşmak adına ulaşmak adına yapmak istemeleridir. Bahçe Körüklü Tente kullanımı ve montaj / demontaj işlemleri kolay olan bir ürün olduğundan kurbanlık satışı yapan hayvancılıkla uğraşan kimseler tarafından tercih sebebi olmaktadır. Ayrıca diğer her türlü yapıya göre maliyeti daha düşüktür ve havalandırması daha kolaydır. Bahçe Körüklü Tente kimi zaman açık hava hayvanat bahçelerinde hayvanların barınması için bile kullanılabilmektedir. Hayvanat bahçesi yetkilileri geçici bir süre için hayvanat bahçelerine gelmiş hayvanaları yer olmaması durumunda bu tip çadırlarda barındıra bilmektedirler. Bahçe Körüklü Tente üretildikleri kumaş içerisinde canlı yaşamasına elverişli bir kumaş olmalıdır. Aksi durumda içerisinde yaşayan hayvanlar sıkıntı çekeceklerdir. Aşırı sıcağı ve aşırı sogugu geçirmeyecek cinsten kumaştan üretilmiş kurban çadırları her zaman öncelikli tercih sebebi olmalıdır.

efortente.com bir çok alanda kullanılan kurban çadırlarını, içerisinde canlıların barınacağını göz önünde bulundurarak en ideal kumaştan üretir. Üretim esnasında kalitesiz ve ucuz malzemeden kaçınarak ürünün montaj ve demontaj esnasında görebileceği deformasyonları en aza indirmeyi amaçlar. Böylelikle kaliteyi uygun fiyatlı olarak müşterilerine sunmuş olur.

Tente kumaşlarımız;

PVC Branda ( En ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester )
Yerli akrilik Kumaş ( su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı )
İthal Akrilik Kumaş ( Su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı

Bunun yanı sıra aşağıdaki tabloda genişlik ölçülerinize göre öne doğru açılım olanakları da yaklaşık olarak belirtilmiştir.

ÖN CEPHE AÇILIM
En Düşük En Geniş
250 cm 50 santimetre 300 cm
300 cm 50 santimetre 400 cm
350 cm 50 santimetre 500 cm
400 cm 50 santimetre 500 cm
450 cm 50 santimetre 600 cm
500 cm 50 santimetre 600 cm
550 cm 20 santimetre 600 cm
600 cm 50 santimetre 600 cm

 

Dokun Ara